Kapat

Ahh şuu vajinal sorunlar?

yıllardır süren vajinal iltihabım var.. bir dönem iyi huylu kist oluşmuşdu yumurtalıklarımda ama ilaç tedavisiyle atlattım.. doktorum o dönem için yumurtalıklarımın düzgün çalıştığını söylemişti.. fakat o dönemden sonra yıllardır süren akıntımdan bir türlü kurtulamıyorum.. bazı dönemlerde aşırı derece kötü koku oluşuyor. temizliğine önem veren biri olmama rağmen önüne geçemiyorum.. 2 defa vajinal fitil kullandım fakat geçmedi.. akıntım şu an eskisinden de koyu. doktorum örnek aldı ama korkuyorum.. :/ yumurtalıklarımda çok sancı çekiyorum..

dönem dönem prolaktinim de yükseliyor ve bir dönem göğüslerimden süt geliyordu.. adet düzensizliğim de var. adetim erken gelmişdi on gün kadar ve 6 gün sürdü, sonraki iki hafta sonra geldi ve 8 gün sürdü.. bir hafta sonra iki gün yeniden kanamam oldu.

bunlar ilerde çocuk sahibi olmak istediğimde beni engelleyecek mi? çok korkuyorum :(

bilgisi önerisi olanlar lütfen yardım etsinler..

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Tek birşey önereyim sana ama mutlaka dene.. adet oldun bitti ya 15 gün boyunca ılık soğan suyu içi önce kaynat sonra ılısn iç.. bikaç ay böyle yap valla burdayım bak gececek görcen..

0|0
    0|0
    • yaa soğan suyunu duydum ama soğanı normalde bile yemem ben nasıl içecem bilmiyorum :/kesin geçirir mi?

• Kesin geçirir bak garanti ama internetten tam bak nasıl kullanılır diye ona göre yap.. her sogan olmuyo diye biliyorum.. bende soğan yiyemmem ama suyunda pek koku yok.. anca bu senin tedavin olur başka bişey olmaz

• peki canım çok sağol.. bakıcam netten..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Geçmiş olsun dr git gene

0|0
    0|0
  • Soğan suyu cevabını almısşın onu dene ve cvbı seç sonra olur olmaz cvplkar gelicek canın sıkılmasın siteyi biliyorsun çok insan görünümlü mahluk var!!!

0|0
    0|0
  • Çocuk sahibi olmanı engellemez diye düşünüyorum ama o koku ile sana yaklaşacak erkek bulabilecek misin?

0|0
    0|0
  • sizinde sorunlarınız bitmez :)

0|0
    0|0
  • en güzel cvbı doktorun verecektir inş. iyi çıkar sonuçlar

0|0
    0|0
  • kafana takma. ileride evlenceğim kadının çocuğu olmasa bile bırakmam onu

1|0
    0|0
    • Yaa herkes oyle degil, hem sonucsa herkesin hayali var..

• Yanlış yere sordun sen şimdi biri gelir yalayarak iyileştireceğini iddaa eder

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Gynoflour ya da gynomax fitil kullanabilirsin artı biteral antibiyotik geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...