Deli gibi sevdiğiniz kız bakire değilse ne yapardınız?

Deli gibi sevdiğiniz kız bakire değilse napardınız ?

0|0
1027

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel kardeşim benim yazacaklarımı iyi oku . O zarın orda olmaması senin ona karşı sevgini azaltıyor mu ?Güven kayması var mı ? Bu ondan sogumana neden oluyor mu ? bu onunla beraberken eğlenmeni engelliyor mu ? insanların senın sevgilinle yattığı düşüncesine kapılıyor musun ?

bunların çoğuna hayır diyorsan kardeşim bir problem yok.

1 sevdiğin kadın her önüne gelenle yattıysa Yapabileceğin hiçbir şey yok . Ten uyumunuz var mı ? mükemmel bir birliktelik geçiriyor musun ? o zaman sorun yok. Nice İnsanlar kerhaneden karı çıkartıp evlenmiştir.sahip çıkacaksın namussum diyeceksin.

2 hayatın boyunca bir kızı bozdun mu ? birden fazla birlikteliğin oldu mu ? evetse kardesm zar aramanı gerektircek bir durum yok. O zaman sen kompleksli güven eksiği olan bir adam değilsin.

3 Sevgilin birine inanıp evlenme vaadiyle yattıysa kardesim yine yapabileceğin bir şey yok . sahip çıkacaksın. namussum diyeceksn.

yastıgı kafana koydugunda her daim birileriyle yattığı geliyorsa güvenmiyorsan acaba adam onu söyle söyle mi yaptı böyle böyle mi yaptı diyorsan yeme kendini kardeşim yeme. Bırak hayırlısı cıksın karşına.Onada kendinede eziyet etme. Onun belki cahil çağına denk gelmitşir yapmıştır. Kafası bozuktur yapmıstır sinrlenmsıtr olmustur bir şey. giden gelmıyo ama allahın her günü onun agzına sıcıyorsan ve o da seni hala seviyorsa devam et kardesm yıkılma. Zaten kabullenemıyorsan bitir.

Nerden biliyorum. Benimde başımda var yakında evleneceğim . ( dip not ona kadar ben bakir bir adamdım. ) Allahın her günü lanet edıyorum yastıgı kafama koydugumda. Kafasına sıkmak istiyorum öldürmek istiyorum. Ayrılmak istiyorum ama onun gibisini bulamam biliyorum. 2 damla kan için hayatımın kadınından vazgeçmek istemıyorum.Her gün sövüyorum her gün ağzına ediyorum ama gıkı cıkmıyor . Ne desen haklısın eşşeklik bende diyor. Gözü kapalı güvenıyorsan düşünme varsın gidebildiği yere kadar gitsin önemli değil.

insanların lafına bakma. Patlak lastikmiş bozuk arabaymış. bunları düşünerek sadece kendine eziyet edersin. yapamıyorsan zaten bırak burda kımse sana akıl veremez kimse snn gibi sevmıyor kmse snn gibi hissetmyor atıp tutması kolaydır. çek kendini köşeye otur dinle. ben bu kadınla ne için beraberım beni mutlu edıyor mu evlensem arkamda duracak mı cocuklarıma iyi bir ana olacak mı annemi annem gibi sevecek mi bunları düşün . yapar diyorsan bırakma. bunun analı oralı takılanı var gerek yok yani iki damla kan için belki kan tutuyordur senide bilemezsin.

neyse inşallah hakkında hayırlısı olur.

4|1
    0|1
    • ayrıca bir dip not daha. hayatında hiçbir şey yaşamamış bakire bir kızı buldun evlendın diyelim. Allah ya işten kovuldun eve ekmek getıremıyorsun bu kadın senın arkanda olacak mı adam değilsin diyip gidecek mi bunları bılıyor musun? ama sevdiğin kadını sen tanıyorsun. oturup senınle bir kuru soganı paylaşabilecek karakterdeyse varsın gerisini kalbin söylesin.

