Gerçekten lezbiyen mi yoksa beni mi uzak tutmak istedi?

bosnalı bir kızdan hoşlanıyordum aylardır kur yapıyorum :D geçen gün yine muhabbet ediyoruz bana dediki oruç musun evet dedim ben tutamıyorum dedi neden dedim önce ameliyat oldum ama gerçek sebebi lezbiyenim dinimizle uyumsuz dedi :D bende düşündüm ne alaka sanırım bana boşuna asılma demek istedi :D gerçekten lezbiyenmi yoksa benimi uzak tutmak istedi anlayamadım :

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• anlam veremedim bu nasıl bi kız.senin yerinde olsam ben denerdim onu :) olsun ben de lezbiyenlerden hoşlanıyorum falan deseydin :)

0|0
    0|0
    • :D ya bilmemki aslinda güzel fikir denicem bunu ya hala güzel güzel siritiyor bana bakinca :)

• yinede sansimi deniyecegim :) belki lezbiyenlik hikayedir ve kazanabilirim :)

• dene bakalım :)

Kızlar Ne Diyor 7

• haha bu ne ya:D

0|0
    0|0
    • ya gercekten aylardir kur yapiyorum bosu bosuna :D simdi aklina düstü ahnim efendinin :)

• öle deme kimin ne çıkcaı hiç belli olmass:)

• sende haklisin :)

• Kıza ne yaptıysan erkek milletinden soğutmuşsun:) Bence kız battı balık yan going felsefesine katkıda bulunuyor.

0|0
    0|0
    • hahaha valla ben birsey yapmadim gayet kibar yaklasimim vardi :) ya zaten ilk o ilgi gösterdi mmmhhh parfümün süpermis dedi öyle tanistik :)

• Bozma 2 dk duygusala bağlamıştım:)

• :)) ok ozaman zeki müren forever :D

• Tipini beğenmemiş olabılır :))

0|0
    0|0
  • "lezbiyenim dinimizle uyumsuz"- lezbiyenligi din olarak mı goruyormus, anlamadi ben

1|0
    0|0
    • ya bende onu anlamadim hadi lezbiyenlik günah ama o günah diye oruc tutamama ne alaka :D oda farkli bir günah sonucta o yüzden kafam karisti :)

• :D katilmasan sasardim buna cevabim feminist neonun cevabinin altinda ekli :D

• seni görünce lezbiyen olmaya karar vermiştir.

0|0
    0|0
    • neden tipsiz oldugumu düsünmüstür diyemi bu yorumu yaptin?

• cevap yokmu? merak ettim :D

• ahahah :) çok güldüm valla .)

0|0
    0|0
  • YOK İFTARIM DESEYDİN , BÜTÜN BAĞLAR KOPMUŞTU.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kendi soruna kendin cevap vermişsin zaten :d.d

0|0
    0|0
    • hahaha biraz karisik olmus farkindayim ama soru yazinin sonunda :)

• Kopukuçurtma kesn bilir ona sor ahaha :D

0|0
    0|0
    • genele sordum zaten ucurtma kopuk ucuran farketmez :D herkesin fikrini alabilirim :D

Yükleniyor...