Gayim veya lezbiyenim diyenlere?

Aklıma takıldı :D şimdi gayim diyen birine erkeklik hormunu verilse düzelmez mi? Veya lezbiyenim diyen bir kadına jadınlık hormunu verilip tevadi görse mesela?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bak buna benzer bir soruda benim aklıma geldi geçen yazmadım.

biseksüel kadınlarada trans erkek versek mesela hem erkek hem kadınsı yani..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tıbben o kadar kolay olduğunu sanmıyorum , sadece hormon değil bence , işin içinde tercihler , zevkler , çevre , zorunluluklar gibi faktörler de olmalı

0|0
    0|0
  • iş hormonlarla bitmiyor.

0|0
    0|0
  • Zaten her ikisindede var aslinda o kisi kendini gay veya lezbiyen gibi goruyor piskolojik olarak

0|0
    0|0
  • Tıp ve bilim seninle gurur duyacak. Dünya seni konuşacak. Lütfen bu fışkıran zekandan bizi de nasiplendir arkadaşım:(

0|0
    0|0
    • Sen aç tatlım :D gay olduğunu anladık tamam sana göre doğuştan bana göre sapkınlık ^_^

• He he tamam hadi işine bak. 5 yaşında bir salakla vaktimi daha fazla harcayamyacagim.

Kızlar Ne Diyor 1

• tedavi derken, düzelme derken? eşcinsellik bir hastalık ya da davranış bozukluğu değildir. dünya bu tanımlamaları çoktan kaldırdı. yani ortada tedavi edilecek düzeltilecek bişey yok

0|1
    2|0
    • Işlerine öyle geldiği için öyle diyorlar yoksa tedavi olup ex gay veya ex lezniyenler dolu :)

• Yazdıklarının hepsini okumadım ama eşcinselliğin sapkıklık, hastalık, sapkınlık ve beyinde bir rahatsızık olduğunu söyleyen binlerce bilim adamı var :) sen işine gelenlere inanıyosun bende işime gelen bilim adamlarına inanıyorum
      Nokta

• :) peki dediğin gibi olsun küçük kız

Yükleniyor...