Kızlık zarı dikimi mi yapay kızlık zarimi?

2yil once sevgilimin tecavuzune ugradim ayrilmayiz evlenicez dedik iliskimiz bitti simdi ise baska biriyle evlilik planlari yapiyorum cok endiseliyim dikim kesin cozum 1.600 tl yapay kizlik zarida 200 tl ama ya anlarsa yardim edin lutfen..

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• sevgililerde nedense hep nuri alço oluyor m. k.

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Verdim demenin fantastik yolu :D

2|4
    3|0
  • bak bence dürüst ol hadi kandırdın diyelim vicdan azabı hiç bir zaman peşini bırakmayacak her seni öptüğünde bile bunu hissedeceksin senin için hayat çekilmez hale gelecek tabiki vicdanlı biriysen bu dediklerim ama vicdanlıysan vicdan azabı öyle bir şeyki ölmek onu çekmekten daha iyi bence çünkü vicdan azabıyla her gün ölüyorsun.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım oldu bitti sevgiline anlatırsın durumunu. Seni seven vajinan için mi seviyo yapma lütfen. Seni sen olduğun için seven biriyse kabul eder seni. Hiç uğraşmana gerek yok. Karşıma senin gibi biri gelse ona destek olurdum bu ayıp değil

2|0
    0|0
  • Seni seven zarin icin mi seviyor kardesim?

2|1
    0|0
  • madem ciddi düşünüyon herşeyi açıkla yoksa vicdan azabıyla yaşarsın ömür boyu

0|0
    0|0
  • bence söyle yoksa ömür boyu her yattığınızda psikolojik olarak soğuk oalcbilirsin

0|0
    0|0
  • darlıktan anlmıcanımı sanıyorsun? noldu hee bekarete önem veren birimi cıktı karşına ahh benle evlenseydin anlardım babana teslim ederdim

0|0
    2|1
    • Bir kere oldu sadece ne darlıgı benim istegimle olan birseyde degildi

• darlık sudur kalınyada ince penisle ilişkiye 10 kez girsen bile o vajina genişlemez 1 kere oldu diyorsun söyle ona haksızlık yapma ozaman vajinan zaten co kdardır ona söyle anlayış göstersin

• üzüldüm. madem evlenmıcek ne dıye bozuyorki şerefsiz.

0|0
    0|0
  • Anlamaz...

0|0
    0|0
  • Yapmadan Önce Düşünecektin Sen Bunu Artık NE yapsan boş

0|0
    1|0
  • Inandırıcı gelmedi bence isteyerek yaptın.

0|0
    1|0
  • dürüst olsan olmaz mı? seven seni böyle sevsin. karakterin tamamsa sorun değil kızlığın durup durmaması.

2|0
    0|0
  • Yapay zar değil o yapay zekalı!!. Bekaretin gitmiş bir kere. Orijinalden çıkmışsın evleneceğin her kim ise karşıma çıkmasın ispiyon ederim.

2|2
    1|0
  • aramızda para mı biriktiricez? nasıl yardım edicez anlamadım da

4|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen orani burani dikdrp anca kendini kandirirsin.. Hadi o adami kandrp eşek yerine koydun Allahı nasıl kandrcan?

2|3
    2|0
  • yapay zar daha pratik ama turkıyede nette satılanlar sahte işe yaramıyor işe yarayan sadece bır kaç yer var gerısını at çöpe :)

0|0
    0|0
  • Daha sonra vicdan azabı çekmicek misin? Dürüst olmayı dene derim.

0|0
    0|0
  • Tecavüz edecek ortama neden soktun?

0|0
    2|0
  • Canım kimseyi kandırma bu vebali nasıl ödersin çoluk çocugun olcak yarın vicdan azabı çekersin genede sen bilirsin

1|3
    0|0
Yükleniyor...