Söyleyecek sözü, hakaret edecek mantığı olan var mı?

İki bacak arasından akacak iki damla kan mıdır kadını namuslu yapan? Yoksa ruh mudur namusu o bedene sokan? Bir zar ile bakire kalır mı sanıyorsunuz o beden? Siz bekareti ne sanıyorsunuz? Asıl ruhtur insanı *rospu eden...

0|0
15|31

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle doğru.zaten ülkede cinsel deneyim yaşama yaşı 13 e düşmüş zarı olsa ne olur olmasa ne olur.ama geri fakat gelişmekte olan bir ülkeyiz biz.bu nedenle aslında sevgilisiyle her haltı anal-oral yapıp sonrada bekareti savunan ve herkese yapmadım diyen ikiyüzlü bireyler yetişmesini yadırgamıyorum.ki zaten bekareti olup beyni ruhu onunla bununla sevişen zihniyetinde sadakat olmayan dünya kadar kadın var.bakire olmuş olmamış evlenmiş evlenmemiş cahil insanlar kanar bunlara.hiçbir zaman kriter değil o zar.zaten dünya kadar klinik dikiyor.alem robot geliştiriyor biz hala bunları konuşuyoruz.

0|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 14

• Niye bu namusu kadinda ariyorsunuz illa? Erkegin zari yok ya yakalanmazsa hepiniz namuslu serefli misniz anlamiyorum ki

0|1
    0|0
  • Peki o zaman önümüze gelenle yatıp kalkalım, barlarda diskolarda dans edip eve bir erkekle gelip geceyi o erkekle geçirelim sonra namus bacak arasında değil beyinde ruhta diyelim.. Yok öyle bir şey.. Bu kadar ucuz olamaz benim bedenim.

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum

0|1
    0|0
  • süper yazmıs yazan valla sözü beğendim kım yazdı ise ellerıne sağlik ama erkeklerde haklı burada herkes ona ait olsun ister kedınım demek ister herseyn zamnı olmalı bence :)

0|1
    0|1
    • herkes diyerek genelleme yapmasaydın keşke %5 vardır diye düşümüyorum

• BrAVoooo +1000000000000000000000000

0|1
    0|2
  • kım demışşe alnından opuyorum onu.

0|1
    0|1
  • Bence de beyler aşkı iki şey arasında aramalısınız evet iki göğüs arasında KALPTE

0|1
    0|0
  • kesinlikle iki damla kan değildir herşey... sen her haltı karıştır bi ona dokunma sonra ben bakireyim bana el değmedi yok böyle bişey... bu kanı saklayanıda [tabi her haltı yiyenden bahsediyorum) bu kanı isteyenide anlamıyorum..

0|1
    0|0
  • morospuluk beyindedir erkeklerin morospusu daha fena

0|0
    0|0
  • iyi asıl namus ruhtadır deyip önümüze gelenle yatalım

0|1
    0|0
    • O senin düşünce tarzının orospulugu ruhla alakası yol kusura bakmada

• Cesaretin varsa gizli olma öyle konus

• sana demiyorum. genel konuşuyorum

• namus sadece iki bacak arasi degildir onemli olan ruhunun kasarlanmamis olmasi

0|0
    0|0
  • Kim söylemiş bu sözü ya çok iyiymiş. Katılıyorum :D

0|0
    0|2
  • namus iki bacak arasındaki kan degildir namus insanın ruhudur namus bekaret akılda olmalı

0|2
    0|0
    • aynı şeyi söylemişiz gibi geldi :)

• valla olması pek mümkün değil :) bir erkek olarak söylüyorum bunu.

• seni kandırmışlar

• doğru önemli olan ruhu ama herkesle yatıp kalkan biri kalkıpta benim ruhum bakire diyemez değilmi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Bir iki damla kan bakireliği temsil etmez...Lakin "benim ruhum temiz, önemli olan ruhun bakireliği" diyerek her önüne gelenle yatıp kalkalım düşünceside yanlış...Gerçek bakirelik ahlakının temizliği ve kötü bişey yapmış olsa bile sonunda gerçekten pişmanlık duymaktır...

