Kızların böyle fantezileri olduğu doğru mu?

Kırmızıelmasözlük'ten gördüm bu fantezileri, ayrıca 2 tane yaşıtım olan kız kuzenim var cinsellik konusuruz onlarla sürekli, yine cinselliği konustugum 1-2 tane kız arkadasım var. Gizliden cevap verebilirisiniz bu fantezilere. Bu kızlara sordum fanetzilerini ve ortaya çıkan sonuç şu ;

1- Halka açık bir yerde seks yapmak. Arabada veya konserde. Ormanda, havuzda vsvs.

2-Hiç tanımadıgı bir erkekle -tabii bu erkek yakısılı,kaslı,güçlü- seks yapmak.

3-Hiç tanımadıgı iki güçlü erkekle seks yapmak. Bu erkeklerin biseksüel olmasının daha iyi olacagını düşünüyor bu sordugum kızlar.

4- Bir erkeği kölesi yapma fantezisi var.

5- Tecavüz veya hardcore fantezisi. Güçlü bir erkek kızın saçlarını kavrayacak, kıyafetlerini yırtacak, yataga baglayacak...

6- Gang Bang fantezisi. 4-5 erkekle aynı anda beraber olmak

7-Zenci fantezisi. Ama sadece boyutunu merak ettikleri içinmiş.

Bunların dışında sordum. Peki ''eşinizin önünde başkasınla beraber olur musunuz grup yapar mısınız'' diye. Hepsi de yapmam dedi. Yani bu fantezileri hep sevgilileriyle değil de hayallerindeki yakısıklı,güçlü adamlarla ilgili kuruyorlar? Russell Crowe falan mesela. Sizce doğru mu bunlar kızlar ? Sizin için gizli seçenegini açık bıraktım bakın :)

0|0
15|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu yazdıklarını isteyecek olanlar da var tabii ama . Açıkta seks hele de ormanda seks neden severler anlamam illa çalılıklarda kıçına batacak :) zenci nden severler ki zencide mal büyük ama kan dolaşımı yavaş olduğu için yeteri sertleşme olmaz yumuşak yumuşak takılırlar :) sekste sertlik biraz olmalı ama abartılmamalı hele ki tecavüz fantezisi sapıklıktir. Çoğu kişi de filmlerde izledikleri için fantezi olsun diye yaparım söyler ama gel gör ki iş uygulamaya geldiğinde fantezi çamaşır bile alıp giyemezler .

1|0
    0|1
    • Ben de öyle düşünüyorum. Bir kızın kıyafetini yırtsan aklı onda kalır zaten. Yok ben onu mangodan almstım da niye yırttın da :)

• o zaman başka bir soru geliyor. zenciden kaynaklı. kadınlar için yumuşak mı daha iyi sert olması mı penisin? boyut mu?

Kızlar Ne Diyor 14

• yani kısmen sayılabilir. her erkeğin ruyasını süsleyen bir kadın varsa, kızlarında vardır :) ama sadece sevgilimle tercih ederim özellikle 5. favorim :)

0|1
    0|0
    • 1-4-5'i zaten sevgilinle de yapabilirsin. Bana garip gelen özellikle gang bang

• O nasıl gang bang çözemedim :D

• ilişkiye girmeden neler yapılabiliyosa o.

• 1- Halka açık bir yerde sex yapmam. Öpülme elleşme olurda o kadar yani ileriye gitmeyiz.

2- Hiç tanımadığım bir erkeği bırak kocam dışında kimseye vermem.(Bi C. Ronaldo isterse ona veririm)

3- Grup sex yapmam zaten. 2. Cevapla aynı cevabı veriyorum.

4- bu köle fantazisi nedir hiç anlamıyorum zaten.

5- Çok sık değil ama kocamdan bazen sert olmasını istiyorum ama öyle abartılacak kadar değil sınırlı sertlik iyidir. Ama genelde yumuşak ilişki tercihim. Ama yatağa bağlamak zevklidir.

6- Cevap 2 ve 3ü oku.

7- Öyle bir fantazimde yok. oda iğenç geliyor. Kızlar için en azından benim için boyut önemli değil öenmli olan işlevi ve kişinin kendisi.

1|1
    0|0
    • 2'yi yapmam demissin ama Ronaldoya veririm demissin.

• Ronalda hele bi gelsin istesin de.

