Kızlık muayanesı?

arkadaşlar arkadaşımın kardesı hakkında bısey sorucam 23.12.1996 dogumlu sevgılısıyle bıseyler yasamıs kızlık zarı muayanesıne goturucem ablasının aılesının haberı yok doktora gıdınce bı sorun cıkar mı yastan dolayı? özel hastanede yası sorun yaparlarmı yoksa özel jınekolga mı goturmelıyım? yas ıcın mahkeme kararıyla bakılıyo kızlım zarına dıyolar. lütfen yargılamayın yardım ıcın soruyorum

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Muayene gibi kayıt yapılır. Zar muayenesi diye kayıta gerek yok zaten. Sorun olmaz. Özel muaeyenehane daha rahat olur.

0|0
    0|0
    • korkuyorum onlardan habersız yapıcam dıye aılesının duymasını ıstemıyorum oyuzden. özel jınekolog buldum pendıkte klınık gıbı onlarda resıt olmadıgı ıcın sorun cıkmaz dımı

• dolddurmadı 18 ondan

• Anladım. Biraz fazla zorlanmış sanırım ıslanmadan. Muayene olsun iyi olur. Sorun çıkmaz 18 zaten.

Erkekler Ne Diyor 14

• 2 ay sonra 18 yaşına giriyor. Özel hastaneye de gitseniz eğer hymen'in yırtıldığı anlaşılırsa polise haber verilebilir.

0|0
    0|0
    • peki özel muayaneler var jınekolog kadın dogumlar onlar bakmaz mı?

• yırtılmışssa bu böylemı kalıcak baktırmak ıstıyorum dıkılıcekmı nolucaksa hıc durmadan akıyomuş

• Bir götürün o zaman doktora ama haber verebilirer. Doktor haber vermeşse başına iş alabilir.

• Kaportaci mehmet ustaya görürün maslak oto sanayiye komple bir rot kaporta motor balans ayari yapsin

0|1
    0|0
  • Reşit olmadan gitme sıkıntı olur. Doktor hastanın hastalığıyla ilgili normalde kimseye bilgi vermez ama reşit olmama durumunda yanında velisi olmadan hassas konulara girmez. Başına bela alırsın.

0|0
    0|0
  • Özel doktora gittiğinizde herhangi bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • götr bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Vermeden onceakli nerdeymis

0|0
    0|0
  • yaşı tutmuyorsa kendı basına gıdemez zaten...:) ben anlarım.

0|0
    0|0
  • Kesin çıkar. Sevgilisi de 18 yaş altınsa birisini s. kktiği için içeri girer.

0|0
    0|0
  • Neden bunu yapıyorsunuz anlamadım

0|0
    0|0
  • Inşallah patlamıştır sen de berbat bir arkadaşsın umarım yakın zamanda aranız bozulur bu durum da çok geçmeden öğrenilir

0|0
    0|0
  • 24 Aralık tarihini bekleseniz, aceleniz ne? Yani garanti olsun diye diyorum..

0|1
    0|0
  • 18 yaşındaysa bir şey olmaz özele gidin.

0|0
    0|0
    • daha doldurmamıs

• 18 ine girmek yeterli türkiyede.

• Hiç bulaşma benden demesi.

0|0
    0|0
  • Kendiniz baksanıza doktorda sıkıntı çıkar reşit değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaşı sorun ederler tabii ki. Reşit olmayan birisi olduğu için ailesine de haber verirler her türlü sonuç için. Kanunla bu yönde. Tam olarak durum ne bana ulaşır mısın özelden.

0|0
    0|0
  • Senin basin derde girmesin aman

0|0
    0|0
  • 18 yaşında reşit sonuçta

0|0
    0|0
Yükleniyor...