Vajinada müthiş kaşınma?

Son bir haftadır ara ara o kadar çok kaşınıyor ki çıldıracak hale geliyorum hani yolun ortasında açıp kaşıyasım geliyor o derece. Pek fazla kıl yok, ondan değildir. O zaman neden olabilir ha fikriniz var mı?

0|1
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun ama şuna çok güldüm yolun ortasında açıp kaşıyasım geliyor yazısına hani öyle birşey görsem ne olur diye düşümdüm :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• O bölgede sabun şampuan türü şeyler kullanıyor musun temizlik için. Bir d eiç kısımlara su tutuyor musun?

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir. Doktora gitmende fayda var

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir tam neresi ic bolgemi

0|0
    0|0
    • Biraz iç ama derinde değil

• Gecmis olsun ayni seyleri yazmaya gerek yok dermatoloji veya kadin hastaliklarina gorun

• fazladan kastın?

0|0
    0|0
  • mantar olabilir ya da alerjik bir durum olabilir

0|0
    0|0
  • Mantar olmus olabilirsin.. en son cinsel iliskiye ne zaman girdin

0|0
    0|0
  • İçimi kaşınıyor üzerimi?

0|0
    0|0
  • mantar olmuşsun eczanede ilaci var.. ama doktora gözük sen.

0|0
    0|0
  • Kokuyomu?

0|0
    0|0
  • Öpeyim gecsin kıyamam :)

0|0
    0|0
  • Jinekoloğa gitmelisin canım

0|0
    0|0
  • dr'a git olmazsa vajina jellerinden kullan.

0|0
    0|0
  • Artık sana bir koca lazım benimde yımırtalarımda oluyor öyle

0|0
    0|0
  • Vajına iste yok yok :-) :-) .. mantar olabilir.

0|0
    0|0
  • çıldıracak hale geliyorum hani yolun ortasında açıp kaşıyasım geliyor o derece. buna bittim :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Mantar canım. Doktora git ilaç veriyor. Bir kere alıyorsun ve geçiyor. Kullandığın ilaç ya da antibiyotikler de yapıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Kızın birinin kasinmis kurt çıkmış geçen gün sormuştu burada

0|1
    0|0
  • Herpes virüsü, mantar, idrar kesesi infeksiyonunun yayılma hallerinde oluyor.

0|0
    0|0
    • Allah korusun ya :(

• Kaşıntı sebep olmadan olmaz, ya hijyene uymuyorsun, çamaşırı düzenli değişmek, yıkanmak, yani temiz olmak, ya da yazdıklarımdan biridir, akrabalardan, doktorlardan sormuşluğum vardır. herpes korkunc bir virüs değil, hamilelik öncesi her kesin muayinesini yaptirdığı bir şey, tedavisi kolay ilerilemedikce, jinekologa gitmen iyi olur.

• Mantar olmuşsun Dr gıtmek ıstemıyorsan ezcaneden ılac al fıtıl ve kremı var.

0|1
    0|0
  • mantar ya da egzama olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...