Her cinsel ilişkide kanama olması?

Yeterince ıslak olmasına rağmen girerken çok acıyor. Bir süre sonra da kanama oluyor. Her seferinde bekaret bozulduğunda gelen kanama gibi kanama oluyor. Ve ilişkiden sonra canım çok acıyor niye kanama oluyor böyle?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• çok mu darsın yoksa vajina içinde yara falan mı var? bir doktor muayenesi gerek sanırım. çünkü yeterince ıslanmış olmana rağmen çok acı çekmen ve kanama olması normal değil.

0|0
    0|0
  • Herifin çükü gitgide büyüyomu mk noluyo :D

0|0
    0|0
    • Büyüyor mu diye düşünmüyorum değil :))))

• Kan o kadar akmıyor ki, sadece bekaret bozulduğunda gelen kan gibi geliyor.

• e o iki üç ilişkide normalde sürekli oluyorsa sıkıntı dediğim gibi vajina genişliiğiylede alakası var

• bu ülkedekı doktorlar nereye gıttı yaa

0|0
    0|0
  • merhaba ekler misin beni

0|0
    0|0
  • Zamanla geçer

0|0
    0|0
    • Bir değil iki değil kaçıncı oluyor her seferinde daha fazla kanama oluyor geçeceğinden emin misin

• Vajinit vardı bir ara ama o da geçti.

• O kadar ayrıntısını bilmiyorum ya :) bir doktora gözükmeyi düşünmüyormusun :)

• nasıl zevke gelmednmı gıryor

0|0
    0|0
  • Tahrişe bağlı bir kanama, zamanla geçer. Partnerinizin organı bir kalın ise olur uyum sağlayana kadar.

0|0
    0|0
  • Bu 7 numarayı dene bir daha kanama olmaz emin ol :))))))
    4.bp.blogspot.com/.../721062.jpg

0|0
    0|0
  • Muhtemelen ilisklerin hizli oluyor zirluyor erkek seni

0|0
    0|0
    • O kadar da değil ya

• Yok devam etmiyor maalesef. Karşı taraf her seferinde baskı yapıyordu neden kanama oluyor diye öyle böyle derken bitti. Bende anlamıyorum ki.

• Yuh diyorum baska bisey demiyorum.
      Muhabti bilmyorum ama fkbody bile olsa, insaniz..
      Elinden tutup dr goturur insan, neden kanama olur diye..
      Bem olsam deneme yaparim yani zorlarim sonuca bakariz normal ve cok girmeden denemeler yapariz ve hic girmeden yapariz balalim yine kanarsa ki sebep nedir anlardik..
      Yani insaniz, slk slk git iyide kadin da sokak kadini degil bir elinden tutsaydi keske

• Hani bir delik açarsın bir kez geçecem dersin. sonra kilo alırsın bir daha geçmek istersin zor sığarsın genişletmek zorunda kalırsın. o misal ya penis yeterince büyük değil ya da senin vajina baya geniş tam yırtılmamış ki devam ediyor :)

0|0
    0|0
    • Yırtılmamış derken?

• İkincide üçüncüde bir şey olmadı sonradan olmaya başladı?

• farklı bişey olabilir o zmn sen kontrolü ihmal etme bence

• Doktora gorun anormal bir durum. Yeterince islaksa nasil aciyor? Hani partnerinde 5 cm sende 3 cm çap var diyecem ama o da saçma. Her seferinde kanamasi bambaska bir sorun.

0|0
    0|0
    • Ben ufağım biraz, onunsa biraz büyük ondan olabilir diye düşünüyorum ancak imkanı yok gibi çünkü bir iki üç derken bir şey yoktu sonradan olmaya başladı.

• Bilmiyorum ya.

• Gecmis olsun o zaman :( umarim ciddi bir sey yoktur.

Kızlar Ne Diyor 1

• normal değil sadece 1 kere kanar normalde..

0|0
    0|0
Yükleniyor...