2 aydır hasta olmuyorum. ilişkiyede girmedim son 4 aydır. neden peki ?

bakire değilim ama 4 aydır ilişkiye girmedim hiçbisekilde yakınlaşmada olmadı kmseyle. endişeleniyorum ne olabilir diye. ne olabilir arkdaşlar. bekleyeyimmi braz daha. yoksa bakireliğimi alan kişiye eski sevgilime mesaj atıp bi çözümmü bulmalıyım?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bekleme değilde jinekoljik muayene olma iyi olur.Pko filan olabilir.Stres,üzüntü olabilir neden çok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Son ilişkinden sonra 2 ay adet gördüysen muhtemelen hamile değilsin.

Bence kadın doğum uzmanına görün. 2 aydır olmadığına göre bu strese bağlı olmaktan öte kist vb başka bir nedeni olabilir.

1|1
    0|0
  • Strese bagli muhtemelen.bekaretini kaybedini ve ardindan iliskinin bitisini kabul etmiyor olabilirsin icinde.ama fiziki bir sorun olmasi ihtimaline karsin,doktor kontrolu sart.

0|0
    0|0
  • zaten içine boşaldıysa hemen hamile kalınmaz bu 2,3,4 ay sürebiliyor büyük ihtimalle 4. ayda vuku bulmuş ama elamana ben hamile desen benle yattın başkasıyla da yatymışındır der kabul etmez geçmiş olsunnnnnn

0|0
    0|0
  • bir kadın doğum uzmanına gitmende fayda var doktor tavsiyesiyle adet görmene yardımcı olabilecek ilaç kullanabilirsin...

0|0
    0|0
  • 4 ay nasıl durdun?neyse havalardan olabilir.test yaptınmı yada git bir reğle iğnesi yaptır benim kız arkadaşımda olmuştu o iğne yaptırdı

0|0
    0|0
  • Git bi eczaneden test al kardeşim

0|0
    0|0
  • yumurtalıklarında KİST OLABILIR ... ÇIKOLATA KİSTİ... walla bak ciddiyim.. jınekologa gıt

0|0
    0|0
  • 4 aydır düdüklemiyosa ne çaresi bulsun kızım git doktora

0|0
    0|0
  • en son ne zamana kadar kürtaj yaptırılabiliyodu

0|0
    0|0
  • 4 aylık hamilesin puhahahahahaha

0|0
    0|0
  • 2 aydır regl olmadığına göre ciddi birşey olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 2 ay uzun bir zaman

0|1
    0|0
  • doktora gıtmen en ıısı bence olmamanın bırsuru sebebı olabılır bendede oluyordu yumurtalıklar yavaslayınca olur stres hava degısımı hersy doktora gorun ıstersen o sana bızden daha cok yardımcı olacaktır

0|0
    0|0
  • Senin canın barışmak istiyor galiba , yoksa hormonlarından ona ne ...

0|0
    0|1
  • ımm sen çok salatalık yiyorsun sanırım evladım (:

0|0
    0|0
  • önce bır doktora gıtsene arkadasım

0|0
    0|0
  • eczaneden hamilelik testi alip yapsan daha iyi degil mi?

0|0
    0|0
  • Problem olabilir 2 aydır adet görmüyorsun ve bize mi soruyorsun insan doktora gider yahu kist falan olabilir sonuçta illa hamile olmak gerekmiyor adetin kesilmesi için

0|0
    0|0
Yükleniyor...