Sürekli çamasırım sular içinde oluyor?

demin baya bir su geldi vajinamdan gittim lavaboya adet mi oldum diye kan yok sıvı su var bu cok seks düşkünü olmamdan mı kaynaklanıyor yoksa vajinam rahatsız mı cok ıslak oluyor her gün kilodum yoksa mantarmı veya başka birşey mi korkuyorum

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• bir kadının doğal hali budur. artık gdolu besinler ve sağlıksız ürünler arttığı için çoğu hormonal sorunlardan kuruluk yaşıyor. o yüzden azınlıkta olan garip geliyor. ama en sağlıklısı böyledir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Çok istekli biri misin?

0|0
    0|0
  • Evet ne güzel

0|0
    0|0
  • Vajinanin sulu olup sulanması gereken bir yapiya sahip bazen istekli olmakla bazense yapisindan dolayı islaniyosun bu normal bisey

0|1
    0|0
    • Napicami sastim sanki bir kova su bosaltmislar kiloduma bu kadari. Normalmi

• Normal kuru olursa zaten problem vardır ped kullan gunluk

• hayır gayet sağlıklı ve normalsin sadece hormonların biraz fazla çalışıyor ve seksi fazla seviyor onun için de olur olmadık yerde tahrik oluyorsun tek sebebi bu.

0|0
    1|0
  • offf senin gibi kadınlara bitiyorum erkek arkadaşın çok şanslı oranın tadı kokusu gibisi var mı kadının nefesimin sıcaklığını dilimin ıslaklığını kasıklarında hissetmesi dilimle defalarca boşaltmak ve her damlasını içmek muhteşem

0|0
    0|0
  • doktora gitmende yarar var herşey olabilir o eğer kendini azdıracak şeyler düşünüyorsan seks düşkünlüğünden olabilir yok öyle birşey diyorsan mantar olabilir rahatsız olabilirsin

0|0
    0|0
  • cozumu burada deyil doktora gideceksin

0|0
    0|0
  • cok ısteklısın aklına gelıyormu hep olemı sulanıyor su gelıyor

0|0
    0|0
    • istersen doktor arkadaslarıma sorabılırım ben saqlık sektorunde calısıyorum cok tanıdıqım var

• Olur sor

• özelden yaz bana detayları anlat bende ona anlatıyım

• çok mu düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • Koku var mı?

0|0
    0|0
  • Baya oldu galiba seks yasamadıgın :D

0|0
    0|0
  • her an ilişkiye hazırsın sulanma sebebi o ama altında başka nedende yatabilir

0|0
    0|0
  • Off ne güzel sulu sulu yalamak isterdim

0|0
    0|1
  • doktora git her an azamayacağına göre

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya zevk suyu başka akıntı başka bilip bilmeden yanlış bildilendirmeyin. Bir kıvamı yoksa eğer su gibiyse mantar olabilir. Doktora git bir tane hap verecek sadece 1 tane ve geçecek. Kist olabilir. Kıvamı varsa enfeksyon tarzı bir şey olabilir. Kür alınmadan asla kesin net bir şey söylenemez.

0|1
    0|0
  • kizim yapmayin ya yeminle gir google dan arastir burdakiler sana ne verebilir bu konuda

4|0
    0|2
  • Düşkün olmaktan

0|0
    0|0
  • yoktur birşey ya rengi ne ki yani çamaşırın ne renk alıyor

0|0
    0|0
  • Çok isteklisin ondan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...