Merak ediyorum da hic mi olamaz :/?

18 agustostaki iliskimden sonra 3 kez regl oldum ve iliskiden sonraki 25 gün idrarda hamilelik testi yaptım negatif cıktı bu kdr zaman sonra hamile olma ihtimalim ykmuu? şu an kasıgımda bir agrı vrda ondan meraklandm :)

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Hamile olamazsın.

0|0
    0|0
  • Hamilesin hadi sevin.

0|0
    0|0
  • İnsanmisin sen onununun cocugunumu tasican

0|0
    0|0
  • icinemi bosaldi korunmuyomuydun

0|0
    0|0
  • Sevgiliminde kasıgı agrıyodu doktora gittik hamileymiş :)

0|0
    0|0
    • Gercek mi saka mı?

• Ya ne bileyim dıs gebelik falan oluyomus ya dıs gebelik olunca regl olunuyo mu

• yahu kızım agustosda diyorsun biz kasıma geldik copcuk dogacak nerdeyse hamile olsa manyakmısın git caktır bir igne kendine korun bir daha endıselenme madem korkma

• Saat kaç sularıydı peki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Psikolojik rahatsızlığınız var çok yüksek ihtimalle. Bence bir psikoloğa görünün. Takıntı yapmışsınız kendinize.

0|0
    0|0
  • dış gebelikte de adet görülmez normal gebelik gibi. ama bazı kanamalar gözlenebilir ve bu adet ile karıştırılabilir ama adetten farklı daha anormal kanamalar. ki kanama görülüyor ise kadının hayati tehlikesi var demektir. çünkü bu bir iç kanamadır aslında. dış gebelkte genelde döllenmiş yumurta rahime değil de fallopi tüpüne yerleşir ve hücreler çoğaldıkça boyut büyüdükçe tüp duvarlarına bası olur ve sonunda yırtılır. kanama bundan ileri gelir. yaniii sende öyle bişey olsaydı eğer bu üç ay hiç de böyle rahat geçmezdi. çok daha önceden şiddetli ağrılar hissetmeye, orda burada bayılmaya başlardın

0|0
    0|0
  • Olmak mi istiyon amaç ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...