Arkadaşımın evine yemeğe gittim Penisi kalınlaştığını farkettim?

Normal arkadaşım evine çağırdı ama öyle yakınlaşmadı ters bir hareket ini görmedim bana karşı. ama kalınlaştığını farkettim sonra pencereden bir hava aldı falan bir daha görmedim kalın oldunu. eşofmandan sadece belli oldu hafif şişkinlik neden oldu sizce?

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim iki beynimiz var ablacim. Biriyle ne düsündügümüzü kontrol edebiliyoruz, ama digeri sadece var. Bizlerden ayri bir benlik gibi. Kafasina göre.
    Yani sana yakinlasmak yerine cama cikmayi tercih ettiyse delikanli harbi bir arladasmis ;)

1|1
    0|0
    • Zaten güvenmesem evine gitmezdim. normalde başka arkadaşımın evine gitmiyorum öyle onun gibi başka erkekle konuşukluğumda yok

• Eic icin tesekkürler söylenenlere de kafani takma - desem de az cok canini sikar ama ciddiyim ! - .
      yani sitedeki cogu kisinin kafa yapisi böyle.

• Haklısın teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 23

• Penisi küçük olanlar iste çözüm.. arkadasinizi yemege çağırın

1|1
    0|1
  • Olur arada öyle şeyler.

0|0
    0|0
  • bir ev içinde baş başa iken kanına şeytan girmiş camda hava alıp kendini sakinleştirmiş
    arkadaş diyorsun iyide sevgilin degil bişeyin degil bir erkekle bir evde hangi cesaret baş başa durabiliyorsun
    insan bu zamanda babasına güvenemiyor sen bayan halinde bir erkekle yapma güzel insan onun önünü nasıl gördün birde o var normal halinde olup kabardıgnı nasıl anladın orasınamı bakıyordun

1|0
    0|0
    • Ya diyosun sevgilin değil asıl sevgilin olsa evine gitmen tehlikeli yakınlaşır çünkü. eşofman giyiyodu farkettim. Yasak bişey yapmadım sanki siz dört dörtlüksünüz yadırgamanıza gerek yok. Ama güzelce kardeşim gitme bidaha evine güvenme desen olgunlukla anlicam tamam dicem. ama anca anlam kesiyosunuz sanki kusursuz gibi bana dokunmadı bile şakalaşırcasına dokunma bile yapmadı düzgün biri

• Siz normal normal konuşurken onun aklından geçenleri bir bilsen... Ya keyiften ya sinirden delirirdin heralde... :)

0|1
    0|0
    • Benim içinmi düşünmüştür. Sanmıyorum ama arkadaş ım sadece öyle biride değil

• Basitlikle ne alakası var. Çekici gelmişsindir. Hem bir şey de yapmamış sana çocuk. O kadar da nazik ve ince ruhlu...

• Hm tamam sağol

• Tahrik olmuş senden kalkmış

0|0
    0|0
  • İçinde sana kabaran birşeyler varmış

1|0
    0|0
  • Hiçbir sebep yokken de olabiliyor bu tarz sertleşmeler.. Eh bir de tetikleyici bir şey olmuşsa o an gayriihtiyari küçük bey sahibinden habersiz bir göz kırpmış olabilir :)

0|0
    0|0
  • Senin bir iki hareketinden tahrik olmuş ve penisi kalkmıştır, ama sanada yaklaşmayı ya da söylemeyi cesaret edemeyncede aklından silmiş ve inmiştir

0|0
    0|0
  • Alt taraf beyinden bağımsız kendi kafasına göre takılıyo , ondandır..

0|0
    0|0
  • Cocuk bence seni bir anda seksi gordu ve azdi. Gitti oynadi kendisi ile ve indi bence.

0|0
    0|0
  • Zikcek seni

1|1
    0|0
  • Tahrik olmuştur. Sen her eve gider misin

0|0
    0|0
    • Yok be bir bu arkadaş ıcın evine gittim güvendim ama ters bişe yapmadım ben

• Uzun zamandır tanıyorum yakınlaşma olmadı her evde duruyorlar diye farklı şey düşünmeye gerek yok

• Farkı hissetmissin

• Giyimine dikkat et. Çocuğun içi geçmiş.

0|0
    0|0
  • evine gittiysen zaten yollusun bu yola alışıyorsun

0|0
    0|0
  • senin giyimin o gün seximiydi tahrik edicimiydi?

0|0
    0|0
    • Hayır

• emin ol seni yanıltmak değil amacım 33 yaşın tecrübesi bu. baska sorun varsa yardımcı olurum. buradan veya özelden.

• Teşekkür ederim

• Senaryoyu kurmuş beyni yalniz gitmenin tavsiye etmem

0|0
    0|0
    • Ters hareket etmedi bana

• Hayir çok gurur duyarak soyledin ondan dedim

• Öyle anlamışsın

• Sana kabaran bişi var manası bu :)

0|0
    0|0
  • çok kafana takma erkekler penisine söz geçiremez

0|0
    0|0
  • senın ıcın aklından neler neler gecırmıstır o o o.. evde baskası varmıydı peki?

0|0
    0|0
    • Yoktu ama yanlış bir tavır yapmadım açıkta giyinmedim

• sen sen ol hiçbir erkeğe güvenme...

• Tamam güvenmem

• benimde büyük değil ama kalın. bazen belli ediyor yapacak birşey yok :(

0|0
    0|0
  • Uzaklas ordan :)

0|0
    0|0
  • Senin bir hareketin onu tahrik etmiş, gögüs dekoltesi, kalça vs..
    arada olur erkekler basit seylerden tahrik olur

0|0
    0|0
  • Sana kabaran biseyler olmuş.. meryem ana seni korumuş:-) :-)

1|0
    0|0
    • Hafif kabarıklık gördüm çok değil

• O normal yaa ozaman.. genelde esofman giyilince belli olur.. yani arkadaşın siki kalkmamış yanlış anlama.. o bellılık normal

• Yok sonra gitti o kabarıklık ama normal bir görüntü değildi yani

Kızlar Ne Diyor 2

• Aklına gelmiştir birşeyler

0|0
    0|0
  • orasına bakıyomussun demek kı sende seni seni:))

0|4
    0|0
    • Eşofmanda ilişti öyle ince anlaşılır

• Ya kesin uyanıyosundur büyük konuşma

• yemın ederım utanırım ya :))

Yükleniyor...