Ben erkeklere güvenmek istiyorum, onların da bir kalbi var ama...?

Yıllardır duyduğum, okuduğum ve bildiğim bir soru neden erkekler evlenirken bakire kız arıyorlar da, evlenmeden önce her türlü kız ile birlikte oluyorlar ve hatta yalan yanlış oyunlarla kızların aklını çelip, kandırıp birlikte oluyorlar? Peki ileride aynı şeyler kızının, karısının, bacısının başına gelse...Lütfen beyler empati yapın. Biz de artık erkekler kalite ama kızlarda iş yok diyelim.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Valla bak 29 yaşına geldik, öyle işlere kalkışmadık. Yoksa rüyanda göremeyeceğin güzellikteki bayanlar bir kaç yüz $... Ama işin duygu tarafı olmaz... Kimi ruhsuz **neler kızla yatmayı "skor" zannediyor. Buradakilerin de bazıları "30 una gelmiş bakir, epic fail, puhahah" diye gülüyor. Yani öncelikle dinin en büyük günahlarınından birini işlemeyi matah bişey sanıyor. Aynı şeyin anasına/kardeşine/kızına yapılacağını düşünmüyor... Sallamıyorum onları şahsen, beyin yok ki... Kendi cehaletlerine güldüklerinin farkında değiller işte.

Ayrıca, cinselliğe yaklaştırmama görevi bayanlarındır. Erkek eline ne geçerse becerme eyilimindedir hayvansal olarak. Çünkü "doğara seçimi bayan yapar". Erkek ne yaparsa yapsın bayan hayır dediğinde akan sular durur. Ama bayan istediğinde bir erkeği kolayca baştan çıkarabilir... Nefs meselesi. Yani erkek cinsi "fırsat kollayan" olarak gelişmiş... Bayanların görevi o fırsatı evlenene kadar vermemek... Eee insanın çocuğunu büyüteceği organa da saygısı olması gerekiyor. Kalp değil de, biraz iffet meselesi. Tabi günümüzde pek çok kişide kalmadı...

Tabi bunlar "hayvani" olgular. Adam olabilmiş ise, insan onuruna erişebilmiş bir ruhu var ise zaten mental olarak, o kişi zinadan uzak durabilir... Ama zevk delisi, her zevk peşinden koşan insanlar, illaki tökezleyip düşer...

Daha önce bayanla yatmış erkeğin bakire kız araması kadar saçma bişey de yok. Belkide kirlendiğinin farkına varıyor, karısı temiz olsun istiyor... Kim bilir. İşin ilginci bazı kızların "deneyimli erkek isterim ilk benle yatmasın" diyecek kadar fütursuz olabilmesi...

3|0
    0|1
    • 29 yaşında olan birisinin böyle düşünmsi cidden beni çok şaşırttı.tebrik ediyorum ve ileride evlenirsen eşinin çok şanslı olacağından eminim

• Kadın ruhunu çok yanlış tanımışsın. :)

• Yok kadın ruhunu da tanıdım, ciğerini okudum, merak etme. Belki senin tanıdıklarını düşündüğün bilgiler çok yanlış olabilir... Biz bu işe mesai verdik :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Her erkek öyle mi sence? Erkeklerin cogu sevgiyi arar. Ama karşısına cıkan salak sacma bir kız yüzünden hayatını mahveder. Ve önüne gelenle olmaya başlarlar. Bazı erkeklerin de bir kalitesi var ama bunu mahveden kızların bazıları.

Bir erkek temizligi saflıgı aradıgı kadar kızın da bunu aradıgı belli.. Ama erkek sevgilisi ondan koptugunda dagılır iyice. Kızlardan intikam almak icin cabalar durur. Yorulunca belki sevebilirm demeye başlar ve senin karşına cıkar.

0|0
    0|0
  • insanları robot olarak görmeyin onlarında duyguları var sadece toplumsal baskı nedeniyle duygularını açıkça gösteremiyorlar. ilişki konusuna gelirsek ilişkiyi bir tabu olarak görmemek gerekir. ilişkiye girmiş bir kadını dışlamak ahmaklıktır. ama bu tabu günden güne yıkılıyor. şimdi kızlar soryur hiç ilişkiye girdin mi ? hayır girmedim cevabı kadınıın erkek hakkında tamammen olumsuz düşünmesine neden oluyor. Eğer birini gereçkten seviyor ve uzun zamandır tanıyorsanız kendiniizi sevdiğiniz erkeğin kollarına bırabilirsiniz :)

0|0
    0|0
  • sanirim bir onceki sorudaki da sensin. yahu bir yerden yaran mi var da gercekleri anlayamiyorsun diyecegim ters anlayacaksin. aslinda her sey ortada, toplumun gariplikleri yuzunden boyleler, kanmayin, kullandirmayin kendinizi, herkes uyanik olsa bu kez bir sey yapamayacaklarindan sorun da cozulecek.

1|1
    0|0
  • her zaman dürüst olmaya çalıştım.

kızlarıda anlamıyorum.

ama dürüst bayanla karşılaşamadım.

çok bar disko ortamlara giden biri değilim.

eve gömülüp yazıyorum.

0|0
    0|0
    • Onlar "dürüst" isteriz diyen yalancılar ordusu... Kızların ağzından çıkanlar asla kalbinden geçen/aradıkları değildir... Yine de dürüstlüğünden öyle "değersiz" mahluklar için vaz geçme. Dünyada sadece yalancı kızlar yok. Başka milletlerin bayanları yalan problemini çoktan aşmış... Belki dürüst kalmayı başarabilen tek tük kızlarda vardır Türkiyede. Bende karşılaşmadım ama belli mi olur...

• çok ayıp. "değersiz'' mahluklar diye bahsettiğin senin gibi erkelerin eseri.niye dürüst olamıyorlar acaba,niye yalan söylüyorlar.empati yap, teşvik ediliyorlar, doğru yapıyorlar demiyorum ama o kadar çok varki temiz aile kızları sizler onların temiz duygularını kirletiyorsunuz

• ... bende ki kalp demirden yapıldı ...

0|0
    0|0
  • benim kalbimi allahsızın biri aldı gitti değişim şarttı.

0|0
    0|0
    • Onların seviyesine düşmen şart mıdır?

• hep kaybeden taraf olmak üzüyordu birazda üzülsünler istedim iyide yapıyorum..

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunları düşünmekle hiçbir şey kazanmıyoruz bunu unutma.Ne kadar bu konuda erkekleri kınasanda durumu değiştiremiyorsun.O yüzden sen bu şekilde bir erkek istemiyorsan konuştuğun kişileri iyi seçiceksin çünkü dar düşünceli olmayan insanlarda var.

0|0
    0|0
  • keşke dediğin gibi olsa..

ilersini düşünüp empati yapsalar kalkışmazlar bu işlere ..

tabı her erkekte böyle değil..

0|0
    0|0
Yükleniyor...