0|2
    0|0
    • nickinin adamısın birader, bende onu diyorum zaten, benim ruhum temiz diyenin zaten ruhu sex yapıyordur (kaba olanını yazmak istemedim)

• Teşekkürler dostum, seninde ellerine sağlık...dörtlük güzeldi :)

• beden namuslu olduktan sonra ruhun o yöne kayması imkansız ;) bedeni gitmişse bir başka birisine ruhun yapacak hiç bir şeyi yok burdan bakire olmayan kızları isteyen erkekelre sesleniyorum buyrun o zaman bakire olmayan yatmış kişilerle evlenin nasıl olsa ruhu namuslu

0|0
    0|1
  • Kim demişse güzel demiş, helal olsun

1|1
    0|0
  • namusu sadece sevısmek sanmak en buyuk namussuzluktur.. kısının namusu vicdanıdır...

1|1
    0|0
  • Asla bacak arası demek değil kendine, aklına ve beynine sahip çıkabilmektir. Sevişince fahişe olunmaz...

Namusu o kadar çok kadınlara yüklediler ki çevredeki tonlarca namussuz erkeği görmezden geldiler...

0|1
    0|1
  • Ruhun or.. spu ise bedenin bakir kalmış ne önemi var.
    Bakire olabilirsin ama dudakların onca erkekten hamile.
    Bakirelik kalpde başlar kalbin patlak ise çoktan bozuksun.
    Analdan oraldan vazgeçme ama ben bakireyim de
    oldu canımm teşekkürler...

1|0
    0|0
  • Namus vicdanla kardeştir. Vicdan olmassa namus bir hiçtir.

0|1
    0|0
  • Bakirelik tabiri beyinde olmalıydı.

0|0
    0|0
  • bekaretsiz bir kadınla evleneceksem türk olmaz, kültürel değerlerini hiçe sayan türk biri yerine kültürel adabında bu mevzu hiç olmayan almanı tercih ederim..

0|0
    0|0
  • Hz. Züleyhanın sakındıgı neydi o zaman neden zina yapmak günah ya da nedeb zinanın öbür dünyada cehennem azabı var biraz da bunları paylaş

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Ruhu temiz olan o halti yeyip bacak arasinda deyip te yapmaz o isi. Ruh ile bakireligi farkli kefeye koymaniz yanlis.

0|0
    0|0
  • her orada zarını saklayan namuslu değildir ama herkesle yapıp da benim ruhum temiz namus beyinde diyenler de saçma. o kızın namusunun bozulması için beynini mi şey yapmak lazım

0|1
    0|0
  • Dogrudur

0|0
    0|0
  • her yönden insan olsun demis

0|0
    0|0
  • Bilemedim şmdi ne desem

0|0
    0|0
  • gelde mabadkılı tiplere anlat

0|0
    0|0
  • Bakirelik bütündür hem ruhta hem bacak arasında bulunur bence

0|0
    0|0
  • guzel söz

1|0
    0|0
  • Bence ikiside önemli.

0|0
    0|0
  • Bir yönden doğru düşünceleri temiz değilse zaten bir erkekle değil, her erkekle düşünür

0|0
    0|0
  • Sevdim

0|0
    0|0
  • bencede cok digru bir soz

1|0
    0|0
  • ruhu kaşar olmayanın iki bacağının arasından kan akmaz

0|1
    0|0
  • Namus, kişinin kendi ahlak kurallarına uymasıdır.

0|0
    0|0
  • Anlıyorum

0|0
    0|0
  • Kalbin bendeyse de bedenin elin ellerin kadınısın seni saramam m. kırmızıgül.

0|0
    0|0
  • Bakirelik kulak Arkası yapılabiliyor :P

0|0
    0|0
  • c hepsi.

0|0
    0|0
  • İki damla kanı saçmalık olarak kabul edip bakirlik ruhtadır demek zinayı meşru göstermek demektir anca kendinizi kandırın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...