Masturbasyon sonrası ağırlık çöküyo bacaklarım sızlıyor ve ağrı oluyor, nedeni ne olabilir? Ilerde seks sonrasıda olur mu bu ağrılar?

Masturbasyon sonrası ağırlık çöküyo bacaklarım sızlıyor ve ağrı oluyor, nedeni ne olabilir? Ilerde seks sonrasıda olur mu bu ağrılar?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• kendini çok fazla kasma ve zorlama yapacağın zaman çok rahat olmalısın birde çok sık ararlıklarla yapma herşeyin fazlası zarar

0|0
    0|0
  • yok seks sırasında olmaz sen şu an kendini kontrol edemiyorsun sanırım mast. süresince zevke tam olaşabilmek için vajinana fazla basınç uyguluyorsun,
    biraz rahat olarak yapmalısınki tam hazza ulaşasın, bundan dolayı boşalman gecikiyor ve vicudunda kasılma meydana gelir.
    dikkat ve hafifi dokunuşlarla dene.

0|0
    0|0
  • Elbette olur.. Güç harcıyorsun, konsantre oluyorsun, vücudun her yeri çalışıyor, psikolojik olarakta.. Normal, abartılacak birşey değil..!

0|0
    0|0
    • Hani siz artarda yapiyosunuz ya benim bidaha mast yapasım gelmiyor, geç boşalmada var bende, partner ikinci kez istese yapamam herhalde. Abartilcak degil yani. yinede

• Normal.. Kişinin psikolojisi ve isteğine bağlı... O an ilişki nasıl gerçekleştiği yani duyguları iki insanın bu konuma gelmesi önemli.. Bazen bir defa olur bazen 2-3 defa olur..

• Tam bosalmaya yakin kasilmalar oldugu icin yuklenme oluyor o yuzden

0|0
    0|0
  • Efor kaybediyorsun
    Normaldir ):

0|0
    0|0
  • Çok zorlama.

0|0
    0|0
  • Rahatlama olduğundan dolayı halsiz düşüyorsun, bu hem kızlar hem erkekler için geçerlidir. Aynı şey sekste de olur. hem efor sarfediyosun hem hormonal yordunluk olunca iki kat artıyor yorgunluğun

0|0
    0|0
  • Sanal sex'i dene.

0|0
    0|0
  • Normal onca kas bir anda çalışıyor. Ağırlık olur ama alışırsın.

0|0
    0|0
  • bir * yemen lazım

0|0
    0|0
  • çok kasıyosundur kendini ondan

0|0
    0|0
  • Fazla Kasma Kendini

0|0
    0|0
  • Ben uyuyorum bile bazen korkuyorum yqkalanacam diye öyle

0|0
    0|0
  • olur takatin kalmıyor

0|0
    0|0
  • Olmaz diyenleri anlamak güç.. bu cok normal enerji kaybediyorsun ve vucut kendini 20 dakika falan dinlendirmek istiyor gayet normal.. bende mast yapınca yarım saat uzanıp dinlenmek istiyorum.. ilerde evlenincde aynısı olacak. Gene yoruluyoruz ven sonrası esine sarrılıp dinleneceksin :-) :-) :-)

0|0
    0|0
  • Bende de oluyo mastürbasyon yaparken çok kasılıyo vücut ondan.. seks yaparken o kadar kasılmaz.. yani korkacak birşey yok. mast yaparken fazla kasmamaya çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fazla yüklenme. Azi karar çoğu zarar ^^

0|0
    0|0
  • Kendini çok sıkıyorsundur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...