Cinsel ilişkide prezervatif kullanıyoruz. Acaba eşim içime boşalsa hamile kalma riskim %100mü?

3 aylik evliyim esimli duzgun bir cinsel hayatimiz var ve iliskide prezervatif kullaniyoruz. Acaba esim icime bosalsa hamile kalma riskim %100mu?

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Değil yumurtalık döneminde boşalırsa olabilir. Ayrıca eşinde problem de olabilir veya sende belki sperm sayısı azdır yani içine boşalınca hamile kalacaksın diye bir garanti yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• İlk ilişkide hamile kalma şansın çok düşük.
    Ama sürekli tekrar eden düzenli bir ilişkiniz varsa ilerleyen zamanlarda olur

0|0
    0|0
  • hayır değil.

0|0
    0|0
  • Hamile kalmak o kadar kolay bir şey değil zaman alan bir şey ilk seferde kesinlikle olmaz kesinlikle de olabilir bu sizin şansınıza kalmış birşey

0|0
    0|0
  • hamile kalmak istemiyorsan içine boşalmasın. yüzde yüz olmasına gerek yok yüzde on luk ihtimal bile gerçek olabilir. bir de defalarca boşalacağını düşünürsen çok uzun sürmez hamile kalman

0|0
    0|0
  • % 100 değil ama olasılık yuksek... prezzervatıfdede yuzde yuz garanı yok zten. emerken okşarken elınede bulaşabılır ordanda gecebılır. ama sexın zırvesını yaşa

0|0
    0|0
  • evlisin orasini anladik korunma olayi nedir ne gerek var ve hamile kalma endisesi var gibi sende buda ayri mesele supheli durum

0|0
    0|0
  • Evlilikte prezervatif mi kullanılır allah aşkına git içine bişiler taktır keyfine bak.. her ilişki de ay içime kaçtı mı diye düşünme..

0|0
    0|0
  • Kondom defolu hasarlı delik değilse bişey olmaz

0|0
    0|0
  • bak regl den 1 hafta önce ve reglden1 hafta sonra arası aralarında hamile kalma ıhtımalın çok düşük regiline 1 hafat kala içine bosalsın

0|0
    0|0
  • Hayır değil.

0|0
    0|1
  • Yüzde yüz tabiiki..

0|0
    1|1
  • yok delinmezse prezervatif sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • bellı olmaz ama kullanmasın bence

0|0
    0|0
  • %50 de sen şuna bence kontrol hapı kullan partnerin içinde iyi olur

0|0
    0|0
  • Prezervatifler %99 koruma saglar, %100 degil.

0|0
    0|0
  • Adet sonrası 10 günden sonrası bosalsin kalman.

0|0
    0|0
  • %100 bir ihtimal asla olamaz yumurtalıkların ne kdr iyi durumda olsa hatta onun sperm ne kdr iyi olsa bile öyle bir ihtimal olmaz %100 demek kesin demektir hamilelikte de kesinlik yoktur

0|0
    0|0
  • Kadın nasıl bir varlık okuyacaksın, anlamam ben okumaktan dersen doktora gidip bilgi alacaksın, kusura bakma ama evli birinin adet döngüsünü bilmemesine şaşırdım ben...

0|0
    0|0
  • Haftada kac kez yapiyosunuz

0|0
    0|0
  • Peki hangi prez. türü size en çok zevk veriyor ve uzun sürdürüyor?

0|0
    0|0
  • yüzde yüz olmaz ama yine de risk var anal olarak ilişkiye girdiğim bayan hamile kaldı düşünün işte

0|0
    0|1
  • hamile mi kalmak isitiyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• daha bu kadar temel şeyleri bile bilmeden evleniyorsunuz bir de.

0|1
    0|0
    • Kusura bakmayin ama bizim evliligimiz sadece cinsel iliski uzerine kurulmadi ve her insaninda bilmedigi seyler olabilir sizinde herseyi 4x4luk bildiginizi dusunumuyorum.

• O zaman size bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip diyorum. Iyi geceler.

• Hesaplasana ya da hesaplayamiyorsan appleri var bunun, ne zaman hamile kalabilirsin ne zaman yumurta olusur ögrenebilirsin onlarla. Ha garantisi var mi? Yok. Rabbim ne isterse o

0|0
    0|0
  • %100 degil, fakat yuksek ihtimal.

E dogum kontrol hapi kullan? Et ete degsin.

0|0
    0|0
  • yüzde yüz diye birsey yok ayrica bunun bir cok faktörü var

0|0
    0|0
Yükleniyor...