İtiraf edebilecek var mı toplu taşımada sürtünmekten zevk alan?

bilmiyorum herkesin başına geldi mi gelmedimi ama olayı taciz gibi düşünmeyin sonuçta bu da bir fantezidir birbirinden hoşlanan iki insan bunu yapabilir. yani. itiraf edin bakalım. en son ben yazıcam bir tane :D

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Güzel oluyo arada parmKliyolar

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah sizin gibi hayvanlardan korusun.

2|2
    0|2
    • bizde sıradan insanlarız tecavüzcü değiliz abartma.

• Allah belanızı versin topunuzun.

• ya bak :D sen şu an çok yanlış kişiye saldırıyosun öncelikle buna inanmanı isterim ama genede içini dök rahatla benim günah keçisi gerçi şu an gizli kullanıcının tekine saldırıyosun ama olsun :D söyle söyle rahatla :)

• İğrençsiniz ibneler.

2|1
    0|1
    • sana dayadılar galiba

• Bazıları gibi bana değmeyen yılan bin yaşasın modunda değilim.

• öyle olmadığına eminim ama ben sapık değilim ama bazen karşılıklı istekler oluyor sadece cesaret lazım. hatta ilk adımı kız atmadıkça asla böyle birşey düşünemem bile.

• al işte.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yok daha neler

1|0
    0|0
  • Bir kere kızın biri bana kasasını sürttü, bende geri çekildim, sonra tekrar yaklaştı bana yine sürttü. Adım fortçuya çıkacak diye otobüsten indim :D

0|0
    0|0
    • birader bir keresinde sihirli mantar yemişim gece sabah işe gidiyorum kafam trilyon minibüste kızın biri bana kıçını bastırmaya başladı ulan nasıl hoşuma gitti kafamda güzel ya eli bir attım bunu 5 10 dk parmakladım en son biri görcek falan diye utandı heralde birazcık kendini itti bana doğru bende çekildim oturdum bir yere arkadaşına dedi inelim indiler gittiler liseliydiler :D

• Ben korkudan bir şey yapamadım ama çok zevkliydi

Yükleniyor...