Adetim 1 gün gecikti?

21 yaşındayım nişanlıyım nişanlımla geçen ay birlikte olduk ama yüzeysel neyse ondan sonra adetimi de oldum günümde. Bu ay 23ünde olmam lazımdı sancım var olamadım bir türlü. Ayrıca ovulasyon (yumurtlama) tarihlerime baktım birlikte olduğumuz zamanada gelmiyor hem sürtünme ile beraber olduk yardımcı olun lütfen. Bir de mide ilaçları kullanıyorum..

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben 24 eylul akşamı oldum gec uyuduğum icin gece 12den sonra oldum galiba simdi adet oldum mutluyum 😄😄

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Surtunme ile hamile kalinmaz sperm vajinanin girisine bile gelmis olsa hamile kalma durumu cok dusuktur... adetin 10gunden fazla gecikirsa kan testi yaptir betahcg baksinlar eger surtunme ise bisey olmaz simdiden gecmis olsn

0|0
    0|0
    • ya vajinama boşalmadı lakin belki sıçramıştır ya da penisinde kalmışsa diye dedim. Beraber olduktan sonra adetim oldu gününde bende şimdi olamayınca stres oldum sordum yani.

• tamam ozmn sikinti etme ama dedgim gibi cokta gecikirse kan testi yaptir

• tamam yaptırırım

• Olursun 3.5 gune merak etme

0|0
    0|0
  • 1 gün mü o kadar mı nolcak ondan ya :)

0|0
    0|0
  • Soguklardanda olabilir ya da migde ilacindan.

0|0
    0|0
    • ya kafam karıştı ilişki bittikten sonra adetimi gününde oldum 7 gün sonra falanda değil. Ovulasyon hesaplamaları yapıyorum ilişkiye girdiğimiz gün değil kafam allak bullak

• yok bakmadım adet olunca ama şimdi olmayınca kafam karıştı

• Bence bir kontrol et dogum kontrol cubugu al bence bir bak veya doktora git isi saglama al bence.

• nisanlilk doneminde cinsel agilim falan allah islah etsin seni

0|0
    0|0
  • içine bosaldımı

0|0
    0|0
    • hayır sürtünerek diyorum

• sanmam boşaldıktan sonra sildi penisini ıslak mendille yani

• ıcını de temızledımı penısın ıcınde kalıyor sperm bunu bılmıyormusun dakıkalr sonra yururken ya da oturup kalkırken dısarı atıyor o spermı penıs ama sız oturmussunuz ve sonra devam etmıssınız bu olası yuksek bence ben saglık sektorunde calısıyorum bu tur vakaları cok duyuyorum

• evlenmeden önce zina vay arkadaş bekleyemedinmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...