Kızlık zarı diktirenler?

Arkadaşlar. Çok talihsiz bir olay başımdan geçti. Küçük bir şehirde yaşıyorum. Beni seven biri var evlilik düşünüyoruz ancak bu konuda çok katı ve acımasız. bunu açıkladığım an terkedileceğime eminim. Diktrmekten başka çarem yok. düğün tarihimizde belirlendi. Bunu yaptıran arkadaşlar diktrmenin maliyeti zamanı ve ilişki hakknda bilgi verebilirmisinz? Çok zor durumdaym. İntihar etmeyi düşündümo şekildede ortaya çıkacağından korkuyorum. Önyargılı beni suçlayıcı konuşmazsanız psikolojik olarak çok kötüyüm

Güncellemeler:
Evet vicdan azabi cekiyorum evet yuzune bakarken icim kan agliyor. Cok sewiyorum onu. Kafami kaldirip bir baska erkege bakamayacak kadar cok seviyorum. Ve biliyorum beni bu sekilde kabullenmeyecek. Her zaman bunun ne kadar onemli oldugunu ve bekareti olmayan biriyle asla olmayacagini guvenemeyecegini soyler. Soyleyemem asla. Hersey hazir butun cevrem akrabalarim davet edildi. Mutsuzum. Gulemiyorum. Olup gitmek kurtulmak istiyorum. artik donusum yok. Bilmiyorum. Cok zor. Cok :(

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Sen burdaki yavşaklara bakma versen hepsi siker karakterine s*ktuklarım. benim yakın bir kız arkadaşımın o. ç sevgilisi kandırıp uytupta yaptı ayrıldı kızdan. Şimdi kız arakdaşım şu anki sevgilisiyle evlenmeyi düşünyor diktiricek oda. hoş mu değil ama bazı şeyler insanın elinde de olmuyor.

1|0
    0|0
    • Yuzune nasil bakacaksin diyorlar. Zaten bakamiyorumki. Ama bu sucluluk duygumu ona cok iyi bir es olarak atmaya calisacagim.

• diyenler bırak sen hayatına bak. diyenler kendine baksın

• Allah bile affederken bize soz dusmez evet yaptirabilirsin artik cok basit bir işlem tovbe etmissen kimse bisey diyemez intihar falan dusunme biran once git yaptir fiyatlar dustu artik coğu yer bu islemi yaptiği icin

2|0
    0|0
  • Diktirsen nolcekki bakire oldugunumu kanitliceksin peki nasil bir zar erkek zari anlamazki patlayip patlamadigini gelen kandan anlar diyelimki diktirdin kan nasil gelcrk konuda düşün bence sen bu konuda eğer dogruysan gerekenleri esin olacak insana anlatmak zorundasin anlatmadinda sonradan duysa direk boşanma sebebi olur şimdiden olursa düzelme sansiniz olur

1|1
    0|0
  • gerdek gecsinden 3 gün dikiyolar diye biliyorum. çok laf söylicektim sana da piskolojin bozuk muş diye susuyorum

1|0
    0|1
  • Önyargılı davranmayacağım herkes hata yapabilir ancak dürüst olmalısın bence gidip samimi şekilde alat herşeyi af dile seni seviyorsa zaten inanır sana ve seni kabul eder.. intihar çok kötü birşeydir günahı çok büyük sonsuza kadar cennet yüzü göremezsin Allah verdi o canı sen bulmadın.. benim sana tavsiyem gidip dürüstçe anlatman herşeyi kardeşim..

0|0
    0|0
  • Eger kurnazsa diktirsen bile anlar ben biliyorum yöntemi nerdeo arkadaş hemen söyliyim

1|0
    1|0
    • Neymiş?

• niye söylimki ozaten darlıktan anlar her türlü babanın namusnu 3-5 kurusluk adama satmadan önce düşüncektin devirdi degişti eskidendi o bakire olmıyanı alanlar bak dalgana o hatayı yapmadan önce düşüncektin hadi yavrum

• Bence konuş

0|0
    0|0
  • arkadaşım küçük bir şehirde bunu nasıl yapacaksın reg zamanına denk getir gerdek gecesını

0|0
    0|0
  • En fazla geleceğiniz ortak olabilir , geçmişin tamamen sana ait

0|0
    0|0
  • Söylenecek çok şey varda geçmiş olsun...

