Kızlar, sevgiliniz sizden 'bekaret belgesi' isterse ne yaparsınız ?

Partneriniz evliliğe kadar gidecek bir şekilde düzgün bir ilişki istiyor...Şartlarından biri de bekaret belgesi..Tepkiniz ne olurdu?

Güncellemeler:
:))
kızların işine gelmeyince hemen sinir katsayıları arttı ... :) empati yapın biraz .. gelin kendinizi bir de bizim gözümüzden görün ... hani eğlenilecek kız vardı evlenilecek kız vardı ? Ne oldu ona ? :))
:)) ya kızların birbirleriyle olan dayanışmasını anlıyorum da onlara erkelerin katılmasını anlamıyorum.. siz değilmisiniz len evleneceğim kız kesinlikle temiz olmalı diyen ...
ya gençler soru sordum baya bi eğlendik ... elbette bu soruyu ciddiyetle sormadım, zaten evlenme gibi bir düşüncem yok ... geçen gazetede okudum bu olayı, bende ortalıgı karıştırmak adına burada sorayım dedim .. aşağıda oldukça eğlenceli cevaplar var okuyun derim ... ama size söyleyeyim her erkek evleneceği kızın bakire olması ister içten içe, her ne kadar belli etmesede bu böyle aslında ... fakat böyele bir belge istemekte aptallık olur sonuçta onun bakireliğini bozan da yine bir başka erkek ..

0|0
23|8

En İyi Kız Görüşü

• Evlenene kadar bir kızın ne olduğu anlamayan adamda zeka geriliği olmalı..

Evlenmeye gelince mi aklı başına geliyor?

Yoksa birlikte olduğu kızın "evlenecek" ya da "eğlenecek" kız olup olmadığını, yüzüp yüzüp kuyruğuna gelip, evleneceği zaman anlamak için bekaret testi isteyen adam da gerçekten bir problem vardır.. :D Ben şahsen hafızasından şüphe ederim...

İlk görüşte(!) evlenenler için söyledin bunu herhalde :D

Şakacı senii..

3|2
    1|2

Kızlar Ne Diyor 22

• ilgili belge ilişik ektedir:

link

9|6
    0|3
  • janti bu soruyu komiklik olsun diye mi sordun ?

Bu belgeyi isteyen bir denyoyla kim evlenir acaba karşılığında en boy ve performans raporu olmalı...

Bunu isteyen bir adamda beyin diye birşey olamaz.. beyin olmadığına göre bu adam büyük ihtimal yatakdada kadını mutlu edemez vur popouna bu denyonun...

Bu zar bir güzel dikiliyor biliyor musun :))) Zarını diktiren kızzları anlıyorum şimdi :))))) Bu denyo adamların boş laflarını dinlemektense diktiriin gitsin :D:D

5|2
    2|1
  • O ne ya, bir malın garanti belgesini istemek gibi..

Mal mıyız biz?

Bende erkeklik belgesi istesem olur mu acaba?

4|2
    1|1
  • Noterin yanında açmaya utanıyorum, derdim.

13|9
    1|4
  • ilk sorun için: hareket çekerim :DD

İkinci sorun için: evlenecek kız ve eğlenecek kız saçmalığını uyduran sizlersiniz. hangi empatiden söz ediyorsun?

3|1
    0|2
  • belge basitde...yalan makinesine sokmadığı sürece sorun olmaz..yalanın çengelimi var takılsın...100 tane belge istesin hazır..çok takıyorsunuz bu konulara başınıza gelecek var...bi kız sizi kandırmak istese havada karada yapar...siz gideken biz geliyorduk...kimle dans ediyorsunuz..

4|0
    1|1
  • Bunu benden isteyen kişiye bende onun anadan doğma oğlan olduğuna dair bir belge isterim olur biter.

2|1
    1|0
  • :D zuha. Bekaret kontolunda bakirelik bozulur mu? :D

0|0
    0|0
  • b grubu ehliyetim var

yada ikametgah belgesi

olmazmı

4|1
    0|2
  • tamam derim bende ondan erkeklik belgesi isterdim tüm tahlillerin yapılsın acaba erkek mi değil mi diye. sonrada basardım tekmeyi mal ilk önce adam olsun.

1|1
    1|2
    • sende onun erkek olup olmadığını anlayamıyorsan bırak evlenme zaten :))

• salak değilim tabiki anlarım ben orda sadece gıcıklığına söylerim.

