Kapat

Ürodinamiden korkuyorum

idrar kaçırma sorunum var ürodinami tetkiki yapılıyormuş sonta falan mı takılcak ? Nasıl yapılıyor? Acıtır mı? Bi de kızlık zarını bozar mı? Çok korkuyorum psikolojim bozuldu nasıl bir işlemdir?

Güncellemeler:
erkek doktorlar yapıyormus hem onlardan utanıyorum hem de korkuyorum:( napıyım ben ya:(

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuçta ayrıntıyı biliyorsundur zaten.Ürologlar erkek oluyor zaten.Mecburen katlanacaksın.İki adet katater takılıp idrar kesenin nasıl boşaldığı incelenecek.Zaten genç olduğun için risk grubunda değilsin.

0|0
    0|0
    • katater ne demek? Ve de ne rıskı?

• Katater su verilecek cihaz.İnce bir hortum gibi sanırım.İki adet oluyormuş biri makattan diğeri başka yerden.Sıvı verilip onun boşalma şekli incelenecek.Bence sorun olmaz.İdrar yolu enfeksiyonununun olmamaı lazım sadece.O da yoktur zaten yapacaklarına göre.

• makat ne alaka ya?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• tıpta ayıp olmaz doğum yaptıranlar da erkek doktorlar sonuçta çoğu. yani yabancı olduğum bir konu yardımcı olamayacam ama uzman bir doktora görün derim. ayrıca doktora gitmektende çekinme yok korkuyom yok utanıyom gibi şeylerden kaçınmalısın sağlık bu şakaya gelmez...

0|0
    0|0
  • kızlık zarına zarar vermez merak etme çünkü sonda üretra açıklığından girecek ciş yaptığımız yerden yani :) utanmana da gerek yok nie utanıyon ki.. belki biraz acı hissi duyabilirsin ama çok değil..geçmiş olsun acil şifalar

0|0
    0|0
  • çüş. doktordan utanılır mı hiç? bence sen gözleri aç biraz hastanede de bakarsın bi cerrah, asistan filan kaparsın.

0|0
    0|0
  • malzeme elden gitti iyimi :D

0|0
    0|0
  • tıpta ayıp olmaz sen temiz gitmeye bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kızlık zarın nıye bozsun be kızım bu kadarmı bılgısızsın bu konularda ıdrarını kızlık zardanmı yapıyon sen

0|3
    0|1
  • korkma ya kızlık zarı nerden cıktı bozmaz tabi ...

0|0
    0|0
  • sonda takılıyor.biraz ağrılı.kızlık zarına bişeycik olmaz.utanılcak bişey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...