Okey Rötar kullanan oldu mu aranızda olduysa faydasını gördünüz mü? ya da yan etkisi var mı?

Okey Rötar Kullanan Oldu MU Aranızda Olduysa Faydasını Gördünüz Mü? ve de zararı falan yan etkisi var mı kullanmayı düşünüyorum yardım lütfeeennn?

• Evet Kullandım Ve Faydasını Gördüm Zararı Yok
    0% (0)33% (5)31% (5)Oy Ver
  • Evet Kullandım Ve Faydasını Görmedim Zararı Var
    100% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Kullanmadım Ama Kullanmayı Düşünüyorum
    0% (0)27% (4)25% (4)Oy Ver
  • Kullanmadım Ve Kullanmayıda Düşünmüyorum
    0% (0)40% (6)38% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• arkadasim cok kez kullandim. ilk kullandigimda penisim hislerini kaybetti ve sonmustum. ondan sonrakiler ise sevdigim arzuladigim kadinlaydi artik yapma dedi herhalde 40 dk araliksiz sikmistim. sonrasinda bosalmam tekrar zaman aldi. o 40 in ustune epey zaman sonra tekrar etkisi vardi. denemeden bilemezsin. birde takar takmaz ise baslama cunku o maddenin penise islemesi lazim. isledikten sonra cikart gitsin.. sampiyonsun ve o kadin senin seks kolen...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• tek eslı kımseye tavsıye etmem prezervatıfı, acıkcası belkıde egoıstım bu konuda.. kadın korunmalı bence.. prezervatıf aıdıyet duygusunu oldurup hıssızlıgı saglayan bırsey, bır sıcaklık yok ortada.. dorukta ınsanlar kaynasmalı! arada baska hıcbır sey ama hıc bırsey olmamalı! bınlerce korunma yontemı.. ha yatacagınız ınsan cok eslı ıse oda mıde meselesı tabııkı...

0|0
    0|0
  • Zararı olmaz da erken boşalma için kesin çözüm değil.

0|0
    0|0
  • kullandım hiç bir işe yaramıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...