Galiba hastayım hep cinsellik düşüncesi var...

hep cinsellik düşüncesi var bundan zevk alıyorum konuşmaktan zevk alıyorum düşünmek hoşuam gidiyor sanki başka şey yokmuş gibi dünyada ama bu işi gerçeğe döküp bir kadınla yatmaya gelince vazgeçiyorum bu bir hastalıkmı sorun ne neden böyle oluyor sanırsam biçok kişide bu var ama farkında değiller. kadınlara kızlara bakıyorum ama gerçekleştirmek için adım atma isteği yok salak diyen çok oldu bakıyo bakıyor gelmiyor dediler :) aklım fikrim cinsellik ama gerçekleştirmek istemiyorum galiba bu bir hastalık ama ne ?

Güncellemeler:
bu arda deneyimim var yapabileceğim biriside var yapıyorumda mesele her gördüğümü istemek na belli etmek o isteyince vazgeçmek.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• me too her erkekte var zina günah diye yatak faslına geçemiyoz yoksa bütün delikleri dolduracam valla çok azıyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Uygulamasız Erken Yaş Azgın Teke Hastalığı

0|0
    0|0
    • erken yaşmı 28 yaşındayım ve uygulamaları bol bol yapıyorum :) azgınlık değil iş ciddiye binince vazgeçiyorum istek kalmıyor

• Hem kelsin hem fodul.Herşeye verilecek cevabın varsa bun sorunun cevabıda sendedir.

• cevabım yok olsa sormazdım. sen okuduğunu başka anlıyorsun ekstra veri vermem gerekti sadece. kafan başka yerlere gitmesin diye. yapabileceğim biri var yapıyorum.

• Çekingenlikten olabilir mi ki? Ya da belki elde edince hevesin kaçıyordur

0|0
    0|0
    • olabilir ama neden kafamdan atamıyorum bunları o kafama takılıyor

Erkekler Ne Diyor 3

• deneyımın olmadıgı ıcın bu sadece bir korku

( kadınla yatmaya gelince vazgeçiyorum) : sapık bir kız arkadasım vardı arkadas olarak yanı bir gun bana sordu ne kadar kendıne hakımsın dedım ne konuda cınsel acıdan dedı dedım dunyanın en seksı kadını gelse ben ıstemeden başdan cıkartamaz, ıstemedıgım muddette dedım . güldü ve dediki biz çok gördük senın gıbılerı yapanı yapamayanı çekineni en kötü erkek bile yataga gırınce degısır demişdi .

0|0
    0|0
    • nasıl deneyim benden çok deneyimlisi artık uçmuş demektir yeterince deneyimm var :)

• Aynı sorun bende var...

0|0
    0|0
  • cinsellik güzeldirr

0|0
    0|0
Yükleniyor...