Düğün gecesi cinsel ilişki şart mı?

ya da sonrası en fazla cinsellik yaşamadan ne kadar süre dayanırsınız 1 ay 2 ay ya da daha fazla beklermisiniz eşiniz korkuyorsa yani illaa olmalı mı eşiniz istemedi evliliğin sonrasında da o istemese nasıl bi yol izlersiniz erkekler size sorum

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenirken sadece sekss icin evlenmek mantksz evlenene kadar bir kadnla yapmadgm seyi biraz daha beklemekte ne varki. Onun istedigi zaman yaparz 5 dklk zevk icin krmaya degmez =] Cinselllikte gerek ama evlenince 1-2 ay beklenmez gibi esin suphe eder insanoglu sonucta

1|0
    0|0
    • niye şüphe etsin

• Sen bnden once yapcan sanrm bu soruyu sordugun icin sen bana anlatrsn :)))

• yok aga sen önden :))

Erkekler Ne Diyor 28

• Sonuçta onun hoşlanacağı şekile getirmek lazım.Korkusunu aşmasını sağlamak lazım.İstediği zaman girilir tabi.Birden olmaz.

1|0
    0|0
    • bence dee en fazla 1 sene misal:))))

• yaa yaaa kesin öyledir

• gerçek bu dalga geçmiyorum.Şehir efsaneleri kızları böyle korkutuyor işte.Yeterli düzeyde ön seviişme olup yavaş davrandaıktan sonra hiçbir sorun olmaz.

• İlişki şart değil ama yaratılış gereği istekleriniz siz istemeden gelişmeye başlar. Hormonlar etkilenir.

1|0
    0|0
  • Erkek ilk birkaç gün anlayışla karşılayabilir, hadi en fazla 1 hafta, sonrasında nooluyoruz, erkek değil miyim ben, ben kiminle evlendim, bu nasıl evlilik diye düşünür durur. 1 ay sonrada bitirir.

2|0
    0|0
  • Ay derken?

Hani ilk gece, yorgunluk, stres, heyecan vb derken ne zevk alınır, ne birşey de.. krokuyorsa tabi beklenir. ama birkaç ay beklenmez.

Birlikte birleşmeden doyası seivşilip libido tavan yapılınca, korkulacak birşey olmadığı görülüp insan kendini bırakır olayın akışına..

0|0
    0|0
  • Buradaki asıl sorun ne kadar süre cinsel ilişkiye girmeyeceğim değil, eşimin bu korkusunu yenmesi için ona nasıl yardımcı olacağımdır...

Böyle bir durum yaşarsam kesinlikle üzerine gitmem, bu durumu aşması için yapılması gereken herşeyi yaparım...

Sonuçta 2 yıldır sevgilim yok, iki yıldır ilişkiye de girmedim... Doğru kişiyi bulup evlenir ve böyle bir sorunla karşılaşırsam atlatması için 2 daha beklersem ölmem...

1|0
    0|0
  • cinsellik yoksa o evlilik biter

3|1
    0|0
    • o da doğru olur da psikolojik açıdan değerlendiriyoruz abaza bi eş hoş olmaz:))

• kolaysa başına gele:))

• istemezse olmaz tabiki ama 2 3 ay olursa doktora gideriz asik oldugun adamla ayni yatakta yatacaksin sex yapiyacaksin bunun tek sebebi psikolojiktir.

1|0
    0|0
  • kesınlıkle beklenmelı,eger beklenmezse onda korku oluşursa yada mevcut korku büyürse o ilişkiden hayır beklenmez,hersey daha sarpa sarar,oyuzden beklerım

1|0
    0|0
    • önümü ilkliyorum karşında üstat:)))

• eywallah :))ben evlılıgı yasal sex olarak görenlerden değilim

• beklenir neden beklenmesinki, eşine hayvan gibi değilde, insan gibi korkularını yenmeye yardımcı olursan 2-3 güne geçer yani, iş erkektede bitiyor.

0|1
    0|0
  • gerçekten seven kişi kavuşmanın mutlulugundadır cinsellik bekleyebilir tabi bunu 1 sene gibi abartmamak gerekli 1 ay olabilir ama daha fazlası anormal olur ve iş daha zorlaşır

0|0
    0|0
  • Gelin korkuyor olabilir de nereye kadar beklenecek, bence herşey için tam hazır olunduğunda evlenilmeli...

0|0
    0|0
  • Vallahi ben o rahatlayana kadar beklerim sonuçta sadece cinsellik için evlenmedim o rahat etmeden ben nasıl rahat edemem zaten .Bence eşim için 1 2 ay değil yıl bile beklerim

1|0
    1|0
    • alkış tutuyorum üstat

• Vallahi bu psikolojik birsey yani baskıyla cok ısrarla birşey elde edeceğimizi zannedmiyorum

• helalim olmus daha neyden korkacak .

0|0
    0|0
  • yorgun olursunuz merak etme..uyur gidersiniz..

2|0
    0|0
  • o gece olmak zorunda değil, ama bir beklenti de yok değil

1|0
    0|0
  • Eşim hazır olana kadar bekleri,m

1|0
    0|0
  • Bence beklemeye deymez korkulacak bişey yok sanırım utanıyosunuz

0|0
    0|0
  • niye acısın tatlım...o kadar kasma kendını...zevkını cıkar..

ben olsam onunla güzel romantık bır yemek yer...birazda sarap...sonra romantık bır geceden erotık bır geceye gecer bıtırırdım bu işi..:)

0|0
    1|0
    • maşallah sen eşine denersin bu yolu hacıı şarap süper yalnız :)

• istemesini sağlarsın.

1|0
    0|0
  • 1-2 ay aşırı. Ben korkularını yenmesine yardımcı olurum.

1|0
    0|0
  • bende onu istemem

1|0
    1|0
    • neyii istemessin

• erkek için daha zor demi her gün aynı kişiyi görcen zor iş üstat:))))

• her gün aynı hatunla yok yok çekilmez

• isteğe bağlı

0|0
    0|0
  • Bence şart değil çift kendini ne zaman hazır hissediyorsa o zaman.

0|0
    0|0
  • şart değil ama hani on günden fazla sürmesin o korku... soğutur insanı yani,tabi o korkunun geşmesi erkeğe de bağlı

0|0
    0|0
  • şart değil

0|0
    0|0
  • biz evlenmeden yaptık kurtulduk :)

0|0
    0|0
  • ya cinsellik yoksa niye evlenir insan anlamam ki el kızınının derdi çekilirmi başka türlü

1|0
    1|0
  • ne zaman isterse o zaman...düğün gecesi bende istemem..düğün gecesi stresine birde onun stresi olur.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1-2 ay mı bu kadar büyütmeye gerek yok ki zevk alacaksınız ikinizde birisi kulaklara acıyor diye söyliyor herkes arkasından gidiyor kremi spreyi var artık

2|1
    0|1
  • Bence değil

0|0
    0|0
  • Benim bir tanidigim bir bucuk ay üzerine anca yapabilmis kizin korkusunu yenmesi biraz uzun sürmüs yani bence cok sansli iyi sabirli bir ese denk gelmis cok erkek beklemez bence bu kadar

1|0
    0|0
  • Değil tabiki bunu eşinle konuşursun ve istersen 1 hafta sonra ilişkiye girersin o eşinin anlayışına kalmış birşey

0|0
    0|0
Yükleniyor...