41 yaşındaki kadının bekaretini muayene sırasında jinekolog bozdu... detaya gel?

www.milliyet.com.tr/.../
İstanbul Fatih’te yaşayan S. G (41), kasıklarında yanma ve karın ağrısı şikayetiyle gittiği doktor Z. Y’den şikayetçi oldu. Z. Y’nin bekar olup olmadığını sormadan ve mahiyetini açıklamadan sadece bir test yapacağını söylediği belirten S. G.,” Ultrasonla herhangi bir muayene yapmadan bir metal Çubuk kullanarak test yaptı. Sonra kanama oldu.
Evet gençler işte ülkemizdeki bu namus anlayışı hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• doktorda 40 yaşındaki kadının hala bakire olacağını nerden bilsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kadın evlenmemiş olabilir zinadan çekiniyor olabilir doktora mı kaldı bozmak? Yazık olmuş. Doktorlar normalde soruyor bakireysen muayeneyi aşağıdan yapmıyorlar.

0|0
    0|0
  • şimdi gelirler bu kadıncağıza da 'bakire değil kaşar!' derler, trajikomik.

0|0
    0|0
    • Kadın mahkemeye vermiş

• O konuda haklısın ama ileri kısmına katilmak zor. Kadın 41 yaşında

• teyzem 45 yaşında evlendi. pek zor sayılmaz yani :)

• Kadın nasıl bişey dememiş yav sonuçta o bölgeden muayene yapıyor ve bunu söylemesi gerekirdi doktorun savunmasıda acayip kime inansam bilemedim

0|0
    0|0
    • Heralde doktor o yaştaki kadının bakire olmadigini zannedip sormadıysa kadın da doktoru uyarmamiş ise böyle bir olay yaşanabilir

• İlginç olan şudur ki bu kadın şimdi namussuz mu oldu? Toplumumuza göre

• Bence bu kadar abartılmamalı doktorun yinede sorması lazımdı kadınında uyarması bu şey gibi olmuş araba hızlıca geliyor ve yaya geçiyor karşı tarafa ikiside nasıl olsa durur diye düşünüyor ve devam ediyor aynı hızda. yinede doktor bunu sormalıydı. ama olan olmuş namussuzluk diye bir şey yok fazla abartmamalı kimsenin altına yatmamış sonuçta

• O nasil biseymis ya kadin doguma gittiginde bekar misin diye soruyorlar zaten bekarsan alttan muayene yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Vermicem vermicem benim değil mi vermicem kuruyup gitsede vermicem dizelerinin yazarı bu kadın olsa gerek

1|1
    0|1
  • Kadin hakli sormadan bu halti doktor yemisse eğer hem kadinin vucudu kimseyi ilgilendirmez isterse hic evlenmez iliskiye girmez kimene

0|0
    0|0
  • Gülsek mi ağlasak mı bilemedim...

0|0
    0|0
  • yuhhhhhhhhhhh

0|0
    0|0
Yükleniyor...