Bakire meryem rolündeki kızlar

Hem oral yapan hem anal yapan sevişen sonrada ben bakireyim diye gezen üstüne birde bakire olmayan kızlara laf söyleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz? Tabi herkes istediğini yapsın ama laf söylemesin

0|0
12|28

En İyi Kız Görüşü

• Ben açık sözlüyümdür.Bekarım ve hoşuma giden insanlarla beraber olurum (cinsel anlamda)ertesi günü düşünmem yani isterse çeker gider.Ama böyle ben namusluyum yok bakireyim ayakları yapanlar asıl onlar günahkar.lafım kapalılar içinde geçerli.onlar bizlerden daha çok yapıyorlar.çünkü hepsi baskı altında.Namus kafadadır bacak arasında değil

2|1
    1|4
    • Züğürt tesellisi

• kim kimin sofrasında orasını allah bilir sen değil

• milyonlarca erkeğin arasında seni seçmem için beni ikna edecek tek bir sebep söyle.Ya neden buradan birisini arama gereği duyayım ki ?

Erkekler Ne Diyor 28

• :) Bahsettıgın kızlar sadece kendılerını kandırırlar her erkek ilişkiye girsin yada girmesin bir kızın bakıslarından hareketlerınden tavırlarından daha once tecrubelı oldugunu anlar onlar sadece kendılerını kandırabılırler .

Dıgerlerıne gelınce ınsanların secımıne saygım var bence bır kısıyle baslayıp o kısıyle devam etmek daha ıyıdır ama hayat herzaman ınsanı yanıltmıs hataya dusurmus yahut yanlıs secım yaptırmıs olabılır en azından gercekcılık boyutu var

bakıre bırı dedıklerını yapıyorsa kendını kandırır kandırmaya devam eder

bakıre deyıl ıste bırı bunu karsı tarafa belırtır bır sekılde yalansız devam eder yahut devam etmek zorunda kalır .

Ben her zaman derım dogruyu söylemek her zaman ıyıdır yalanı herkez söyler ama bır yere kadar . Ben dındar bırı sayılırım aşırı degılımdır ama cogu musluman gecınenden daha muslumanımdır bir kızla evlenecek olsam sevmem gerekır tabı once o ayrı mesele bana gelse desekı benım basımdan bu bu iş gecdı bunlar oldu derse devam ederım ama senın bu bahsettıgın tıp bır kız yanı bakıre dedıgınız kız bunu bana evlendıkden sonra hıssettırırse kı yukardada dedıgım gıbı her erkek bunu anlar o iş orda bıter . Ben böyle dusunuyorum

0|1
    0|1
  • burdaki yakışıtırmayı uygun bulmadım arkadaşım, Hz. Meryem peygamber annesidir, öyle bi örnek verdin ki onu da dediğin kızlarla aynı kefeye koymuş oldun

0|5
    0|0
  • karaktersiz diye düsünürüm cünki insan neyse o olmali yani bütün o saydiklarini yaptiktan sonra kalitesizligin alasi kendisidir..

0|1
    0|0
  • diyecek çok şey varda ban yerim..

0|0
    0|0
  • Kendi yaptığına bakmadan başkasına laf soyleyene söylenecek laf olum bak git ! Şaka bi yana her insan sevdiğini düşündüğü insanla birseyler paylasa bilir o beni daha çok sevsin benden ayrılmasin diye yapanlar kullan bi eşyadan farkı yok bence soruna gelirsek ; ben büyüklerimden o*ya bile o* denilmemesi gerektigini öğrendim ama sorundaki gibi yapana o... Derim mal git kendine bak derim benim yanimda sorundaki gibi bi kız başka tanidigim bi kıza öyle konuştugunda yeri opmustu o*luk iki bacak arasında değil kafada biter

0|0
    0|0
  • senin hem cinslerinnnn bencede söylemesinnn

0|1
    1|0
  • diycek bişey bulamadım ama evleneceğim kız öyle biriyse evlenmem onunla kendini bide bakireden sayıyo o haliyle.

0|0
    0|0
  • ml onun mLI İSTER VERİR İSTER vermezz..çok gördüm ölesini bakireyim diyipte arkadan vereni..hatta ben üniversitedeyken kız arkadaşım bana geldi 1gece kaldı yataktan hiç çıkmadık kız vajinasına dokundurmuyo bile ama arkadan 8 kez yaptım hiç gık sesi çıkmadı..hiçte zorlanmadı..demekki namusluyum diye geçinenlerden

0|0
    0|0
  • Ya bakirelik incecik bir zarla olculmezki? Kizin ruhu temiz olsun. O kadar seyi yaptiktan sonra kendine bakirim diyorsa yazik ona.. emin ol oyle insanlar kendilerini rahatlatmak icin bakire olmayanlara laf atiyorlar.. tamamen psikolofk bence..

0|0
    0|0
  • kulak zarı bakire onların :)

0|0
    0|0
  • Kendi tercihleri..istediklerini yapsınlar umrumda değil,sonra gelip ağlamasınlarda..

0|0
    0|0
  • arkadaş ortamında anal oral sexi eleştirip arka tarafda sevgilisine yapan kız. Bazen başkalarının yapamadıkları kişiye itici gelir.

0|0
    0|0
  • onlara tecavuz etmek gerek diye düşünüyorum:D yapsın da kurtulsun madem o kadar azgın her türlü şeyi yapıyor e bakire de denemez. kurtarılmalı o ızdırap dolu hayattan :D

0|0
    0|0
  • zaten onlar yüzünden kime güveneceğimizi şaşırdık..mk

0|0
    0|0
  • dışı türbe içine gir tövbe estağfurullah.

