Kendisini hiç sevmeyenin peşinden koşmak yerine, kendisini seveni sevmeyi düşünen hanımlar var mı?

Bu soruyu demin şu şekilde sordum:

"Kapalı kapıyı kırıp girmeye çalışmak yerine,açık kapıdan girmeyi tercih eden kadın var mı?"

açıklama kısmına:

"soru gayet açık,anlamayan cevap yazmasın zaten"demiştim

cinsel içerik içermesinden dolayı silindi. cinsellikle alakası yoktur flört sorusudur, aksi durumda cinsellik başlığında sorardım. Umarım şimdi yönetici dahil herkes anlamıştır soruyu.

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• evet sevmiyorsa niye peşinden koşayım ki elde edince o mutlu olmuyorsa ben sadece egomu şişirmiş olurum. zira beni sevenle daha mutlu olurum ama alışamazsam ona marş marş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Zaten bu hayatta mutlu olmak istiyorsan sevdiğin biriyle değil de seni seven biriyle beraber olmak lazım. Sevdiğin seni üzer ama seni seven ufacık bi zarardan seni sakınır. Benim tercihimde beni gerçekten seven biriyle olmak ama tabi her beni sevenlede olunmaz. Denersin, eğer gerçekten sevdiğini düşünürsen onunla olursun...

0|0
    0|0
  • Birine karşı bişey hissetmiyorsam olmaz ki hem birlikte bile olsam hem onu mutsuz ederim hemde kendimi

0|0
    0|0
    • peki sorunun ilk kısmına değinirsek. sana karşı birşey hissetmeyen bir kişinin peşinden koşmadın mı? koştuysan da bu olaydan mutlu oldun mu?

• kostüm zamanında onun bir bakışından bile mutlu olduğum oldu sonuç kötü bile olsa hani insan sevince daha farklı

• valla beni seveni severim diye birşey yok benim kitabımda:) Ben beni seveni zaten sevmeliyim ki mutlu olayım. Maymun iştahlı olmam öyle 'vay sen beni seviyorsun gel çıkalım' demiyorum öyle xD

0|0
    0|0
  • karşılıklı olmalı herşey.

0|0
    0|0
    • karşılıklı olsun tabii. sizi seven bunu size sağlamazsa siz, sizi sevene sağlamaz mısınız?

• nerden bileceksin aşık olacağını peki müneccim misin? zaten ertesi gün bıraktım ama aldatmış sayılıyorum di mi:(

• cevabını 2 3 yorum önce kendin verdin =)

• kendisini seven ya da senin sevdiğin diye birşey olmamalı bence.durum ne olursa olsun tek taraflı sevgi olmaz.Böyle iki taraf da mutlu olmaz.Sevgi de hadi olsun diyince olan bir şey değildir.Karşılıklı duygular olması lazım tabi.

0|0
    0|0
  • bunu yapamıyorum ben:S

0|0
    0|0
  • Sevmediğim bi insan ağzıyla kuş tutsa memnun olmam mutlu olmam.

1|0
    0|0
    • bu asillik midir, saflık mıdır bilemem ama kadınların büyük çoğunluğu hep kendileri kazanmak istiyor. çoğu hedefte amaç sadece kazanmak olduğu için neyi kazanacaklarını görmezlikten geliyorlar. bunlarda sonradan yaşadığınız talihsiz aşklar listesine ekleniyo. gözünüz kararmadığı için sizden hoşlananları daha rahat gözlemleyebilirsiniz ama nedendir ki yine de bir çoğunuz yapamazsınız.

• Ben bu saatten sonra beni seven birini sevmeyi deneyecem.

0|0
    0|0
    • Güzel bir deneme olur bence de. Hem seven gençlerin alkol ve sigara tüketimini azaltmasında bir derece katkınız olur diye düşünüyorum =)

• Zaten karşımdaki kim olursa olsun kendisini öldürürcesine zehirlemesine müsade etmem. Beni tanıdığı gün sigara günde 3 dala inecek.

• Belki çaresizlikte tercih edilebilecek bir durumdur ama genellikle istenmez.

0|0
    0|0
    • Yani genellikle peşinde koştuğu erkeğin onu daha çok mutlu edeceğine mi inanırlar :) Halbuki kendisini seven, onu mutlu etmek isteyen kişi(ler) dururken.

• Ama soruda özellikle hiç sevmeyenin peşinden koşmak yerine diyorum. Hani aynı oran. Birinde imkan kendi elindeyken, diğerinde tamamen karşı tarafta.

• Ben bu tarz ilişkileri zorda kalıp tercih edeceğime yanlız olmayı seçerim. Zorla mı kardeşim istemiyorum. Beni sevmeyeni de, sevmediğimi de...

Erkekler Ne Diyor 2

• öyle kız mı olur

0|0
    0|0
  • yoktur bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...