Kapat

Göğüslerim çok yukarda?

onu biraz açık bile giyinemiyorum, normal goğus yerinin 2-3 cm üstünde ama biraz dolgunlar bu yüzden hemen dekolte oluşuyor. yani gerçekten normal tişortte bile biraz açık olsun dekolte gorunuyor. normallerinde gorunmez yani ne kadar buyuk olursa olsun, ne yapmam gerek? ve çok yayıklar yani. normal goğus koltuk altı bişey giyince yandan gorunmez, benim etli biraz, yandan fırlıyor (goğsum çokta buyuk değil, buyuk olanlar bile yandan çıkmyor) normal mi? şekle sokmam için napmam gerek? seviyeli cevaplar verin.

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

• Toparlayıcı sütyenler deneyebilirsin. Geniş oluyorlar ve yanlardan fışkıranları da topluyorlar :D Ayrıca sporcu bustiyerleri var dekolteyi kapatır içine giyersin. Böylece eğilip doğrulurken frikik vermezsin.

0|1
    0|0
    • giyiyorum zaten, sutyenin ustune bir de onu takıyorum ama sıkıldım artık. :D bende sadece sutyen kullanmak istiyorum. bakıyorum fotolara falan kızın goğsu buyuk ama yandan fırlamıyo çok şaşıyorum yani

• sarkmaz mı öylede:D

• Sende hem yukarı bakıo çok yukarda diosun hemde sarkar mı diosun :D yapıyla alakalı çok büyük değilse sarkmaz büyük göğüs sarkma yapıyor biraz en azından sırtın ağrımıyor benim sırtım ayrılmak üzere.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• Muhtemelen sekilli ama buyuten sensin.. kadinsin , tabiki dekolten olacak.. erkeklerde dekolte olmaz..

0|0
    0|0
  • göğüs görünmesi tahrik edici bişi dekolte giyip göğüslerinizi göstermekten ne zevk alıyonuz azdırmayın artık erkkleri sonra elledi avuşladı bana tacih etti diyonuz cinsellik erkklerin doğasında var vajına görmeyelim dalga ister istemez hemen ayaklanıyor delik arıyor...

0|0
    0|0
    • aptal duzgun oku, giremiyorum yazıyor, hoşuma gitse zaten bu yazıyı bile yazmazdm. mal aml

• o malı sana tıpa yaparım bu aml ne küfürmü ediyon gizliden yazma bana yiyosa

• Nedir ne degldir blmıyorç bı uzmana gorın derim ama sunu solemek için grdim soruya. Varsın acık gıyinme sorun etme bunu onu kapalı seyler gıy olsun btsın. Saygılar

0|0
    0|0
    • zaten öyle giyiniyorum ama yaz gunu bile normal tişıırt giyinmek zor oluyor

• Esteyık olarak sorun var sanırm bı estetısyene gorunmenı onerrm

• Biraz spor sorunu çözebilir belki ortopedik şekillendirici birşey giyebilirsin bir süre.

0|0
    0|0
  • Giyim tarzını buna göre seçeceksin ve çok fazla dert etme bence , kötü bir durum sayılmaz

0|0
    0|0
  • bence çok güzel

0|0
    0|0
  • seni görmek isterdim doğrusu :)

0|0
    0|0
  • on nurmara resimli olsa daha iyi yorumlardık :D

0|0
    0|0
  • Standartımı Varmış Göğüslerin

0|0
    0|0
  • hemen evlenilecek kızsın.

0|0
    0|0
  • Aşağıda olmasndan iyidir :)

0|0
    0|0
  • sevgiliminde öyle bir sorunu vardı le jardin mi neydi tam hatırlamıyorum gitti öyle bir sütyen aldı şu an öyle bir sorunu yok onunki de çok büyük değildi 85 falan yani

0|0
    0|0
  • ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    www.google.com.tr/search

0|0
    0|0
    • sağol yapıyorum zaten yeni başlasm inşallah etkili sonuç verir

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...