Anal bolgede kan var?

Hepsi meraktan oldu Anal bolgeye bir kalem soktum kalemi çıkardığımda kan var parmagimla yokladım kanama var sanki. Cok korkuyorum sizce ne var. Ilk defa yaptim. Daha once hic iliskiye girmedim anal dahil

Güncellemeler:
Herkese teşekkürler lütfen artık cevaplamayin :)

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Zedelemiş olabilirsin. Bir şey olmaz geçer.
    İlla bir şekilde kendini tatmin etmek istiyorsan daha yumuşak şeyler dene... Bir de anal deliği çok dardır. Kayganlaştırıcı kremler kullan

0|1
    0|0
    • Sadece meraktandi bidaha yapmicam :( kalici bisey mi? Bisey olur mu belimde hafif bir agri var

• Akıntı şeklinde gelmiyorsa korkacak bir şey yok. Sadece zedelemişsin Yoğun bir kanama değil neticede

• Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 10

• Kalın bağırsak duvarını zedelemiş olmalısın bir iki gün bekle bu arada kontrol et tekrar ya da devamlı kanama olursa mutlaka tıbbı destek al

0|0
    0|0
  • Makatini yirttmissindir yara olmustur biraz acir ama gecer

0|1
    0|0
  • Bacım kalem olduguna emin misin?

0|0
    0|0
  • Makatta bahsur vardir o kanamistir

0|0
    0|0
  • ates basina vurmussa krem sur etrafina ve parmagini sok cikar ya da dildo al o daha iyi

0|0
    0|0
  • dikkat et kızlıkta deneme bozulur

0|0
    0|0
  • kılcal çatlak yaptın dikkat

0|0
    0|0
    • Nasil yani? Hepsini sormadım ki kalıcı bisey mi

• Bidaha yapmam zaten cok korktum

• kormana gerek yokta yuvarlak ve yumuşak koy ıslak olsun

• sivri ucunu mu soktun yoksa. ilginç.

0|0
    0|0
  • anal bölge kılal damar çoktur cabuk tahriş olur. sivri keskin bir seyse tahriş olmustur...

insanbın başıma meraktan her sye geliyor

0|0
    0|0
  • 1-2 güne geçer krem kullanmadın mı ki? ya da kalemin keskin bir kenarı vardı. yaparken tam ucu yuvarlak birşey kullan köşeli şeyler zarar verebilir. birde mutlaka kaygan olsun.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler köşeleri biraz keskindi akıl edemedim ilkti. Acımiyo sadece kan gelince korktum

• tamam bundan sonra dikkat et korkulacak birşey yok. kalemin köşeleri elini bile çizer. vajina ve anal bölge yumuşaktır. köşeleri yumuşak şeyler kullanman gerekiyor :) birdaha yaptığın zaman önce yeterince kaygan el kremin varsa onu bolca sürmelisin.
      sokacağın şey zevk alman için çok ince veya aşırı kalın yani penisten büyük olmasın.
      bütün kızlarda vardır mutlaka :) www.topukluhaber.com/.../...-mercek-altinda-11.jpg
      bunun gibi birşey kullanacaksın. yerine saç fırçasının sapı ya da ucuz deodorantlar var yumuşak plastik gibi birşeyden yapılmış onlarla daha çok hoşuna gider. hergün mast. yapsanda zararı yok yeterki çok kalın olmasın, kaygan ve sana zarar verecek birşey girmesin. istediğin kadar sertleşebilirsin de. bakire kızlar çok yapıyorlar bilirim ;)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...