Peniste şeffaf renkte akıntı. Acil yardım :(?

Yaklaşık 2 hafta önce bir kızla korunmalı vajinal, korunmasız oral seks yaptık. Bugün sabah kalktığımda iç çamaşırımda ıslaklık vardı. Gün boyunca da tıpkı mastürbasyon yapmaya başlarken gelen renksiz yapışkan sıvıya benzer 3-4 kere akıntı oldu. Kasıklarımda hafif bir ağrı var. Bel soğukluğu ya da klamidya gibi bişey olabilir mi? Ne yapmam gerekir? Şimdiden sağolun arkadaşlar.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• ürolojiye gittiğin ne zaman anlaşılabilir biliyor musun muayeneden yaklaşık bir hafta sonra sisteme kaydın girilir hangi tarihte hangi bölümde hangi hastanede muayene olduğun. ondan sonra reçete ile ilaç almaya eczaneye gittiğinde reçete kayıt sistemi açıldığında muayene ücreti çıkar. ilaçları sen değil de ailen alıyorsa neymiş o muayene ücreti diye sorar o zaman ailenin eline bir döküm verilir gittiğin hastanelerin listesini içeren.
    eğer bütün işlerini kendin hallediyorsan, ilaçlarımı alıverin diye ailene senin adına yazılmış reçeteleri verivermiyosan problem çıkmaz.
    ama annenler senin üzerine ilaç yazdırıyosa ya da sen ilgilenmediğin için senin ilaçlarını eczaneden kendileri alıyolarsa öğrenebilirler. haberin olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Doktora git

0|0
    0|0
    • Gitmeyi düşünüyorum ama ailemin haberinin olmaması lazım. Daha sonra ilaç falan alırken ürolojiye gittiğim anlaşılır mı ailem tarafından?

• Hiç bir fikrim yok

Erkeklerde
      penite sarı veya beyaz renkte akıntı anüste kaşıntı, tahriş ve/veya akıntı prostad bezlerinde ve yumurtalarda iltahaplanma.

Bu belirtiler varsa chlamydia hastalığı olabilir

• Şimdilik sadece şeffaf akıntı var ama sağlık şakaya gelmez. Gidecem bir şekilde pazartesi doktora. Yardımın için sağol kardeş

Erkekler Ne Diyor 3

• Dostum. Prostadla ilgili sıkınti. Bunun nedeni, sık seks yapmayan erkeklerde bosalmdan sonra prostadin tekrar eski haline dönme sureci. Belirtileride, bacak arazinin hapis yapis olması, boxerda beyaz leke ve sık tuvalete gitme ihtiyacı. Bir sure mastürbasyon yapma prostat kendine gelsin.

0|0
    0|0
  • İdrar sırasında yanma, idrar yokken varmış gibi hissetme, baş bölgesinde iltahap veya renk değişikliği, ateş gibi belirtilerden birisi yoksa korkma. Çünkü aynısı bana oldu, üzerine 2 sene geçti, hiçbir şeyim yok. Normalde tahrik olduğumuzda 5-6 dakika sonra belli miktar gelen bu sıvı, çok etkileyici bir birliktelikten sonra 1-2dakika düşünmeyle ve aşırı miktarda gelebiliyor. Benim uzun süre ilişkisizlikten oldu kanaatimce. Saydığım şikayetlerden birisi bile varsa doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Kanka virüs kaptın. Öleceksin:-) :-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...