3 aydır neden bana sormadı?

Erkek arkadaşımla 3 aydır çıkıyoruz. Bana bakire olup olmadığımı sormadı. Hatta geçmişimle ilgili pek birşey sormadı bu da kafamı karıştırdı. Sevgisine güveniyorum. Ama şu ana kadar çıktıgım her erkek sordu bunu bu peki neden sormuyor güvendiğinden mi yoksa değer vermediğinden mi? Yoksa böyle şeyler onun için önemli değil mi?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• hasbinallah seven erkek değer verdiği birinnin geçmişini değil onunla başladığı andan itibaren onu ilgilendirdiğini bilir tabiki geçmişin onun içinde önemlidir ama çok çok yanlış bir geçmişin varsa bunun senin ona söyleyeceğini bilir ve asla sana öyle bir soru sormaz bu değer vermediğinden yada korktuğundan değil aksine seni sevdiğinden dir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• değer vermemesinden değil.

eğer değer vermeseydi erkenden sorardı ki "hangi aşamaya kadar birlikte olabileceğinin" ya da ne kadar sürede "birlikte olabileceğinin" muhasebesini baştan yapardı.

18 19 falandım bi kızı çok sevmiştim. daha ilk günden ilişkilerimizden bahsetmiştik birbirimize.

uzun süre birlikte olduk ama sürekli o anlattığı isimler yüzler kafamda canlandı. kim ne derse desin çok seversen geçmişi de seni rahatsız eder.

ondan sonra kimseyi o kadar sevmedim ama o kadar sevebileceğim biri çıksaydı eminim bu sefer sormazdım.

eğer o da böyle düşünmüşse yapış bırakma.

0|0
    0|0
  • sana ne ? siz kadınalrın en büyük hatası işte bu sürekli didiklemek bunuda duygusallık ,erkeklerin vurdum duymazlıgı olarak algılıyorsunuz. bosver cevabı son derece basıt sana guvenıyor ve bakıre olup olmaman onun için önemli değil önemli olan sensin. sadec tek bir şey söyleceğim bu şekilde kurcalar ve düşünürsen asıl bu cocuk senden zamanla sıkılır... benden bıkar kacar gıder..

0|0
    0|0
  • belki kendi geçmişini sorma diyedir yaniii anlatmak istemediği şeyler varsa sormaz ki bu sana da sorma hakkı verir

0|0
    0|0
  • ben erkek oldugum halde kiz arkadsim sordu bana.ama ben bu gune kadar hicbir kiz arkadasima bu soruyu yonlendirmedim.

0|0
    0|0
  • iyi aferin olgun çocuğa benziyor kaç yaşında?

1|0
    0|0
  • geçmişin geçmişte kaldığı için sanırım.bu arada bakire değilsin sanırım vede onunlada yaşamak istiyorsun.doğru mu

0|0
    0|0
    • hayır onla yaşamak gibi bir niyetim yok sadece sormaması meraklandırdı

• Bir bayana bakiremisin diye sormayı düşünmek bile kötü. Sevgilim olacak kadının geçmişi beni ilgilendirmez. Sende sevgilinin kıymetini bil eğer bir erkek bakiremisin geçmişte ne yaşadın diye soruyorsa ben onları görünce erkekliğimden utanıyorum.

0|0
    0|0
  • elbette durup dururken sorulmaz yolda yürürken mesela

sadece sevişirken yani tam birleşme olacağı zaman kız zaten belli eder.

0|0
    0|0
  • Sorarlar ayrı bir dert sormazlar ayrı bir dert :))) sorsaydı bu seferde neden sordu diye sorarmıydın acaba ? ;)

0|0
    0|0
  • Bende hiç bi zaman böyle saçma bi soru sormadım kız arkadaşlarıma.

0|0
    0|0
  • bnce 3 ay onun için ve böle şeyleri sormak için erken bi süre

0|1
    0|0
  • tahmin etmek çok zor değil ki. 3 ayda o zaten anlamıştır seni o yüzden sormuyordur belkide.

0|0
    0|0
  • bu bir kıza nasıl sorulur ya erkek arkadaşınız sizin kocanızmı oha çüş ya :S

0|0
    0|0
  • seni seviyor. ve korkuyor

0|0
    0|0
    • peki sence neden korkuyor olabilir?

• korkusundan. ama seni seviyor.

• teşşkr ederim

• anlıcan çok önemli değil onun işkembesi geniş biri rahat relaxx tıınn oooohh da gvn 3 ayda oluşmaz zannımca değer meselesini değerlendir sen:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bunu sorduğunda memnun olacak mısın?demiyecek misin böyle bir şeyi sorma hakkını sana kim verdi diye?bana güvenmiyormusun bunlar dökülmeyecek mi ağzından?bana böyle bir soru sorulsa erkek arkadaşım tarafından benim gözümde artık hiç şansı yok demektir.

0|0
    0|0
  • Bulmuşsun ve bunama lütfen! :)

aynısından istiyorum :P

1|0
    0|0
  • bu çocuğu kaybetme..

iyiki eskileri bırakmıssın ve eskıde kalımıs..

kuzum bır kıza sorulurmu bakırelık ve önceden yaşanmışlık..

saygısızlıktan başka birşey değildir

0|0
    0|0
  • aman sakın bırakma yakasını onun

0|0
    0|1
  • daha ne istiyorsun, böyle bir ülkede kendinde seni geçmişin nedeniyle sorguya çekme hakkı görmeyen bir adam bulmuşsun. budur olay, tadını çıkar...

2|0
    0|0
    • evet güzel pekkomik sevgisinide inanıyorum beni mutlu etmek için elinden geleni yapıyor ama bu kafamı karıştırdı işte biraz

• öncekiler karıştırmış asıl, çocuğum nihayet devrelerini düzeltiyor senin farkında değilsin:)

Yükleniyor...