Kızlık zarı bozulunca hissedilir mi?

Bu soruyu merak ettiğim için soruyorum kızlara tabii ki. Kızlık zarı bozulup acımayan var mı? İlla bir his oluyor mu ya da nasıl bir his oluyor?

Güncellemeler:
pekı sunu da sorcam bu kızlık zarı kac cm ıcerde yakın bı yerde mı yoksa epey yol katetmek gerekır mı:d

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kişiden kişiye değişiyor sanırım ama bende ne bir acıma ne de şiddetli bir kasılma olmuştu. sadece ertesi günü küçük bir iki kramp girdi ama o da bunla mı alakalıydı yoksa sadece zamansal olarak mı denk geldi emin değilim.

• senden kan gelmıs mıydı bazılarının kızlık zarı kalın oluyomus kan gelmeyebılırmıs senınkı nasıldı :)

• Öncekileri Göster
    • adet kanı gıbı mı oluyor mıktarını demıyorum yanı kıvamını yoksa normal bıyerını bıcak keser de kanar ya oyle mı kan akıyor

• hayır ikisi gibi de değil, çok daha hafif ve pembemsi bir kanamaydı.

Erkekler Ne Diyor 3

• Soru: Cem bey karizmanız var mı varsa kaç santim?Ceım Yılmaz Cevap: Karizma insanın içinde olur, içinde olursa anlarsın kaç santim olduğunu...

• çok uzakta değil.

• can yanması olur ve kan gelir.

• kan gelmeyen de oluyomus can yanmasını bılmıyorum onu sordum zaten

Kızlar Ne Diyor 4

• bende ne ağrı ne sızı oldu...

• acoyor

• hissedilir

• bu soruyu bende merak ediorum bide acaba diyelimki kızlığın önceden bozuldu ama kızlığını bozan arkadaşınla yollarınız ayrıldı yeni birisiyle yatıcaksın acaba erkek tarafından kızlığın bozuk olması anlaşılırmı?

• anlaşılır. nasıl diyeceksin? bakirelerin canı yanar, çığlık atarlar. bir iki damla da olsa ki daha çok olur kan gelir. ve kızlık zarının parçaları sarkar, görülür. ama ötekinde yol açık olduğundan cup diye kayar. kaba kaçtıysam özür dilerim. yani anlayacağın %99 anlaşılır.

• Öncekileri Göster
    • o ne ya sırtına vurmak mı ahahah

• aa ilk defa duyuyorum gerçektenmi?

Yükleniyor...