Kızlar bir erkeğe neden masaj yaptırır?

Kız arkadaşlarım(sevgili değil) genelde gell bana masaj yap falan derler.Bunun altında ne yatar.Cinsellik ,rahatlama yoksa kısa süreli heyecan mı :S

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• heyecan

kimse etkilenmyormuş rolü yapmasın! babamın oğlu değil ya

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• erkeğe masaj yaptırmak bir bakıma erkeğin kadına taciz yapmasına izin vermesidir otobüste yada kalabalık bir ortamda erkek vücudumu oksarken taciz eden pis bir sapık oluyorda masaj yaptırırken erkek daha rahat vucudumu oksarken masajmı oluyo belki ben yanlıs düşünüyorum ama asla bir erkeğe masaj yaptırmam kız mı kalmadı dünyada onlara yptırırım

0|1
    1|1
    • otobüsteki taciz ediyor ama masaj yapan senin eşin yada erk arkadaşın ona sen izin veriyosun ,

• hiç biri masaj yaptırıyor o kadar basit düşün kendini tatmin etmek için arkadaşının seni arzuladığını falan sanma

0|0
    0|0
    • etkileyici bir masajdan tahrik olmayacak var mı ?

• hiçbiri yaptırıyor ne demek? :)

• hiçbiri (nokta) yaptırıyor o kadar basit...

ayrıca sen kolay pes ediyorsan umrumda değil replik midir her nane isen bilimsel olarak açıklanmış bir şey kadınlar seks cinselliği beyinlerinden uzak tutarak etkilenmeyebilirler

• rahatlama var kim demiş olmadığını. Kimse kimseye boş yere kendine dokundurtmaz.

0|0
    0|0
  • Dokunuşları hoşumza giderrr(:

0|2
    0|0
  • masaj ist gut

0|0
    0|0
  • kullanma sadece başka bir sebep yok.

0|0
    0|0
  • yorgunlugunu atacak kı yorabılsın karsısındakını.

0|0
    0|0
  • Kadının ellerini vücudunda hissetmekten tahrik oluyordur muhtemelen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• illa bir tek sebebi yoktur agrıyan bolgeleri de olabilir yada o erkeğin parmakları vucuduna değsin istiyordur bahane yapar bilemezsin ..

0|0
    0|0
  • genellikle cinsel bişeyler hissettikleri zaman bunu isterler hoşlarına gider.

0|0
    0|0
  • yorgunluklarını atmak istiyorlar hepsi bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...