0|0
    0|0
  • Diktirmek zahmetli ve pahalı rezil olursun sıcak suya oturuncada patlıyor zaten internette yapay kızlık zarı 10-15 tl ye satılıyor 2 halka arası jelatine kırmızı jel sıkıp takıyorsun ilişkiye gireceğin zaman yerleştirir böyle kandırırsın istersen

0|0
    0|0
  • 200 Tl civarı tutuyor

0|0
    0|0
  • En yakın jinekoloji uzmanına gidin özel muayehensi durumu anlatın yardımcı olacaltır...

internete yapay kızlık zarı kanı satılıyor vajine içine konuyor erkek girince kan geliyor... o heyecanla hemen kalkıp banyoya gidersin pesinde kan görmek ona yetecektir

1|0
    0|0
  • Doktora danışın

0|0
    0|0
  • Ya 1 ay demis biri inanma bunlara rezil olursun bak

1|0
    0|0
  • Kalıcı zar istersen 2bin TL civarı tuttuyor yapay zarvar 200 tTL civarında ve gerdekten 1-2 gün önce yaptırman lazım

0|0
    0|0
  • Aşağıdaki iki cümlenin denkliğini siz de görebiliyor musunuz arkadaşlar?

"Diktirmekten baska carem yok." = "Onu kandırmaktan başka çarem yok."

1|0
    0|0
  • evlenmeden yaparsan sonu budur. sana değilde senle evlenen kişiye acıyorum artık kızlara güvenemiyoruz bile.

1|0
    1|0
  • Sen o çocuğu kandırdın diyelim ömür boyu o vicdan azabıla yapşıyabilecekmisin ya da vicdan azabının nasıl bir şey olduğunu biliyormusun yer kemirir insanı aklından hiç çıkmaz madem bir halt yapmışsın zamanında arkasında dur çocuğun günahına girme seni her öptüğünde kokladığında onu kandırman aklına gelecek.

0|0
    3|0
  • maliyeti hakkında bilgim yok ama diktirdikten sonra 21 gün sonra eski haline geliyor tabi bu 21 gün olan deformasyona göre Ankara ve İstanbul'da yaptıra bilirsin yaşadığın şehiri bilmiyorum ama oradada vardır belki

0|0
    0|0
  • hiç bir fikrim yok

0|0
    0|0
  • kızlar yazın yardımcı olun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Seni olduğun gibi kabul etmeyen biriyle evlenme bence.

1|3
    0|2
  • Cok uzuldum ya bu. konuyla ilgili bilgim yok ama kucuk bir yerde yasiyorum diyosun orda yaptirma sakin islemi

0|0
    0|0
  • o zaman baska caren yok diktir

0|0
    0|0
  • 1 günlüğüne diktirebilirsinn balım korkmana gerk yokk maliyeti 1.500 civarıı 2 saat sürüyor ameiyatt

0|0
    0|0
  • yapay kızlık zarı al ama orjınalını satan tek bır yer var :) haberın olsun

0|0
    0|0
  • Gecicisi iliskiden 3 4 gun once yapilir ve 3 bin civarinda diye duymustum canim ama o parayi bulmakta sorun. bir yazida okumustum kadin daha once sadece bir kisiyle yatmis esine soylememis ve gerdek gecesinde kendini cok kastigi icin vajinasi tekrar kanamis. Ama bunlar ne derece dogru bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Gerdekten birgün önce dikilir yarım saatlik operasyondur.. diktirdikten sonra gayet ragat ayaga kalkıp yürüyebilirsin yatma durumun yok.. 2-4 bin tl arası değişir.. diye okumuştum biyerden Ne kadar doğru bilemem.. sen yasadığın yerde özel jinekologlara sormalısın buraya değil..

0|0
    0|0
  • tek bildiğim gerdekten bir gün önce dikilmesi gerektiği. başka birşey bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • yanlış biliyor olmayasın?

• @DwyaneWade3 ben öyle biliyordum, duymuştum. 3-4 gün diyende var artık araştıracak buradaki yorumların netliği hiç bir zaman yoktur.

• Tam süresini bilmiyorum ama kesinlikle 1 gün önce değil.

Yükleniyor...