Bakireyim ama utanıyorum :( ?

bakireyim ama kuşumun rengi siyah bu bir hastalık olabilir mi? bu duruma çok üzülüyorum çünkü sanki yıllarca yapmışımda eskimiş gibi duruyor halbuki hiç yapmadım. p*rno izliyorum bakıyorum o or. spuların bile bembeyaz sanki hiç el değmemiş gibi benim neden böyle :( ve evlendiğimde kocam beğenmez mi aldatır mı beni :(

0|1
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Kusun icin niye aldatsin seni ya bakiresin zaten seni seven adam sirf 250 ggram icinmi yapcak

0|0
    0|0
    • öyle diyorsun ama sanki senin için önemli değilmi oranın güzelliğide?

• Sana oyle geliyor bakiresin sonucta sarkik degildir zaten rengide siyahmis bence sorun etme

• 250 grammı? oha nasıl bir kuştur l*n o?

Erkekler Ne Diyor 22

• o kadarda kafaya takılacak bir durum değil ama yok ben bununla yapamam diyosan bütçen müsaitse ve acısınada dayanırım diyosan buyur

www.hemensaglik.com/.../lazerle-genital-renk-acma-nedir-nasil-uygulanir

0|0
    0|0
  • Kadın cinsel organının girişi olan vulva çok farklı renk ve şekillerdedir. Herkeste farklı şekil ve renkte okduğu, hiç kimsede bir diğer kadınınkiyle birebir aynı olmadığı bile söylenir. Normal bir durum, bazı erkeklere açık renk olması diğerlerini koyu renk olması daha çekici gelir. Ben de koyu renk ve ufak olanları beğeniyorum. Kafana takacak bir durum değil

0|0
    0|0
  • Genelde koyu olur o bölge normal cilt rengine göre. Ağda yapıyor musun?

0|0
    0|0
  • arkadasım kafanı takma yapıp yapmadıgın belli olur evlendiğinde. konuyu fazla kafana takma ilerde sana problem yaratabilir. kilolu bayanların kilodan kaynaklı sürtünme ile siyahlasıyor kilon normal ve basenlerin birbirine değip yürümüyorsan problem yoktur ama illa beyaz pamuk gibi isterim diyorsan renk açıcı krem var onu kullan. biz erkeklerin pek renk taktıgıda söylenemez için rahat olsun. saygılar

0|0
    0|0
  • Vajina rengi yaradılıştan gelen bişey. Bu konuda bişey yapamazsın. Yüzünün şekli, gözünün rengi gibi bişey. Ama merak etme onu da seven çıkar. Ben olsam dert etmezdim bu kkadar.

0|0
    0|0
  • Kuş? :)) bu iyiydi.. korkma bir sey olmaz.. turkler kus irkcisi degildir ;) uzuldugun seye bak.

0|0
    0|0
  • cinsel organa kuş diyoruz hala

0|1
    0|0
  • pigmentlerle alakalı ulan bilimsel yaklaşalım diyoruz soruya bak tıpkı haydar dümene peruk taksak sarışın çocuğum olur mu der gibi

0|0
    0|0
    • saçma bir soru değil bu ciddiyim ben :/

• o zaman şunu diyim zerre korkun olmasın doğal bu senin göğüs uçlarinda boyle olabilir bu normal senin gibi dunyada cok var bakir olup olmamanla alakasi yok ve kocan asla bunu dusunmez rahat ol iyi geceler diliyorum bu konuyu sil aklindan senle milyonlarca insan var dunyada

• Bu temizlik sorunu değilse yapacağın birşey yok , vücut yapın böyle , kimse de sorun etmez bence

0|0
    0|0
  • Ağda karartmıştır reyiz. Rengini açtırıyolar bir kaç ton :D

0|2
    0|0
  • niye aldatsınki namusunu ona veriyorsun takma yorumları bisi yok

0|0
    0|0
  • Seninkinin adı kuş değil şeftali :)))

0|1
    0|0
  • kocan beyazlatır

0|1
    0|0
  • kuşunun bir fotosunu görebilir miyim

0|0
    0|0
  • 30 farkli cesit a*m var bunu biliyorsun degil mi? Onemli olan sekli degil islevi

0|0
    0|0
  • doktora git bence

0|0
    0|0
  • Hayır aldatmaz öyle şeyelre takılma cogu erkek için hoş görüntüdür sadece sana cirkin gelebilir bakire olman cok güzel bakire bir kız bulursam yemin ettim ona cok deger vercem nesliniz tükeniyo bakire namuslu olsunda cirkin olsun kusuru olsun hiç önem taşımaz benim için

1|0
    0|0
  • onlara aldanma yüzünden fazla önem veriyorlar oraya çünkü onunla para kazanıyorlar

0|0
    0|0
  • Gece gece saçmala:-) :-) bizinkide esmer sadece sorun sende degil.. sarkıklık yoksa sorun yok..

0|0
    0|0
  • Çokmu kara

0|0
    0|0
  • Yerler onu hangi adam istemez

0|0
    1|0
  • Korkma normaldir sıkıntı yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o or. spu dedikleriniz bu konuda sizden çok daha bakımlı ve özenli biliyorsunuz değil mi?

1|1
    2|4
    • bende bakımlıyım onlar gibi hergün yapmıyorum hiç yapmadım ama benimkiside böyle işte. hem görüntü olarak onlar bakireymişde ben or. spuymuşum gibi duruyor kuşum. buna moralim bozuluyor

• rengin bu durumla bir alakası yoktur.

• insan yarı guru olunca başka oluyor..
      Tebrikler +1 @rubatum

• fazla jiletle aldıysan kararma olabilir. birde yapı meselesi

0|0
    0|0
  • Seni seven adam seni olduğun gibi sever herşeyinle, takma kafaya

0|2
    0|0
Yükleniyor...