Ertesi gün hapı hakkında...(Ertesi gün hapı ve gebelik konusunda deneyimli olanlar içeri)?

Gizli Üye
Bu ayın 9'u ve 10'unda sevgilimle beraber olduk.10'unda sabah ertesi gün hapı aldım. Zaten prezervatif de kullanmıştık.+boşaldıktan sonra ben banyoya gidip vajinamı yıkadım.
Ayın 20 ve 21'inde kanamam oldu. Acaba bu ertesi gün hapından olabilir mi? Kanamadan sonra da normalde beyaz bir sıvı gelir ya, grimsi kahverengimsi bir sıvı geldi. O zamandan beri normal şimdi..
O güne kadar her şey normaldi. Normalde ayın başında adet olurum. Yani sevgilimle ilişkiye girdiğimizde adetim yeni bitmişti. Bu da hamile kalma riskimi düşürüyor.
Ertesi gün hapı ve gebelik konularında deneyimli kızlar yorum yapabilir mi?
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar bugün yine regl olmaya başladım. İlk başta kahverengimsi kırmızı mukozalı bir kan geldi. Şimdi normale döndü gibi. Normal kırmızı. Ama acaba bu ertesi gün hapı rahmimdeki mukoza salgısını arttırmış olabilir mi? Hamile olsaydım asla kanama olmazdı, di mi? :/
Ertesi gün hapı hakkında...(Ertesi gün hapı ve gebelik konusunda deneyimli olanlar içeri)?