Jinekolog bakireliğinizi bozsa ne yaparsınız?

m.haberler.com/.../ boyle bir hata yapilsa kizlar ne yaparsiniz. Beyler sevgiliniz bunu size soylese inanir misiniz

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yapılacak birşey yok, diktirilir ve normal halini alır. Sonuçta sağlıkçı hatası ve geri dönüşü de olmayan birşey değil.

1|0
    0|0
    • Dikime gerek var mi sence

• Yani kişinin fikrine kalmış, o sorun etmiyorsa bize birşey düşmez. Ama bunu önemsemeyen bir erkekle evlilik düşünmeli eğer evlenecekse. Ki erkekler bu konuda daha tutucu. Sonrasında bir mecburiyet oluşabilir.

• Ayrıca jinekologlar bu konuda daha hassattır. Kişinin bakire olmadığını öğrendikten sonra elle ve ilgili araçlarla muayene yapar.

Erkekler Ne Diyor 12

• Sonuçta kızın söylemesi lazım bakire olduğunu mutlaka muaeyeneden önce doktora.

0|0
    0|0
  • 41 yaşına kadar nasıl dayanmış o kadın.😎

0|0
    0|0
  • haberi 5 dakka önce okudum kadın 41 yaşındaymışzaten daha evde kalmış :D

0|1
    0|0
  • erkeğim bakirliğimi bozsa ses edersem namertim :)

2|1
    1|0
  • İnanmak tabiki :)

0|0
    0|0
    • İnanmam dyecektim.

• Neden

• Çok saçmada ondan bir jinekoloj bu işin eğitimini almış birisi nasıl yapabilir o hatayı. hem kadın 41 yaşındaymış jinekologda bakiremisin diye sormamıştır o yüzden olmuştur o.

• Yok daha neler

0|0
    0|0
  • bozulduysa o raporu ögün alması lazım nerden bılcez bozuldu işi götüriyim ;?

0|0
    0|0
  • Yuh derim

0|0
    0|0
  • Yenezler :)

0|0
    0|0
  • İnanmam

0|0
    0|0
  • Bende onun götünü bozarım:-) :-)

0|0
    0|0
  • kendisine güvenirim ama böyle laflara inanmam

0|0
    0|0
    • Inanir misin inanamazmisin yani

• böyle lafları çok duyduk bir inandırıcılığı kalmadı. o yüzden gerek yok anlatmaya, evleniyorsak güvenmişizdir zaten

Kızlar Ne Diyor 9

• Başka bir şey çıkar bunun altından. Hiç bir jinekolog hiçbir kadına bu şekilde yaklaşmaz. Vajinal muayene çok gerekli dahi olsa öncesinde hastalarımıza anlatır ve izinlerini alırız. Ayrıca doktor bakar bakmaz kadının bakire olduğunu anlayıp internal ultrason yapmaması gerektiğinide bilmeliydi. Gazeteler böyle yalan haber yapabiliyorlar bazen. Ne doktor belli ne hasta belli kimsede çıkıp kimdir nedir diye sormaz da.

Ayrıca muayene ettiği için kanama olması da normal değildir hiçbir zaman.

0|1
    0|0
  • Ulan jinekolog bilmez mi bakire olup olmadığını fazlasıyla saçma buldum.

0|2
    0|0
    • 41 yasinda olunca sormamais herhalde

• Hayır yani bakireliğini bozabilmesi için kadının o bölgesine bakması lazım. Jinekolog birinden söz ediyoruz, o kadar sene okumuş bir bakışla bakire olup olmadığını anlar. Bakire değilmiş ki ona göre muayene etmiş.

• doktor farklı sanmış...

0|0
    0|0
  • Bırak sevgiliyi şimdi, bir tazminat alır hayatımı kurtarırım..

0|0
    0|0
    • Artık her şeyi paraya bağladın yavrum yaaa göz bebeklerinde dolar işareti görecem diye korkmaya başladım :D

• zaten aldığın pirimleri her akşam kamyonla taşıyorsun eve neyine yetmiyor :P

• @RedLine07 Ahaha, şaka mı yaptın şuan? O kadar param olsa burada işim ne benim :DAS:Da

• ne abarttını

0|0
    0|0
  • Kızlık zarını dikmesini isterdim yapmak zorundaa

0|0
    0|0
  • çabuk dik derim

0|1
    0|0
  • Rapor alirsin olur biter.

0|0
    0|0