Arkadaşınız için ne kadar fedakarlık yaparsınız?

Kızlar başlığa erkekler detaya cevap versin sevgili arkadaşlar. Bugün bi ortama girdik bi arkadaşımla ben, adam askere gidicek. ortama da geç katıldığımız için pek fazla boşta kız kalmamıştı. Bitane hatun geldi yanıma vesaire biz yakınlaştık falan. E şimdi biliyorsunuz askere gidicek adam da bazı ihtiyaçlarını gidermeli gitmeden yasa gibi bişeydir bizde. ben de hatuna gay olduğumu söyleyip arkadaşımla tanıştırdım. arkadaşıma da arabanın anahtarlarını verdim gitsinler diye. çocuk da boş değil tabi helal olsun gittiler şimdi. Siz erkek olarak arkadaşınıza elinizdeki hatunu verecek kadar fedakarlık yapar mıydınız? vicdanen rahatım ama arkadaşlık bu tip şeylere değer mi? o da benim için yapar mıydı mesela?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 9

• bana da aynısını ksden yapsana çok yalnızım arkadaşım, dostum, kankam vb ://

0|1
    1|1
  • meslek ya da karakter haline getirme ama.

Meslek olursa link bunu takarsın.

karakterinden bir parça olursa link bunu takarsın ;)

0|0
    0|0
  • abi ortamdan tanımadığın kızı kaldırabilen bir tipsen birşey kaybetmemişsin. salla. çocuğa iyilik yapmışsın işte.

0|1
    1|1
    • olay hatun değil içim rahat o konuda da arkadaşım benim için aynı şeyi yapar mıydı acaba siz arkadaşınıza yapar mıydınız böyle bişey? o değil riski de var yarın gay diye adım da çıkabilir

• bırak yumuşak olarak kendimi tanıtmayı kılımı bile kımıldatmam.herkes kendi işine baksın.tamamda illaki yumoş gibi bir ifade kullanmana gerek yok.ruh halim müsait değil de.manita da mal değil ya üstüne atlamayacağına göre.

0|1
    1|0
    • yumoş işin bahanesi zaten oraya mı takıldın. sen arkadaşına yapar mıydın böyle bi iyilik?

• hayatta yapmam.yanlış anlaşılmasın yazdığım senin hakkında yumoş felan gibi kötü şeyler düşünmüyorum.çünkü kazığı hep en yakınındakinden yiyor insan.ondan dolayı dedim.

• haklısın.

• Yalnış yapmışsın kendini hiçe sayıcak kadarda arkadaşlık olmaz

0|2
    1|0
    • ama şöyle bişey ki adam askere gidecek 2 -3 gün içinde ve maddi olarak da bu ihtiyacını karşılayabilecek durumu yok. yine de hata mı ettim?

• Bence hertürlüsü hata olgunluğuna bağlı.

• doğru diyorsun. kendi tavladığı kızı bana yamayacak arkadaş tanımıyorum hiçbiri yapmaz sanırım. bi de gayim diyecek hah :D

• Hikaye gibi geldi ama insanın yaptıkları fedakarlıklar kişiliklerini gösterir

0|0
    0|1
  • Arkadaşının nasıl biri olduğunu söylememişsin soruyorsun sonra o da benim için yapar mıydı diye. Biz nerden bilek

0|1
    0|0
    • sen arkadaşın için yapar mıydın diye sordum aslında da farklı anlaşılıyor haklısın.

• Bu tutumunu sadece askerlik öncesi/sonrası değil de tüm hayatında sergileyebileceksen seninle kanka olabilirim.

0|0
    0|0
    • normalde öyle biriyim ki, arkadaşımın yazdığı hatuna bile sararım. kurt kapanı misali. ama bu istisnai bi durum

• o zaman kanka olamayız :/

• yorumsuz ://

0|0
    0|0
Yükleniyor...