Ne yani simdi kizlik zarim bozulmus mu :( bir resme bakinnn?

http://hizliresim.com/Nbokjg resimde islemden sonra orasi tamamen kapanmis ama benim alt kizmimda delim var :( sizde de var mi kizlar? Kusura bakmayin pek anlamiyorum bu islerden kimseyle birlikte olmadim ama alt tarafim delik hatta icinde et falan var :/ bu resimde o deligi kapatmis yani kizligim mi gitmis oluyor bisey diyinn

Güncellemeler:
Kimse yok mu nolur bakin biii

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kaç yaşındasın? Ailede etrafında soracağın kimse yok mu _ ?

Her kızda iki delik olur , biri idrar içindir , biri de kadınlık işlevlerin içindir. Normal zamanda adet kanamalarını attığın yerdir evlendiğinde de cinsel ilişki ve sonrasında doğumun olacağı kanaldır. Kızlık zarı bu değil, onu görmen çok zordur , bir doktor onu görebilir , 2,5 -3 cm içerde bir zardır böyle etli butlu bir şey değildir.

Bu resimde olan ise , tam adı ile işkenceden ibaret, zira bu resmi nerden aldınsa amacı belirsiz ve adet kanamanı bile atacak izin yok. Olasılıkla bu da bir kadın sünnetine ya da namusun buraların dikilerek korunacağına inanan birinin öküz çizimi.

1|0
    0|1
    • Anladim cok sagolun ama uzman tv de bir doktoru dinledim kizlik zari 1 cm iceridedir diyor

• Resmi ben kaldırıyorum sen ekliyorsun.. Herhangi bir şey yapmadınsa içeriye doğru , doğduğundan buyana gelen yapın halen duruyordur merak edecek bir şey olmaz.
      Bir daha böyle resim eklersen sorun troll deyip komple kaldırıcam

• Hesabimi siliyorum zaten.. Yorumunuz icin tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 8

• Zaten kızlık zarında delik olur bir miktar.

0|0
    0|0
  • O resim hatali.. google gorsel aramalara " hymen " yaz.. gercek girselleri gorursun.. zaren ortasinda bir delik olur..

0|0
    0|0
  • arkadasım o kızlık diktirmiş ormalde ortası delik olması lazım. resim attım bakarsın www.fundayazicierol.com/.../...r%C4%B1-Resim-2.jpg ilişkiye girmemişsen bişi sokmadıysan kız oğlan kızsın :)

0|0
    0|0
  • herkeste genç yaşta biraz evham olur, internet bu durumda iyi mi kötü mü bilemedim şimdi :)

0|0
    0|0
  • Sen bakma burada bakire narası atanlara , rahat ol

0|0
    0|0
  • Yaw saçmalama bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Yok yok korkma

0|0
    0|0
  • O delikten regl olunca kan geliyo işte zeki :D sen hiç kimseyle birlikte oldunmu li veya oraya bir şey soktunmu

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Ohaaa masum birileri kalmis :D kizim manyakmisin tabiki var :)

1|0
    0|0
    • Ama orda dikmis deligi yani delik olmamasi lazim degil mi :( hemde deligin icinde et var sallaniyomus gibi off

• Ulan senin yüzünden soyundum baktim :D canim normal vajina bizimki gibi iste o resmi nerden bulduysan espirisine biseydir :)

• korkmasana kendi kendine.

0|0
    0|0
  • ilk üçü yırtılmamış kızlık zarları. kişiden kişiye deliklerin yapısı değişir ama mutlaka delik vardır. olmaması bir sorundur çünkü rahimden gelen kanlar yani adet delik olmaması halinde çıkamaz.

www.cemturan.com/.../himen01.jpg

0|0
    0|1
  • Benımde delik bende merak ettım

0|1
    0|0
Yükleniyor...