8 gün sonra düğünüm ve?

Reglm yaklaşıyor erken ya da gec olsun diye bisey ypmam gerek bilen var mı

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• eğer kardiyovasküler veya jinekolojik bir hastalığınızın olmadığından adınız kadar eminseniz eczaneye gidip primolut-N adlı ilaçtan alabilirsiniz. ben bir kadın doğum doktoruna gitmenizi öneririm kist vs olmadığına dair muayene açısından. ha bir de auralı, aurasız migren ya da damar tıkanıklığına bağlı hastalığınız varsa da kontrendike.
    adeti beklediğiniz günden 3 gün önce ilacı almaya başlamalısınız günde 2-3 kez bir tablet. ilacı bıraktıktan 2,3 gün sonra adet kanamanız başlar. maksimum 14 gün kullanılabilir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Adet geciktirici ilaçlar var. Jinekoloğa danışıp adet olmadan kullanmaya başlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • tıb çaresiz kaldı.

0|0
    0|0
  • bence bununla oynamana gerek yok illa düğün sonrası olmak zorunda değil bazı şeyler. acele edecem diye sağlığınla oynama

0|0
    0|0
  • Ertele bundan basit ne var

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı işe yarar sanırım hergün bitane al. ama daha iyi bir bilene danış yanlış yönlendşrmiş olmayım

0|0
    0|0
  • Bayanlar cevap vermeli ama bildiğim bişi var ben de arasıra Türkiye ye geldiğimden seviştiğimiz bir kadın ben gelicem zaman regl yaklaşmışsa geciktirici kullanıyo. yani bana öyle dedi sor bir etrafına

0|0
    0|0
  • takma bu kadar

0|0
    0|0
  • böyle birşey yapmayın zararlı herşey doğal kalsın. o da biraz sabredebilir. tarihiniz belliyse evlilikten birkaç gün öncede yapabilirsiniz artık.

0|0
    0|0
    • Sevişme derdinde degilim sancili geciyo ve olursa gunum mahvolur

• anladım ozaman ben onu unuttum haklısınız.

• Gerdek gecesini gününde yasamana gerek yok

0|0
    0|0
    • Sevişme derdinde degilim sancili geciyo ve olursa gunum mahvolur

Kızlar Ne Diyor 2

• doğum kontrol hapları bildiğim kadarıyla belirli bir süre ve miktarda kullanılınca işe yarıyor, bir doktorla konuşsan daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Kötü denk gelmiş ilaç alıp geciktirmekten başka şansın yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...