1|0
    0|0
  • F*hişeden daha aşağılar...Onlar en azından neysem O'yum diyor...

0|1
    0|0
  • biz onlara bacak arası bakire ama beyni o.r.ospu diyoruz ...

0|0
    0|0
  • Böyle biri çok yakın arkadaşım.

0|1
    0|1
  • lanet kızlar

0|0
    0|0
  • gençler takmayın böyle şeyleri sevişin gitsin.

0|0
    0|0
  • Türkiyenın büyük bölümü böyle. ve benim en uyuz olduğum kız tarzı. hatta tiksiniyorum

0|0
    0|1
  • Onlara nemi diyorum ? Gizli orrrr... Diyorum..

0|0
    0|0
  • Bizi ilgilendirmez başkasının özel hayatı. Dillendirmemek lazım.

0|0
    0|0
  • sahibinden az kullanılmış 2nci 3ncü eL aŞkLardan gına geLdi artık :/

0|0
    0|0
  • ah neler gördüm ben kocama saklıyorum kendimi diyip ne b.klar yiyen

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey düşünmüyorum. İnsanların hayatlarıyla ilgilenmem.

0|0
    0|0
  • mantıkta bakire

0|0
    0|0
  • X))

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 11

• O kızlar aslında çok şey yapmak isteyip, yaşadıkları düşük sosyo kültürel düzeyde alabilecekleri olası tepkilerden korkup, bir başkasının anlayamayacağı seçenekleri deneyen kızladır.

Çoğu lise çağlarının başlangıcı itibari ile anal seks ile cinselliğe adım atarlar. 20 li yaşların başlangıcında ise namus=bekaret diye düşünen kız, kendi ile aynı kültür düzeyinde bir erkeğe kapak atmaya çalışır. Bir kısım kadın ile beraber olmuş ama yine de kendini yetersiz gören adam, kadın kendisini başkaları ile kıyaslayamasın diye bakire kız arayışına girmiştir. Amacı aslında evliliktenten ziyade seks odaklıdır. Seks için para ödemesine ya da kızların peşinde tırım tırım dolanmasına gerek kalmayacaktır. Namus ayağına da bakire kız ister. Vee kızımız bir sürü erkek ile ters ilişkiydi, oralıydı... deneyiminden sonra görebileceğiniz en masum kız rolüne girer. Adamda kadında istediklerini bulmuşlardır ve evlenirler.

Genelde bu tür kadınların aldatma oranı daha fazladır. Çünkü evlilik öncesi çok bir şey görmediklerinden evlendikten sonra gözleri açılır. Kırsal kesimlerde akraba akraba dolaşıp kocasını aldatan kadınların oranı evlenmeden evvel 100 erkek ile yatmış bir kadının aldatma oranından kat be kat daha fazladır. Ama bu erkeklere müstahaktır :))

1|1
    0|4
    • çok güzel açıklamışsınız ,çok yerinde tespitlerde bulunmuşsunuz tebrik ederim sizi, yazınızın tamamına katılıyorum.

• Sonradan görüpte açılan konu komşu gezen yoktur. Sen sallama yönetmiyle konuşuyorsun ama araştırmalara göre aldatan kadınların çoğu üniversite mezunu ve daha önce deneyim yaşan çalışan kesimden olanlar bunlar benim düşüncem değil araştırma bana göre ise canı isterse yer mekan zaman fark etmez istediği yerde, kişiyle yapabilir.

• Araştırmalar öyle benim fikrim değil diyorsun? O zaman bunun resmi kanıtını istememde bir sakınca yok herhalde.

Bu arada sabah programlarında nedense Cem Yılmaz'ın tabiri ile "tüm mahalle tren yapan" hiç okumuş insan olmuyor. Hep kırsal kesim orada. Herhalde insanları yanıltıyorlar ;)

• Bunu bakire olmiyan kizlar düsünsün benim icim rahat her türlü. Baskalari beni ilgilendirmez herkesin kendine göre dogrulari vardir

0|5
    0|1
  • beyinsizler diyorum.her iki tür kızlar da bir şekilde yanlıs seyler yapıyorlar bari birbirlerine mana vermesnler diyorum.

1|1
    0|2
  • bise düsünmüyorum amk silliklari diyorum sadece.

1|4
    2|3
  • aynen cok garip ve komikler

0|2
    0|0
  • Eee bizde bi nevi bakire meryem gibiyiz...Bilgisayarı kullanıyoruz ama format atmayı program yazmayı bilmiyoruz..Yani hayat içinde herşeyi ona benzetebilirsin.Cinselliği ayrı kefeye koyamazsın.Bu başka o başka diyemezsin.

0|0
    0|1
  • İnsanlarin hayatlari beni zerre kadar ilgilendirmiyor.

0|0
    0|0
  • insanlar seni istedigi gibi bilsin, sen kendini kandırabilir misin ?-diyorum.

0|0
    0|0
  • he ya sana kım 2* vermıs aa :)

0|0
    0|1
  • Öyle tabiki her koyun kendi bacağında asılır laf söyleyenlerin kaçı gerçekten bakire bunu kimse bilemez. Herkesin kendi hayatı sonuçta saygı göstermek gerek

0|0
    0|0
  • pekı sen onların oral veya anal ya da baska bısey yasadıgını nerden bılıyosun kı ?muneccımmısın ...herkesın kendı tercıhı elbet ama sen onyargını kırmadan kımseden bunu ısteyemezsın baskasından ıstedıgın seyler ılk once kendınde olmalı ...bırakın bu ayakları...

0|0
    0|3
Yükleniyor...