Kızların böyle fantezileri olduğu doğru mu?

Gizli Üye
Kırmızıelmasözlük'ten gördüm bu fantezileri, ayrıca 2 tane yaşıtım olan kız kuzenim var cinsellik konusuruz onlarla sürekli, yine cinselliği konustugum 1-2 tane kız arkadasım var. Gizliden cevap verebilirisiniz bu fantezilere. Bu kızlara sordum fanetzilerini ve ortaya çıkan sonuç şu ;

1- Halka açık bir yerde seks yapmak. Arabada veya konserde. Ormanda, havuzda vsvs.

2-Hiç tanımadıgı bir erkekle -tabii bu erkek yakısılı,kaslı,güçlü- seks yapmak.

3-Hiç tanımadıgı iki güçlü erkekle seks yapmak. Bu erkeklerin biseksüel olmasının daha iyi olacagını düşünüyor bu sordugum kızlar.

4- Bir erkeği kölesi yapma fantezisi var.

5- Tecavüz veya hardcore fantezisi. Güçlü bir erkek kızın saçlarını kavrayacak, kıyafetlerini yırtacak, yataga baglayacak...

6- Gang Bang fantezisi. 4-5 erkekle aynı anda beraber olmak

7-Zenci fantezisi. Ama sadece boyutunu merak ettikleri içinmiş.

Bunların dışında sordum. Peki ''eşinizin önünde başkasınla beraber olur musunuz grup yapar mısınız'' diye. Hepsi de yapmam dedi. Yani bu fantezileri hep sevgilileriyle değil de hayallerindeki yakısıklı,güçlü adamlarla ilgili kuruyorlar? Russell Crowe falan mesela. Sizce doğru mu bunlar kızlar ? Sizin için gizli seçenegini açık bıraktım bakın :)
Kızların böyle fantezileri olduğu doğru mu?