Annemle babamın iliskiye girmesini istemiyorum?

Geceleyin ben uyur uyumaz yani benim uyudugumu zannedip iliskiye giriyorlar gercekten nefret ediyorum girmesinler sonra sabah kalkıyorum duş almıslar sanki anlamıyorum yasları 45-50 gercekten tiksiniyorum yapmasalar noluyor sanki ikisindende soguyorum psikolojik mi bu?

0|0
6|33

En İyi Erkek Görüşü

• Bizimkilerde her gece herkes yattıktan sonra ayrı ayrı banyo'ya giriyorlar hiç sorma bişeyde diyemiyon :)

0|0
    0|0
    • Aynennn bazen geceleri o su sesini duydukca cıldırasım geliyor. :D

• halbuki bazen daha gündüz banyo'ya girmişti sonra bir bakıyorsun gecenin bir vakti banyo'ya girmiş babam sonra annem :)

Erkekler Ne Diyor 32

• Doğal bir durum bu.

0|0
    0|0
  • bizimkiler gibi ayri bir odada yatmalarindan iyidir bence
    yani yapcaklar bile olsa en azindan biz yokken yaparlar bence
    sen de kulaklik tak yat :D
    yapacak bir sey yok olmadi yemegin icine şap kat diyecem de
    gerci baban hazirliklidir 45-50 diyorsan yani :)

0|0
    0|0
    • Öyle bisey varsa yaparım valla yeterki girmesinler

• Demeye calıstım sabah gelmis yatıyor annem napıyon. Sen git yemek yap dedim uykum var az yatıyım dedi bende gece naptın at arabasımı cektin dedim bana baktı gittim

• oyle demiyorum annenle babani karsina al ve artik piskolojik olarak beni etkiliyor bu yasadiklariniz kbakmayin ama de buna bir cozum bulalim de.

• Seninki can da onların ki patlıcan mı kezban?

0|0
    1|1
  • Hahahaha sesli güldüm yaaaa :Ddd ama zamanı gelince sende yapacaksın bence hiçte şey bakmamak gerek. Gayet doğal bişey yani :)

0|0
    0|1
  • kizim onlar birbirinin namusu cok dogal yapacklar tabi bnce haddini asma seni ilgilendiren bise deyil bu anan baban olsada evlenmeden iliskiye girenlerden tiksin ananin babanin yaptindan deyil

1|1
    0|0
  • Buna sen veya ben karisamayiz bu onlarin karari. Evet tiksinebilirsin ama ne yapacaksin annen ve baban.

0|0
    0|0
  • Seks her yaşta güzeldir ama çok daha önemlisi herkes hayatını istediği gibi yaşamalı , özgürlük çok önemli ve güzel

0|0
    0|0
  • Sen o yasa geldiginde ne olcak?

0|0
    0|0
  • yapmasalar sen nasıl #olacaktın?

0|0
    0|0
    • Oldum zaten anlamıyomusun? Menapoza girdi dahale iliskiye girmenin anlamı yok

• menopozla ilişkinin ne alakası var. ihtiyaç sonuçta

• Başka odada uyumalısın

0|0
    0|0
  • Normal yarın bir gün seninde yaşayacağın aynı doğallık

0|0
    0|0
  • Ahahahaha :D cok tatli ya

0|0
    0|0
  • Evlen anlarsin

0|0
    0|0
  • babanı bağla en iyisi sen saldırmasın annnene adfsoakokadsfkookafsdokasdf :D

0|0
    0|0
  • geceleri melisalı papatyalı çay demle hadi içelim de bişiy olmaz sonra merak etme

0|0
    0|0
  • Sen nasıl oldun sanıyorsun?
    öyle iğrenç bir gecedeki spermden birisin;)

0|0
    0|0
  • Sacmalama.. Ihtiyac onlar icin

0|0
    0|0
  • Atin şu ergeni çöpe. Kalknca adam damacanaya mi sokacak

0|0
    0|0
  • sen evlenince çocuğum olsun anlarsın

0|0
    0|0
  • hahahah soyle ailene sana caktirmadan yapsinlar. bende igrenmisimdir.

0|0
    0|0
  • Doğanın kanunu bu bence sorun sende

0|0
    0|0
  • 50 yaşında olan babaninki. kalkiyomu? Vay be odada sevişirken sesler geliyor mu?

0|0
    0|0
  • çok saçmalamışsın sen sende saçmasın D:

0|0
    0|0
  • onlar da senin doğmuş olmanı istemiyor olabilirler...
    Yaşın çok küçük değilse bir psikologa git sen..

0|1
    0|0
  • Yapsınlar sonuçta ihtiyac

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın sen

1|1
    0|0
  • bu kız bir değişik dostum :)

0|0
    0|0
  • babam annem yapmasın dersin ama birinin altına yatmak içinde bu tip sitelerde sürtersin

1|3
    1|1
    • Dikkatli konuş. Sen kimsinde kimin altında gordunde laf yapıyorsun kimin ne oldugunu bilmeden laf yapma Allah yukarda o bilsin yeter.

• romantik biri milletini s.. adi herif gelip maydanoz olma iki kişinin konuşmasına sonra biri çıkar bir gün o dilini keser anana sokar bak şimdi defol

• Kimse cesaret edemez. Komando gibiyi Allaha şükür her magrifet var:-) Gelelim sana bir ayagın çukura girmis bir ayagın kalanizasyon neyse enson IQ testini ne zaman yaptırdın. Biraz balık ve balık yagı ye. Omg larla beslen. Beynin baba cevap vermekte zornanıyor

• sesleri senin odandan duyuluyor mu? ? ?

0|0
    0|0
    • Öyle gibi bisey :( nefret ediyorum

• çok kötü bir durummuş :( bari gerçekten uyumaya çalış

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen evlenince yapmıcan sanki çok saçma düşünüyosun :D

0|2
    0|0
    • Tamam yaparım ama yaslanınca igrencligin luzumu yoı bence

• Ne sacma bir dusunce. Birbirleriyle birlikte olmayacaklar da ne yapacaklar?

0|2
    0|0
    • Yasları 50 olmus yapmasınlar ayıp geliyor

• Ayip mi ahahhshshsh

• bende 39 yaşındayım ne olmuş yani 50 ise. 50 olunca cinsellik bitiyor mu sanıyorsun, senden daha çok çalışıyordur şu an hormonları. Cidden saçmalamışsın.

• tamam unutma bunu sen evlenince yapmazsın.

0|0
    0|0
  • delimsin kisim a evet sana oyyle gele bilir igrene bilirsin
    ama hakin yok kulaklarini kapa :s boyle sacma bisey yok ya

0|0
    0|0
  • Sacmala be senin ne haddine aptal. Onların doğal seyleri sen evlenince yapma. şu an yapmazlarsa o evlilik biter. Baban annenden sogur. Annenin psikolojisi bile bozulabilir. Baban baska kadınlara giderse o zaman zil takıp oynarsın

1|1
    0|0
  • Sacmaladn sanane kzm yatak odası iliskilerine karisilmaz... mal mal konsma baban annenle ilişkiye girmese bir baska kadinla girse dahami hosuna gider o onun karisiysa heralde yapcaklar bseyler... bii büyü artk bence sende annenni babani dusuncene otur da hayatına hedefler bul.. yaşın gelince evlenince sende yapicaksn aynısını

1|1
    0|0
Yükleniyor...