Doktora Gitse Problem Çıkarmı?

Merhaba arkadaşlar çok yakın bir arkadaşım var sevdiği çocukla iliskiye girmis ve adeti 14 gun gecikmis test yaptik negatif cikiyo ama kiz korkuyo vajinal bir hastalik olmasindan 18ini doldurmasina 4 ay var simdi bu kiz doktora gitse kiz olmadigi anlasilirmi? Ulturasonla baksalar felan ve kiz olmadigi annesine soylenirmi? Annesinden habersiz gidebilirmi?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• l*n ne kadar cahilsiniz, sizden çok size cesaret veren çok bilmiş köpeklere kızıyorum. Doktora doğruyu söylesin. Sağlığından önemli değil. Hepimiz insanız ve hata yaparız. Saklamakla bu iş çözülmez. Bunu yaşayarak öğrenirseniz gelir bu mesaja bakar bakar ağlarsınız sonra. Ve doktor tabi ki hamileyse veya genital bölgeden muayene ederse anlar.. Annesine söylenir mi bilmem ama aklınızı başınıza alın.

Sevdiği çocuk kelimesini okudukça sinirleniyorum. b*k var anasını.. O çocuğu bir daha kaç kere görecek Allah bilir.

3|2
    0|0
    • Hata yapmis hepimiz insaniz sonucta yasayarak ogrenicez dedigin gibi ama olan oldu şu an cagresine bakmaya calisiyoruz

• Alıcak anasını karşısına. Ana hata yaptım ama hala evladınızım geldim yardım istiyorum diyecek.. Tabi ailenin yapısına göre değişir bu. O daha iyi bilir ailesi nasıl anlar laftan. Ama bir şekilde söyleyecek. Merak etme onlar da genç oldular az çok bilirler.. Hem böyle olmazsa bir süre sonra o oğlan toz olur kızcağız kalır birbaşına. Erkeklerin evlilik sözüne inanmayacaksın... Onu da söylemiş olayım.

• çok güzel söylemişsin bütün dediklerine katılıyorum, okuyup ders alırlar inşallah. +1

Erkekler Ne Diyor 4

• Özel muayenehaneye gitme şansı var mı?

0|0
    0|0
    • Ya gotururuz tabiki elimizden geleni yapariz ama annesi olmadan gidebilirmi yani?

• Sen olayın nasıl olduğunu biliyor musun tam peki?

• Biliyorum tabiki en yakin arkadasim herseyi anlatti bana en ince ayrıntılı olarak bende arastirmaya koyuldum iste

• tc si ile randevu alıp gidebiir.

0|0
    0|0
  • Kuruntu yapiyor bence..

0|0
    0|0
  • bundan sonra dikkatli ol :D Annenden habersiz gidersen annenin haberi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Stresten gecikmiştir o. :)

0|1
    0|0
    • O kadar stres yapmadi halbuki bende dedim sakinles diye ama 14 gun olunca endiselendi kac gun daha beklemeli?

• Gecikmeden 14 gün sonra test hala negatif çıkıyorsa kesinlikle gebe değildir.
      Benim 3-4 aya kadar gecikmelerim oluyor psikolojik durumuma göre. 15 günde tekrarlayan periyodum da.
      Ki 18 yaşında diyorsun, gayet normal böyle gecikmeler, döngü % 100 oturmamistir henüz. Hele ki gebelik stresi var ki.

Vajinal hastalıkların temek belirtileri kokulu, farklı renkli ve kıvamlı akintilar, yanmalar ve kaşınmalar gibi durumlardir.
      Bunlara dikkat etsin ama gecikmeden kaynaklı akintilarla karistirmasin.

Böyle bir durumdan bahsetmedigine göre bir sıkıntı yoktur diye tahmin ediyorum.

Her gecikme için doktora kosmanin bir anlamı yok.

• Cok cok cok saol ya :) biraz daha bekleyelim en iyisi :) o belirtiler yok biraz kasintisi var bide akintisi var ama akintisi normal renkte :)

• Birincisi bir arkadaşın değil sen olduğun çok belli oluyor kuzum. Sorun yapma. Hem mevsim değişikliği hem de stresten gecikmiştir.

Vajinal hastalık derken şüphelendiğin ne tam olarak? Akıntı kaşıntı koku gibi sıkıntılar var mı?

0|0
    0|0
  • kan testi yaptırsanıza sonucu kesindir 14 gün beklemeye de gerek kalmazdı.

0|0
    0|0
  • Ne düşünceli bir arkadassın sen

0|0
    0|0
    • Evet cunku en kotu zamanlarimda yanımda oldu

Yükleniyor...