Penis neden kalkmaz?

Erkek arkadasimin 5 saat boyunca penisi sertlesmedi. Ilk sevismelerimiz oyle degildi hicbisey yapmamama ragmen sertlesirdi. 2 gun once beraberdik 3 bira icti o. Sonra sevistik sevistik. Yapmadigimiz sey kalmadi ama penisi sertlesmedi. Benim icin sorun degildi ama o kafasina cok taktigi icin cok uzuldum gurur yapti. Neden bilemedim, bana mi kalkmadi dedim sacmalama dedi p*rno izledik ben agzimla suni teneffus yaptim dusta ayakta sekilden sekile girmeme ragmen hicbisey olmadi. Neden olabilir bu? Kendini cok kotu hissetti ben ona surekli destek oldum ickiden midir?

0|0
0|28

En İyi Erkek Görüşü

• Heyecandan kanı cekilmistir

0|2
    0|0
    • Emin misin? bir de alkol disinda bir seyler de var tabi o gece.. bu da olabilir mi

• Ilk defa aldigi yeni bisiyse olabilir. nasi emin olayim adamin penisi

Erkekler Ne Diyor 27

• Alkolden olabilir.

0|0
    0|0
  • Aljol sertleşmeyi engellemez. Zil zurna sarhoş olsa bile görevini yerine getirir. Ancak uzun zamadir günlük aşırı içki içen birisi ise arkadaşınız karaciğer yahlanması olusmussa bu erkeklik hormonlarinin salgisini azaltir ve ereksiyon saglanmamis olabilir. Alkolun dışında esrar vs. de ereksiyona engel değildir. Kimyasal bir takim uyarici veya uyuşturucu kullandiysaniz. Bunlar ereksiyonu engelleyebilir ama yinede düşük bir ihtimal. Bence arkadasinizi bir üroloji uzmanina götürün.

0|0
    0|0
  • Stres psikolojik sorunları

0|1
    0|0
  • seni istememiş belli ki.

1|1
    0|0
  • doktora sorar gibi sormuşsunuz:)) millet ne bilsin kalkmayan s... k neden kalkmadı sana sormalı :)) düşün bul işte:))

2|1
    0|0
  • Sıkıntı yok, erkek doyuma ulaştıktan sonra bir süre yeniden erekte olamayabilir. Bu kişinin yorgunluk durumuna veya cinsel arzusuna göre değişebilir. Bazı erkeklerde gün boyunca tekrar kalkmayabilir. Bunda dert edilecek bişey yok.

0|0
    0|0
    • 5 gubdur hoc bisey yapmamistik ama. Biz gece 11de bulustuk evine 2 gibi gittik 4 gibi sevismeye basladik ileri boyutta. Benim yanima gelmeden once bisey mi yapmis olabilir? Masturbasyon imkansiz cunki dus alacak vakti bile yoktu bana helmeden once arkadasina ugradigini soylemisti ve ben bazen onun cinsel tercihlerinde degisik biseyler hissediyorum

• Bilemiyorum bişey yapmış mı ama saat epey geç olmuş, uykusuzluk ve yorgunluktan olabilir. üstüne alkol de eklenince olması muhtemel bir durum. Birşey yaptıysa da onu ancak kendisinden öğrenebilirsin. Müneccimlik yok bende. :)

• Biranin etkisi ile aklol kana karisinca hucrelwr uyusur uyarma yavaslar penis te kapakciklar vardir kani peniste tutar alkolun etkisi ile o kapakcik yavas calisir alkollu olunca kalkmadigini gorunce sinirlenmistir alkolun etkisi ile baslayan sinirle piskoolojik olarak kalkmamistir icini fesatlastirma arkadaslarin bazilari demis depoyu bosaltinva sana kalkmamistir diye sahsen ben kac defa yapsamda gene kalkar 5 saat az bir sure degil bence alkol ve pisikolojik takma kafana

1|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim daha 24 zaten o yasta erekte problemi az yasanir degil mi? bir de alkol disinda alinan baska seyler var o gece vucuda.. onlar da insani hemen tribe sokuyor ya ben oyle dusundum acikcasi oyledir degil mi? Oncesinde bir sey olmamistir?

