Kızlığım bozulmuş olabilir mi?

2 sene önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla orgazm oluyorduk. Penisi vajinama 1-2 cm girdi. 5-6 saat sonra iç çamaşırımda kahverengi bir kan gördüm. Bir iki damla. Kızlık zarım bozulmuş mudur? Acı veya hiçbir şey hissetmedim... yardımınızı bekliyorum...

Güncellemeler:
ertesi gün adetim geldi bu arada
görüşleriniz için teşekkur ederım. ben bunu bır çok kez araştırdım ve farklı farklı sonuçlar elde ettım. bırde siz değerli arkadaslarıma sormak istedim. hepinize teker teker teşekkur edıyorum. bahsettiğim erkek arkadasımla dun evlendık :D ve bakirekmişim. herşey yolunda. görüşler için tekrar teşekkur edeım:)

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• Beş altı saat sonra kanı gördünmu yoksa o zaman mi geldi herkesin farklıdır kiminde çok kanama olur kiminde bir iki damla kiminde çok kırmızı kiminde hafif pembemsi. Benim bir damla falan ve açık renkteydi ve hiç acı duymadım hemde hiç sevişirken buna hazır olduğundan herhal acı çekmiyorsun adapte olamadığında kendini veremediğinde ancak çok kuru kalirsin ve o zaman acı duyarsın şaka yollu söylemiş arkadaş ama ilişki bir defa ve zorlamadan olduysa kan gelmiş olsa bile üstüne bir daha ilişki yaşanmamışsa yeniden bağlıyabiliyor kendini. Sevgilimle biraz uzak yerlerde olduğumuz için ilk beraberliğimizden sonra bir ay sonra falan tekrar bir araya geldik ve ben tekrar kan gördüm canım. Takma. Eğer senin için önem arzediyorsa uzmanına görün ona göre tedbirli ol. Bildiklerim bunlar. Bu arada nasıl güzelmiydi. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bunu anlamadın en iyi yolu jinekolojik muayene sevgili kardeşim. Burda sorarak olmaz.

Bu kadar kolay anlaşılsa ne ala diyeceğim ama. Yok olmaz.

1|1
    0|0
  • kahverengi kan diyorsun adet kanı olabilir bence

o dönemde adet görüyormuydun

birde 5-6 saat sonra kanamaış bence bozulmamış olması çok yüksek ihtimal

0|0
    0|0
  • bu sorular niye sorulur erkekler niye cevap verir anlamıyorum araştırsan anlarsın bir bunun garantisi kimsede yok 2 ben bile öğrendim daha içerde biyerlerde ve adetinse odur.

0|0
    0|0
  • 2 sene önce olmuş olay oooooo sen yeni soruyosun muhtemel aşınmadan olmuştur :)

0|0
    0|0
  • zedelenmiştir zarın sağlam yine de.

0|0
    0|0
  • Bence sorun orda deyil.. sorun kızlık zarını hala düşünen zihniyetli erkeklerde..

2|0
    0|1
  • bozulmuştur.

0|0
    0|1
  • bence bozulmamistir. egen bozulsaydi ciglig atardin. canin yanardi. o kan adetin haber veren kan. bir iki cantim girmekle bozulmaz. zorlamistir accık zorlamistir ama bozulmamistir.

0|0
    1|0
  • yenimi merak ettin biraz erken olmuş ama bir şey olmamıştır

0|0
    0|0
  • Aynı soruyu 10-15 gün önce yine bir bayan ve yine gizli modda sormuştu!

Biri bizimle dalga geçiyor sanırım...

Arkadaşım o yaptığınız şeyin adı "Petting" Ve bunu sıklıkla deneyen çiftler en sonunda dayanamaz ve genelde tiridine banar...

Nereden biliyorum? Çünkü aynı deneyimi şahsen yaşadım. En sonunda dayanamadık ve Zar yırtıldı! :)))

Senin ki yırtılmamış olabilir, Çünkü sonrasında adet olmuşsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yok canım 1-2 damlalık bişi olmuyo o:)biz ilk seferde 1 ay ugraşmıştık.öyle sürtünme falan da diil hani.bildiin girmeye çalıştığı halde(benim canım biraz tatlı olduğundan:) defalarca damla damla kan geldi ama her seferinde baktıgımda zar yerinde duruyodu.bi kadın doğum asistanına sordum tahriş olmuştur yırtılmamıştır dedi.en sonunda olay başarıyla sonuçlandığında ise yogun adet kanaması miktarında bi kanama oldu.merak etme hala bakiresin;)

0|0
    0|0
  • kızlık zarın bozulmuşta olabilir bozulmamışta muayene olmadan bunu anlaman çok zor .

0|1
    0|0
  • tebrikler:)

0|0
    0|0
  • 2 sene olmuş.. bozulsa bile yerine yenisi cıkmışdır takma kafana :))

1|1
    0|0
  • bozulduğunu sanmıyorum. benzeri başıma gelmişti :S

0|0
    0|0
  • sanmam da, bu saatten sonra bozulsa ne bozulmasa ne?

0|0
    0|0
Yükleniyor...