• komiksin..ama şirinsinde..ellerimle gidip sana bi bakire helal süt emmiş kız alasım geldi...:)))feda olsun arkadaşıma..ne öyle ya ikinci el..o kilometre al..

1|0
    1|0
  • bende isterim

2|0
    1|0
  • pardon ama o onun ayılığı ve kabalığıdır. bi insanı tercih ederim, mantıklı davranan ve böyle saçmalıklara takılmayanlar da öncelikli tercihimdir. :)

0|1
    1|3
  • :))) veririm... ama sonra evlendiğimdede gorurrrrr ... eli ile tatmin olur...

0|0
    0|0
  • emin ol tüm kızlar bu belgeyi cok kolay alır ve veririz ;))

0|0
    3|3
  • öoldürüm onu yaaa

0|0
    1|0
  • parçalarım onu

0|0
    0|3
    • eğlenilecek evlenicek...

ben 2sinede giriyorum..

biz sevgılımle evlenıcez ve eğlenicez :))

• Küfür ederim birde tokat al sana belge :)))

0|0
    0|0
  • evlenilecek eğlenilecek insana madde diye bakannın böyle ayrımları olur elbet bir insanında bakire olması onun ahlakını göstermez..kesinkez göstermez bekaretini sende kaybettikten sonra nasılsa bakire olmayacak o kadın sende başında nöbet tumayacaksın:DD ortalık erkeğini aldatan kadınlarla dolu...ayrıca cinsel ilşkinin başka yöntemleride var oral anal gibi ama sana göre zar dursun yeter diosan bilemeyiz senin bakış açındır..

ayrıca bir kızı bekaret testi için hastaneye götürmek o kız için nekadar travmatik bişeydir sen biliomusun ..erkek kıza güvenmeyecek belgeli buna inanacak zaten o saatten sonra sen kızın gözünde bitersin..bırak arkadaşım sen kendi kızkardeşine bunun yapılmasını istermisin..bu sana hakaret gibi gelmezmi yoksa çokmu genişsin...evleneceğim insanı bakire istiyorum diosan kendi tercihindir ama karşındaki insanın dediğine inanmadan böle paranoyakça ve sapıkça düşünceler içindeysen akıl sağlığın yerinde değil demektir..sen ilerde kafanda başka şeyleride büyütürsün

1|2
    1|3
  • bnde ısterım :D

0|0
    1|0
  • evlilik için şart...hımsss partneriniz kendini ne sanıyorda ödül gibi siz kendini sunuyor birde üstüne şart koşuyor birde koştuğu şarta bak..bu insanla geberse evlenmeyi bırak onunla oturup bi çay bile içmezdim...önce sülalendeki kızları hastaneye bi sok derdim..

3|1
    1|3
  • ben bekaretimi onunla kaybettim zaten o yüzden bişey demeye hakkı yok :)

2|3
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• isteyebilirde karşı taraf ne veriri onu bilemeyiz...

1|1
    0|0
  • bu belgeyi sadece adli tıp kurumu verebilir o da mal bir adam istedi diye önüne gelene vermez.

1|0
    0|0
  • saçma bişey olurdu .evleneceği kızın bakire olup olmadığını bilmiyormuymuş

2|0
    0|0
    • yamalı olmadığı ne malum ... bunu anlamak için klinik test gerekir ...

• vayy beyni olmayan bir kadında kızlığını sende kaybettikten sonra bi yönlere sapabilir ama :D

• aynen katılıyorum hazan

• Benden istese anında bitter. Ben de istemiyorum çünkü.

Bu yaşımıza kadar bakir nasıl kalabilirdik.

:(

0|1
    0|1
  • saçma diyenlerin midesini anlamıyorum. istememki baktım mal bozuk hurdalığa çıkartırdımn ahaha :D büyük konuşmamak lazımda uzak dururum ben bakirken o nun bakire olmaması iğrenç bişey.

0|1
    1|1
  • Eşekten şeker esirgenmez ama eşek yaratılışı bakımından otu beğenir.

0|0
    0|0
  • güncellemene cevap şu: yarası olan gocunuyor işte.

0|0
    1|2
  • Bugün bi bekarettir, kızlık zarıdır patladı gitti.

Karşı taraf soruyu ciddiye alıp cevap veriyor erkeklere de eğlence çıkıyor. Kız olsam cevap bile vermezdim.

4|0
    0|1
Yükleniyor...