Sizce ne kadar doğru?

Herkesin bir ilişkisi var, sorsan hiçbiri sevmiyor, baksan herkes hamile, sorsan herkes bakire..küçük iskender..

arkadaşlar bu söz için neler düşünüyosunuz?sizce ne kadar dogru günümüz için?

Güncellemeler:
Bir şeylere katlanıyorsan seni bir katlayan vardır mutlaka!

Şimdiki aşklar SMS paketi gibi, Haftalık yada Aylık.. Haaaa birde heryöne olanı var :))

insanoğlu böyledir; hiç gereği yokken hayatına girer,

hiç gereği yokken herseyine karışır ve hiç gereği yokken, hayatından*olup gider...

Arkandan konuşmuyorum artık. Şiir yazmayı da bıraktım.Düz yazı yazıyorum sana, ana avrat dümdüz..

bunlarda...Küçük iskender in sözleri :D
Karpuz seçerken gösterdiğimiz özenin yarısını sevgili seçerken de gösterseydik, bu kadar kelek aşklar yaşamazdık...Küçük iskender

Bugün en çok satanlar listesinde yine insanlar var... Küçük iskender

Ah hayat!

Yola gireceğine bana giriyorsun ya, ayarını seveyim..Küçük iskender

Herkesin yavşak bir arkadaşı vardır, eğer senin yoksa muhtemelen yavşak sensin...Küçük iskender

bu adam uzun yaşıcak herkezin içinden geçenleri söylüyor :D

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• O yüzden bizim gibi insanlar geleceğe korkuyla bakıyor zaten değerli arkadaşım. Çok doğru bir noktaya değinmişsiniz. İnsanlar sadece egoları için yaşıyorlar artık. Güzel olanı güzel olduğu için değil yanında duranın güzel olması gerektiğini düşündüğü için istiyor herkes artık. Dolayısıyla gönüller sevmek nimetinden bi haber sürütüyorlar bedenlerini ilerleyen bir tren gibi. Oysa tren gibi değilde uçak gibi olmalı bence yürek. Sadece tek bir yere inmek için havalanmalı yerinden.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Etrafıma bakınca evet dogruluk payı büyük.Aman zaman kötü biz dikkat edelim:D:D:D:D

0|1
    0|0
  • adam doğru söylemiş . günümüzede tam uyuyo bence

0|2
    0|0
  • Şimdiki bazı ilişkileri özetleyen bir söz kanımca. Küçük İskender'in sözlerini severim cesurca

0|1
    0|0
  • eheh süpermiş sonuna kadar dogru bnce :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...