Beni soğutan şey: Vajina kokusu !?

Kızlar bu kokuyu sadece ben mi alıyorum.. İlişki esnasinda hatun neden almıyor bu kokuyu. İğrenç bbozuk tavuk eti gibi kokuyor. Bırak cinsel ilişkiyi hayattan soguyorum

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Hayata kafa atcak mecal kalmiyo he :)))))))) yatagimda kahkahaya bogdun beni. Evet igrenc bisey. Tertemiz kopukle yikasa koku olmaz. Killar koku yapar. Temiz tutmuyorlar demekki.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Senin takildiklarin pis

0|1
    0|0
    • Denk mi geliyor :)

• Az önceki arkadaşa da yazdım. Akınlarında yazmiyot bizir temizliği :)
      Sorduğunda da temiz diyor ama cacık çıkıyor.

• vajinasını yıkamaktan aciz kadınlarla sevişme o halde.

0|0
    0|0
  • Adam burada kadinlari asagilamis bazi motor kadinlarda ona hak vermis yaw ne tuhaf insanlar. ar namus kalmamis helede bunu soran tam bir i... Yani.

0|1
    0|0
    • Sana da eywallah yani

• Burada hayatta cevabını sorgulamaya cekindigimiz soruları gizli olarak sorabilyoruuz. Bu avantajı kullanarak gizli bir şekilde soruyorum. Sen de ayni şekilde cevapliyorsun. Şahsi boyutlara taşıma lütfen. bburada ben soruma cevap arıyorum. Yaşım 26 ve cinsellik üzerinden makara kikiri yapacak yaklasimlarda ki yasimi astigimi düşünüyorum.

• kimi erkeginde testisleri cok kokar
    sana öyle geliyor kadinin biri dedi kocam cok seviyor suyunu iciyormus bile

0|0
    0|0
    • Olabilir ama.. O bozuk tavuk kokusu gibi kokusu beni nefret ettiriyor. Yok ki şöyle kokusuz karartı yerine pes pembe bir vajina :)

• iliskide öncede güzel bir banyo sart kimi erkegin göbek deligide bile ip cikiyor kirli oluyor

• Öyle ama sağlam kurulammali yoksa o tenin tadı alınmaz değil mi canım :)

• Sushi o sushi

0|0
    0|0
  • kimi erkekte bayılıyo ama kokudan kokuyada fark var

0|1
    1|1
    • Ben bilmem., kokan çok pis valla tijsibuyorum hayata kafa atacak mecalim kalmiyor

• Haklisin bence eziyet olur bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İlişkiden önce duş almanızı tavsiye ederim.. Yine tiksinmeye devam ediyorsan, direkt suyun altında ve banyoda sevişin derim..

0|0
    0|0
  • Götür banyoya ellerinle yıka sonra yapış reis👍

0|0
    0|0
  • O koku ucan kusu indirir la :)

0|0
    0|0
  • Hastalık ya da hijyen problemi yoksa da kendine özgü kokusu var. Çoğu kişi o kokuyu da beğenmez, biraz yaşla alakalıdır, 25-26 yaşından genç kardeşlerimiz çoğu zaman bu kokuyu da beğenmezler ama zamanla bu organla aramızda tutkulu bir bağ oluşur ve onun kıymetini anlarsın :))
    Bakımlı ve sağlıklı birisine denk gelirsen belki zamanla seversin, şahsen benim başımı döndürür.

0|0
    0|0
    • Uyuşturucu etkisi yapıyor yani ;)

• Sigara bile içmem, kendime çok iyi bakarım

• Midemi bulandırdın mk hiç böyle iğrenç tat almadım

0|0
    0|0
  • Bakımsız dır

0|0
    0|0
Yükleniyor...