• Sanki Russel Crowe gelip bu konustugum kızlara yalvaracak da. Sonuç itibariyle yaparsın işte

• 1 ve 5 dışındakiler ilgimi çekmedi

0|1
    0|0
  • gizli olacak bir dururumum yok sexi sadece sevdiğim tek bir erkekle yapmak isterim... böyle abuk sabuk fanteziler heleki koyun surusu gibi tanıdımağın erkeklerle falan çok mide bulandıcı ne biçim insan bunlar diyesim geliyor

0|0
    0|0
    • Sürekli konusulanlar bunlar. Ben de anlamadım. Başka bir sitede kadınlar bu fantezileri istiyor ama bu sitede kimse istemiyor :)

• 5 parmagın 5 i bir değildir... deemkki burda cogunlukla saçmalamayan ve geniş olmayan kızlar var demektir ne mutlu

• 1-2-4-5 gideri var

0|2
    0|0
  • Sadece 1 guzel olabilirdi diye disunuyorum

0|0
    0|2
  • Hmm arabada olabilir,hç tanımadığım bırıyle degılde tanıdıgım sevdigim adamla yapmak ısterım,köle ypmak yataga baglamk canını yakarak sesk ypmak güzel olur,evet kesınlıkle zor seks döverek,saçlarını tutarak cekiştirerek,Yabancı bırıyle yapmak yerıne sevdmle ypamk ve eşimden bskasyla ypmamak en iyisi ;)

0|0
    0|0
  • sanırım o kızlar yüzüne bakılmayan tipler o yüzden erkeklerin poşet geçir mantığıyla hareket eden tipler bence.

Sadece olsa olsa 1. ilgimi çekti ama konserde milletin içinde olması bana göre değil

0|0
    0|0
    • Senden güzel olduklarına bahse girerim :)

• erkek görmemiş gibi davranıyorlar benden güzel olmaları bunu değiştirmez

• Bak o olabilir :)

• hiç birini de istemedim isteyeceğimi de sanmıyorum

gang bang i ilk defa duydum hatta

0|0
    0|1
  • sizin işiniz gücünüz yokmu be.. yok ona sormuşta, buna sormuşta. hiçmi utanmadın sorarken, o karşındakilerde cevap verirken tabi:( yuh, çıkarın şu kafalarınızı artık bacaklarınız arasındanda dünyaya bide öyle bakın

0|1
    0|5
  • ilk ilişkimiz sürücü kurcunda olmuştu motor odasında birnevi o da fantazi sayılır sanırım :) 5 . fanteziye benzer bir şeyde oldu kilotlu çorabımı yırtmıştı ve sütyenimi saçlarımı kavrayarak.aslında arabada evet heyacanlı olabilir toplu bir yerleşim yeri olan alanda park edilcek araba ama dıştan içerinin görünmeyeceği camlardan takılı olacak.ormanda evet fantazilerim arasında ama onun yakında olacağı kesin.diğerleri asla ve de katiyen bana iğrenç geliyor düşünmesi bile mide bulandırıcı sevdiğim adamdan başkasının bana dokunmasını kabullenemem.ve zaten sadece sevdiğim erkek dışında hiç kimse ile birlikte olamam elime bile dokunması bende nefret uyandırır.zaten aşırı öfkeli bir yapım var öfke kontrolümde yok.sevdiğim adamla birlikteyken ayda en az 1 dişini kırıyordum yani beni kıskandırmakta pek doğru bir davranış olarak kabul edilemez...

0|1
    0|0
  • Evet doğru ben de bunları sevdiğim adamla yapamam kesinlikle. Mast. yaparken bile sevdiğim adamı düşünemiyorum erotik film falan açıyorum. Yani fazla duygusal yaklaştığımız için belkide bilemiyorum

0|2
    0|1
  • Benimkiler sandığındanda uçuk yani ben her türlü fanteziye açığım ve her türlü zevk alırım anlatsam burada deprem olur:D

1|4
    1|1
  • benim zorla yapma fantezim var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• anlamadım şimdi kuzenlerininde böyle fantazileri varmış sana mı anlattılar yoksa sen kuzenlerinle cinselliği konuşuyor olabilidiğini bizlere mi söylemek istedin?

1|0
    0|0
    • Yav he he

• ilginç, benim kuzenim bana böyle fantazim var dese, kızım bi git sapık mısın nesin bari bana anlatma derim...

• P*rnostar mı bu konuştuğun kızlar?...

0|0
    0|0
  • bize sormamışsın ama benim de keçili koyunlu fantazilerim var

0|0
    0|2
Yükleniyor...