• Sigara size ve çevrenizdekilere ciddi zararlar verir yeni bir başlangıç için sigara bırakma hattı 171'i arayınız...

• elimden geldiğince çabalıyorum. Allah yazmışsa kaderime yapabileceğim bir şey yok..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• Bakir erkeğin hakkıdır Bakir olmayan lafını bile etmesin

0|3
    0|0
  • Olmaz ben bakıreyım sevgılım de bakır olmalı öyle herkesle yatmış birini istemem ben.

1|2
    2|2
  • bn bakireysem onunda bakir olması gerekir benim fikrim bu.

0|1
    0|0
  • Deli gibi öldürürdüm.

0|0
    0|0
  • Deli gibi sevdiğimiz oğlanın bakir olmaması kadar acı bir şey yok lan. :(((888

0|0
    0|1
  • Bırakırlar .Eğlenirken bakir olmasın evlenirken bakire derler.

0|0
    0|3
  • zar yoksa asla diyip diktirmesini isterdim.

0|0
    0|5
  • Bakir olan erkek ancak böyle bir istekte ve düşüncede olmalı

0|0
    0|0
  • Olmaz ben bakıreyım sevgılım de bakır olmalı öyle herkesle yatmış birini istemem ben. nokta

0|2
    0|0
  • bakireliğe takılmayın ya , erkekler çok mu bakir sanki?

2|1
    1|7
    • puan verılıyormu ya :))

• yabancılarla yatılır türklerle evlenilir yani ırkçılıkta ilginç bir boyut sadece türkçe bildiğim için tercihim her zaman türkiyeli kadınlar olacak

• yabancılarla yatılır türklerle evlenirlseydi, bekar türk kızı kalmazdı... abartmayın bu işleri bu kadar ya,

Erkekler Ne Diyor 26

• Yine deli gibi severdim.

Önemli olan sadakati! Geçmişi değiştiremem, ama geleceği yazmak bizim ellerimizde

6|3
    1|0
  • deli gibi sevmeden önce konuşurdum bu konuları. ilişkiden beklentimin ne olduğunu konuşurdum. sonra deli gibi manyak gibi mi artık ne gibi seveceksem severdim. bakire değilse sebebini sorardım. eğer başından kötü bir şey geçmişse sorun etmezdim ama zevk için birinin koynuna girmişse benim hayatımda yeri olamaz ayrılırdım. ben nasıl kimseyle ilişkiye girmeyip evliliğimde yaşayacaksam bunu karşımdakinin de böyle olmasını beklerim.

4|2
    1|1
    • bence en doğru düşünce..eğer ilişkiye girmemiş birisiyle evlenmek isteniyorsa erkeğin kendine de dikkat etmesi gerekli

+1

• ben ilişkiye girdiğim takdirde karşımdaki insanın temiz olmasını beklemem çok saçma olur diye düşünüyorum. ayrıca işin bir de dini boyutu var.sevgiliysek evli değiliz ya kızla. sevgili aşaması birbirini tanıma aşamasıdır. cinsellik evlilikte yaşanmalı bence.

• beyni bakire olsun, bacak arası değil.

7|2
    0|4
    • buda iyice moda oldu ha yok beynı bakıre olsun yok ruhu temız olsun, ulan hersey beyınle baslar beyın hareket etmeden bırının altına yatılmaz manyakmısınız nesınız

• ben o kapak yaptığını sananlardan çok gördüm, acaba biliyor mu kızlık zarı nedir, nasıldır? kaç kadınla yada kaç kızla beraber olmuştur sorarım ona... hey gidim hey sizin şimdi bildiklerinizi biz unuttuk...

• siz siz olun büyük konuşmayın beyler...

• Umrumda olmaz. Namus zar da değil. Bacak arasında değil. Beyinde başlar.

