Arkadaşım acaba gay mi? Ne kadar belli etmesede,,biraz uzun oldu kusura bakmayın...

beraber çalıştığım bi arkadaşım var,bu çocuk çok acayip,çevremizdeki o kadar evlide olsa bekarda olsa bazıları bu çocuğa bakıyor ,çaktırmadan da olsa...çocuk o kadar da aşırı yakışıklıda değil,ama biraz karizması var..öyle boylu posluda değil,1,70 boyunda ama kaslı ,geniş omuz .üçgen vücut falan ..dikkat çekme nedeni bu olabilir mi,sabahları atlet ile açıyoruz iş yerlerimizi..dikkat ettim otobüsde işe giden bayanlar bile içerden bu çocuğa bakıyor..yakalıyorum bazen..ama bu kimseyle beraber değil,acaba gay mi?

Güncellemeler:
bakanlar bayanlar,özür dilerim eksik yazmışım

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Ne alaka belki gönlünde baska biri vardır cocugun nerden dısardın gay oldugunu kıskanıyomusun napıosunn..

0|1
    0|0
    • bakanlar bayanlar ve genç kızlar

Kızlar Ne Diyor 2

• Sırf bakıyorlar diye mi gay? Saçmalama. Ben de lezbiyenim o zaman

0|1
    0|0

• Eee gayet normal. Emin olmak istiyorsan teklif et reddederse gay değildir zaten

• ama çocuğun vücut harika,istediği kişiyi kolaylıkla tav edebilir ..erkekler bile kıskanıyor çocuğun vücudunu

• milletin ona bakmasından nasıl cocugun gay oldugu sonucunu cıkardın anlamadım.

0|1
    0|0

• ee? pas vermiyo diye mi gay o zaman. cocuk ne guzel herkese sarkmıyo iste daha ne.

Erkekler Ne Diyor 5

• benim de sevgilim yok gay miyim yoksa?

0|1
    0|0
  • hiç sevgilim olmadı.ama bu yumoş olduğum anlamınada gelmez.yada yumuşakçalardan hoşlandığım.kendimden örnek verdim çünkü elemanın yaşını bilmiyorum.zaten bir yumuşaklık olsa hissedersin.ben buna zor erkeği oynamak derim.hemen aklına kötü birşey gelmesin.

0|1
    0|0
    • hayır çocuğa bakanlar bayanlar ve genç kızlar ..ama çocuk kimseyle beraber değil,harika bi vücudu var,isterse hemen tav eder.. ama istemiyor

• bende zaten onu anladım.kızların baktığını.bunun birçok nedeni var.belki zor erkeği oynamak istiyor yada benim gibi evlenmeden önce kimse ile beraber olmak istemiyor.yada geçmişte kalbi çok kırıldığı için yeni bir ilişkiye başlamak istemiyor.en son ve en kötü ihtimal alt takımda sorun olabilir.ama buda onu yumuşak yapmaz.o yüzden geçmişini bilmek lazım.beni görsen bir sürü kız arkadaşı olmuştur bunun dersin ama gel görki hiç olmadı.dış görünüş yanıltır önemli olan niyet

• en çokta senin dikkatini çekmiş anladığım kadari ile? :D

1|2
    0|0
  • bu nasıl bir zihniyettir.her kız arkadaşı olmayan gay mi demek? insanları yaftalamaya ne kadar meraklısınız.belki adam ilişki istemiyor belki sorunları var kendisine bakan her kızı sıradan geçirmek zorunda mı

0|0
    0|0
  • bu cocugu bu kadar ıncelediğine gore sende bı gaylik olabilirmi :):)

0|1
    0|0
Yükleniyor...