Doğum kontrol hapları ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

Arkadaşlar doğum kontrol hapı kullananlara sormak istiyorum..Doktor tavsiyesiyle mi başladınız ? Herhangi bir yan etkiyle karşılaştınız mı ? Kullanımı nasıldır? yardımcı olabilcek birileri varsa sevinirim..

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle jinekoloğa görünüp gerekli tahlileri yaptırdıktan sonra ilaca başlamalısın.Kendi kendine başlanmaz yani.Gerekli bilgiler için linkler sana:

Doğum kontrol hapının ne tür yan etkileri var link

Doğum kontrol hapı kullanırkem nelere dikkat etmeliyiz link

Kimler doğum kontorl hapı kullanmamalı link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kortizon etkisi yapıyor..banvit piliç gibi dolaşırsın!

0|0
    0|0
  • valla mümkünse başka yöntemler kullanın çünkü uzun süre doğum kontrol hapı kullanımı meme kanseri için belirgin bi risk faktörüdür..

0|0
    0|0
  • Dolaşım bozuklupunuz yoksa sigara içmiyorsanız başlayabılırsınız...Myralon.Microgynon ve yasmin en fazla sattıklarımız..:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Doktor kontroluyle kullanmıştım. Yan etki olarak hormonları bozuyor.

0|0
    0|0
  • kilo aldırıyor diye duymuştum

0|0
    0|0
  • doktor kontrolünde kullanmak gerek aslında ciddi bir ilaçtır şeker gibi bilinçsizce alınıp kullanılmamalı gerekli testler yapılmalı yoksa hormonların alt üstü olur aşırı kıllanma vs gibi

0|0
    0|0
  • kendi kendime basladim. yan etkisi goguslerimi yarim beden buyuttu. kotu mu bilemedim.

0|0
    0|0
  • bazılarına kilo aldırıyo bazılarına kilo verdiriyo ve adet düzensizliği olanlarda düzenli adet görmesini sağlıyo ama her zaman kullanmalısın vaktinde kullanmasan hamile kalma riski var yinede ve doktor recete yazıyo benim bildiğim

0|0
    0|0
Yükleniyor...