• Yok ya birsey olmamistir ozele bakarmisin bir

• Sıkıntı sende olsa gerek =(

İndiremeyeceğin şeyleri kaldırmaya çalışıyorsundur belki..

0|0
    0|0
    • Benimle alakali degil anlatamiyorum sanirim hicbi erkekte boyle bisey yasamadim+bu ilk sevismemiz degildi.

• 3 bira ile kalkmamazlık olmaz ereksiyon sıkıntısı vardır (ki, bu ciddi bi' sıkıntıdır..)

• Bazı durumlarda alkol sertleşmeye engel olabilir

0|0
    0|0
    • Ama gecen hafta da icmisti sevistigimizde ve hic sorun olmadi hic ben takibti yapmadim ugrasma dedim ama dinlemedi hayir prezervatifi takamadi filan icime girse kalkmazmiydi zaten

• Ama o cok gurur yapti ki hakliydi ama utanilcak bisi degil bu

• Erkeklerin birçoğu gurur meselesi yapıyor bunu. İntihar eden bile vaar. :D

• bir sorun vardır
    veya heyecandan olabilir

0|0
    0|0
  • alkol çarpmış (sırf üzülme diye bunu diyom)

0|0
    0|0
    • Alkolle birlikte alinan alkol disinda seylerden de olabilir mi?

• Bilmiyorum artik:/

• :) gördün ya da göremedin işte :)

• Canı istemez kalkmaz..

0|0
    0|0
  • bir biradan fazla isersen nah sertlesir

1|0
    0|0
  • Kesinlikle alkol den. ayarını tutturamazsanız geç boşalmak yerine iktidarsızlık yapar ;)

1|0
    0|0
    • :( umarim olesir

• Normalde problem yokta alkol aldığında olduysa kesinlikle alkolden. çünkü ayarını kaçırınca fazlasıyla iktidarsızlık yapar

• içkiden olabilir , 2. olarak senden önce çok yapmış olabilir ,3. sana kalkmıyor olabilir :D

0|0
    0|0
  • Valla onu bunu bırakda bir daha kalkmazsa bırak tekmeyi koy sen

0|0
    0|0
  • Heyecan yaptı galiba garibim

1|0
    0|0
  • piskolojik birsey sıkıntı etmeyin ickidendir buyuk ihtimal

0|0
    0|0
  • biradandır o biradan

0|0
    0|0
  • o tankeri boşaltıp öyle gelmiş belli:))

0|0
    0|0
    • Nolur boyle soyleme ya bunu ben de dusundum ama bundan emin olamadigim icin hesap sormadim

• kalkmaması için ya istek olmaz ya da daha önce bir şekilde ihtiyacını görmüşsündür yani

• Azdirma kiz bizi yuru gitt;)))

1|0
    0|0
  • Ahanda İkdidarsız :D

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir durum cansu. hele ki sen sekse önem veren birisin. Bu arada vajinal yaptınız mi?

0|0
    1|0
  • 3 birayla kalkmıyorsa sen ona fazla içirme :D

0|0
    0|0
    • Ya ickiden degilse? Aklimda kurdum bile benjm yanima gelmeden baskasiyla mi birlikte oldu diye bu mumkun mu?

• yok başkasıyla birlikte olsa bile kalkar o yani o hareketlerinin karşısında istemese de kalkar ancak içki bazılarını çok fazla etkiliyor. kesinlikle içkidendir.

• Cok tesekkur ederim umari oyledir yoksa baska biri varsa galiba yikilirim

• alkoldendir..

0|0
    0|0
  • offff offffffff

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...