2|2
    0|1
  • tecrübeli kadın iyidir ne güzel işe yaramaz zardan kurtulmuş işte bırakın artık böyle yobazlıkları sıkılmadınızmı zar muhabbetinden.25 yaşına gelipte hala bakireyim diyen kadın frijittir. :)))

0|0
    0|0
  • deli gibi sevıyorsan egçmişine bakmıycaksın, hele ki allah sana ezelde onu yazmışsa hiç geriye bakmıycaksın mutlu olucaksın cunkı allah en buyuk gunahları affederken sen kımsınkı kul olarak affetmeme buyuklugunu gosterıyorsun

3|1
    0|1
  • çok deli gibi sevdim .. hiç biri bakire değildi :S bir şey yapmadım aslında yaptımda sordugun anlamda yapmadımm .. yani öyle işte . bakirelikten önce baktığım kavramlar farklı

2|1
    0|0
  • Hiç sorun etmem.

2|2
    0|0
  • nolacak lan bakire değilse? örümcek kafalı mısın sen? sen yatmadın mı bskasıyla? onun hic bi farkı yok senden. senden daha cok cinsel ihtiyacları var. bi zarları var diye bu kadar mı büyütülür lan olay? abi, rica ediyorum. bu kadar yobaz olmayın.

3|1
    1|4
  • bilemem gerçekten ama dewam etsemde ilişki uzun sürmez

0|2
    3|1
  • hangimizin geçmişte yanlışları olmadımı onuda bir hata olarak gorurdum ve egerkı sevıyorsam onu tekrar kazanmak ıcın ona yansıtmadan mutlu olmaya calısırdım

2|0
    0|0
  • Deli gibi seviştiğim kız bakire değilse zır deli gibi sevişirim.Sevişip deli olmuşsun sonrasına ne bakıyorsun:)

0|0
    0|0
  • Ne bakir Erkek bakire Kızı, nede Bakir olmayan Erkek bakire olmayan Kızın hakeder diye bi söz söylenemez...Böyle bir hak olabilir mi ya? Hak ne demek...Insanları bakir olan ve olmayan diye ayıramazsınız...Herkes eşittir...Aslolan içindeki temizliktir...Için temiz olmadıktan sonra, bu zaman kadar hiç bişey yapmamış neye yarar? Nasıl olsa bigün elbet oda yapar...Insanın için temiz olucak, dışı değil...(Bu içi temiz olucak sözümüde, o zaman herkes herkesle yatsın gibi bi yere çekmeyin yalandan)

0|0
    0|1
    • Bence avutmaca bunlar.İçi temiz olan zaten yapmazdı evlenmeden.

• Be cahil adam, sen hayatın boyunca hiç mi hata yapmadın ki, insanların temizliğini geçmişi ile yorumluyorsun?...Insan hata yapar, ama pişmanlıkta duyabilir...Bana göre Pişman olan bir insana, senin yaptığın gibi yargılayanlar asıl temiz olmayanlardır...

• acaba kaç kişiye verdiki diye düşünürdüm sırf zevk için değişiklikmi istedi yoksa dayanamayım biriylemi yaptı derdim ve bu soru asla kafamdan çıkmazdı

0|2
    1|1
  • seni sevdiği içinmi yoksa evlenecek birini mi aradığı için seninle ona bak . seni sevdiğine inanıyorsan sevmeye devam et

1|0
    0|0
  • benim düşüncem ben sadece evlenmeyi düşündüğüm kıza yaklaşırım, cinselde olsa başka türlüde olsa ondan başkasıyla olmak bir ihanettir kendimi ona saklarım ama o kişi hala yok tabi

0|0
    0|0
  • evlendin bakire, yani o güne kadar vajinal seks yapmamış bu yeterli mi peki diyelim ki yeterli evlendikten sonra sınavı geçti artık kontrol yolu yok bu durumda ne olucak

0|0
    0|0
  • yani?

1|1
    2|0
  • Allah rızası için ayrılım

0|0
    0|0
  • deli gibi s..krdm

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam