Erkeğin gay olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Ramazan da böyle bir soru sorduğum için öncelikle kusura bakmayın.Bana da doğru gelmiyor ancak birkaç gündür merak konum oldu.

Eski erkek arkadaşım çok sinirli bi an da '' zaten ben gayim'' lafını kullanıp ertesi gün de espriye wurarak kendi söylediğiyle dalga geçmişti..kız gibi ewde çok düzenli biridir we erkek arkadaşlarıyla beraberken çok mutlu oluyor..Şunu da söylemek istiyorum,bizim ilişkimizde sorun yoktu yani çok tartışırdık onun harici istekliydi bana karşı...Bilginiz dahilin de sizce bi erkeğin,erkeklere ilgisi olup olmadığını anlamanın yolu war mıdır? Erkeğin gay olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• feyste sahte hesap açarak

Erkekler Ne Diyor 12

• Gay olsaydı. Sizle sevgili olmazdı ve etrafa gay olduklarını belli etmemek için şakadan da olsa ben gayım demezdi. Gupguru'nun dediği gibi öyle espiri yapabiliyorsa kendine güvendiğindendir

• onu çocuk parkına götür ve hadi gay de eğer gayarsa zaten gaydır gaymazsa ozaman sen gaydır:)

• Bu saydıklarının hiçbirisi gay olduğunu ispat etmez. Ben de devamlı gayim esprisi yaparım. Aksine bir insan kendisi ile alakalı hassas konularda espri yapabiliyorsa bu onun o konuda kendisine güvendiğindendir. En azından ben öyle yapıyorum diyebiliriz. Ama öyle birşey olsa hissederdin. SOnuçta bir erkek var bir de oğlan var.

• kız işkillenmiş şüphelenmiş demekki haklı olma ihtimali var biz arkadaşımızın gay oldugunu 10 yıl sonra öğrendik bize kız diye anlattıgı tum ask maceraları erkekmiş meğersem, hepimiz dumur olduk tabi, onu anlamanın bi tek yolu var ınternet face hesabını ele gecır yada msn yada ne kullanıyorsa işte

• değilse bile sana erkeksi gelmemiş tavırları ilerde soğuma ihtimalin yüksek

• yani bende öyle düşünüyorum 26 yaşındayım we ilk kez biri için bu şekilde şüphelendim..Belki değildir ama tam bi erkek gibide değil bana göre

• Kardes öyle sey mi olur ? Erkek arakdaslarınla takılan herkes gay mi olacak ? Düzenli olabilir ne var bunda ? Ben ne kızlar gördüm evini b.k götürüyor. Sen kız arkadaslarınla pijama partisi yapıyorsan lezbiyensin o zaman

• Arkadaslarıyla kol kola mı geziyor. Ortaokulda 4-5 erkek bir eve toplanır p*rno izleyip osbir çekerler. Sizin kol kola dolasmanız tırt yani ? Hemen yargılama çocugu

• ama bi kız yolda kol kola giripde dolaşabilir aynı şeyi erkek yapsa normal karşılanmaz...bunun gibi bişey diye düşündüğümden aklıma getirdi...

• seninde söylediğin gibi sinir anında sölemiştir yada cinsel yaklaşım oldugu anda sen istememişsindir oda öyle bir söz kullanmış olabilir.ayrıca birçok düzenli erkek var kimisi aşırı düzen,tertipli oldugu için hasta konumuna girer eger gay olsaydı sana karşı isteksiz olurdu...

• biseksüeldir belki..neden normal erkek aklına sinirden ölüyoda olsa gay lafını getirir ki

• İlk önce gece gece sinirlendirdin beni bunu belirteyim. Hormonlardan kaynaklı bir durumdur eşcinsellik. Bu yüzden ramazanda sormuşsun sormamışsın bir önemi yok. Neyse konuya dönelim. Şimdi genelde kırmızı tişört giyerler ve partilerine öyle giderler. Öyle bir parti olayından haberdar mısın mesela. Bu önemli. Eşcinseller arasında kız gibi tavır sergilemeyenler de vardır. Yani titizlik bu açıdan tespit edici değil. Erkek arkadaşlarıyla vakit geçirirken mutlu olması da tespit edici değildir. Sana karşı da isteklidiyse biseksüel olabilir, gay olamaz.

Ayrıca sosyal mesaj vermek istiyorum. Lütfen ikinci cümlemden ötürü HOMOFOBİKLİKTEN kurtulalım.

• Çok eğlenceli insanlar haa muhabbetlerini severim.

• onunda nar çiçeği bi tişortu wardı:)

• Abi bunların partilerine gittim arkadaşla %80'i kırmızı tişörtle gelmişlerdi. Partide kırmızı tişört turnusol ayracı gibi bir şey.

• Öncekileri Göster
  • Ondan laf almaya çalışmak için, onun gibi oyna...Mesela normal muhabbet ederken konuyu Lezbiyen-Gay muhabbetlerine getirin...Lezbiyenler hakkında konuş, bazen kızlardan etkilendiğini söyle...Onada bazı konuda düşüncelerini sor...Bir insanı yakalamanın en kolay yolu, oyunu onun gibi oynamaktır...Sende onun düşüncesinde olduğunu ima et...Ama sakın lezbiyenim falan deme...Eğer gay'sa, muhakkak bi yerde açık vericektir yada bi süre sonra itiraf edicektir...Bişey daha soyliyeyim, eğer Gay olduğunu anlarsan yada o söylerse, onunla konuş ve onu kazanmaya çalış...Öğütler ver ve onu dinle, hemen terkedip gitme...kim bilir, belkide o insanın güzel biri olması için sen vesile olucaksındır?...

• haklı olabilirsin bu şekil olumlu şeylere wesile olmayı isterdim dini açıdan da ama biz ayrıyız we ben mesela dıaşrdan bakıp düşündüğüm de acaba diyorum..kapiş:)

• ayol konuşmasındandamı belmi olmuyor kız eli kolu oynamıyormu anam :):)

• benim gibilere kurbaaaaaaan olun siz anam :)

• senin gibi konuşmuyor mesela:) yok yani senin mantığından gidersek senden de şüphelenmek gerekir..şekerim derdi ama..

• senden ayrılmak istiyorum de, kabul ederse geydir

• sevişirken anüsüne bak

• aratıcaktımda sormaya gitti elim bilmediğimden sordum neyse

• kıç, makat umarım geyik yapmıyorsun googlda aratabilirsin

• anüsü ne demek?

• Karşısında bir sen soyun bak organında ki tepkiye,bir de bir erkeği soyudnur o zaman ki tepkisine bak

Kızlar Ne Diyor 5

• Biseksüel olabilir. Bunu anlaman zor. Hesap şifrelerini ele geçirirsen belki

• Asıl sen kusura bakma canım.Yani bizi insan yerine koyup böylesine önemli bir konu hakkında bilgi edinmek için başvurduğun için.Gay olduğunu anlayamazsın...

Onların sözde aktif pasif lafları vardır.Ne kadar doğruysa artık.Neyse

• Estf... teşekkür ederim yorumun için

• kardes ben boyle bı olaya tanık olmustum otobusle yolculuk ederken; ıkı erkek konusup gulusuyorlardı ben ılk once normal zannetttım sonra davranıslarına konusmalarına baktıgım zaman barız bellı oluyordu:) bırı daha kadınsı gıbıydı dıgerı erkeksı gıbıydı.. ama konusma tıplerı canımlı cıcımlı ozellıkle bayan gıbı olanın:) renklı seyler gıymıstı.. gulusunden ele verıyor oyle dıyım:):)

• link izlet tepkinisini ölç

• Zaten ben gayim ne demek lan :D çok hararetli bir tartışmada söylenmişse..bilemiyorum yani

Yükleniyor...