Neden boşalamıyorum? ciddi cevap verin?

Ozellikle oral sekste orgazm oluyorum ama hic boşalmadım neden boyle ve düzelir mi? Ayrıca bu bir sorun mu onu da bilmiyorum.

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye’de insanların yüzde 90'ı aynı şekilde sevişiyor’
    Kadınların yüzde 80'i orgazm olamıyor...
    Cinsellik sanat gibidir. Herkes resim çizebilir iyi veya kötü... Bazıları vardır renk seçimiyle hayal gücüyle hatta fırçayı kavrayışıyla güzel bir tablo çıkartır. Demem o ki cinsellikte bir tablo gibidir. Bazıları zirveyi yaşar ve yaşatır. Çoğu kadının hayatında bir şekilde cinsellik geçmektedir. Günümüzde cinsellik yaşamayan kadın yok denecek kadar azdır. Cinselliğin yaşanması ne kadar önemliyse fark katmakta önemlidir. Sıradan bir cinselliği kim yaşamak ister ki! Çoğu kadının zihninde cinsellik yaşayacağı erkek kim olursa olsun aynı duyguları hissedeceğini bir fark olmayacağı oluşmuştur ama çoğu yanılmaktadır. Açıkça söylemek gerekirse gerçek bir penisi tatmayan tüm hatunlar bana göre bakiredir. Türkiye'de cinsellik konusu ele alındığında ve yaşayacağı cinselliğin aynı olacağını düşündüklerinden dolayı kadınlara hak vermiyor değilim. %90 ı aynı şekilde sevişen bir toplumun yarattığı bir SONUÇ. Diğer taraftan %80’in bakire gezdiği bir toplumda cinsellik yaşadığını ve yaşattığını düşünen erkeklerimiz var.
    Herkesin seks yapışı bir değil... Yüzde 80 in içerisinde nice aşk yaşayanlar var ama orgazmı tadamıyor bir düşünün. Cinsellik aşkla ne kadar orantılıysa yetenekle de bir o kadar iç içedir. Herkesin cinsel hayatı güzel olacak diye bir şey yok tabi kişilerin tercihidir bu ama şunu unutmayın nirvanaya ulaşan bir hatunla normal bir cinsellik yaşayan hatunun yaşamı farklıdır.
    Afedersiniz ama bu ülkede aşk budaları fazlasıyla var ve ülkedeki gerçek istatistikleri söyledim.
    Seks farklı bir sanat dalı. Herkes yapacak tabi ama bazıları ise diğerlerinden kat kat fazla zevk alacak. Nasıl zengin fakir orta halli kavramları varsa seks hayatına da bu şekilde bakabilirsiniz. Kimileri bu konuda yoksundur fakir bir ilişki yaşar kimileri standarttır orta halli yaşar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Organz mı yaşamak zaten boşalmak demektir.. Erkek spermlerini fışkırtır kızlarsa sıvı salgılar.. Hiç bir erkek boşaldım ama orgazm olamadım diyemez... Kızlar da aynı orgazm oldum ama boşalmadım diyemez.. Kısacası ORGAZM = BOŞALMAK

0|0
    0|0
    • Biraz araştır bence ;)

• Tamam o bedensel ve ruhsal his var ancak boşalma yok demek istedigim bu

• Her kadından oluk oluk zevk suyu gelir diye de bir şey yok.. Bazı kadınlar çok sıvı salgılar orgazm olduğun da bazılarıda çok az.. Demek sen o şekildesin.. Haz duyuyorsun bedenen kasılıyorsun ve ruhun da o zevki yaşıyorsan mesele yok..

• Vajinal ilişki yaşadın mı?

0|0
    0|0
  • canım tam boşalacakken adamı durduruyomussun bosalamıyorum deme bırak işini bitirsin adam sende çıglıkmı atıyon ne yapıyosan yap boşal. daha buyuk sıkıntı olur ilerde.

0|0
    0|0
  • Bisaltmayi bilmemisler senin boşalma aniin titreme ile olur sasirma vajina ni 3 dakika yaşadıktan sonra kendinde sasirican

0|0
    0|0
  • vajinusmus sorunu diyorlar galiba buna

0|0
    0|0
    • Yok o degil bu. Vajinismus iliskiye girmekten korkma demek

• Yahu soruyu okumadınız mi? Orgazm var boşalma yok

• okudum bende bildiğim kadarını söyledim sinire gerek yok

• Iyi yapamıyorlar işte

0|0
    0|0
    • Orgazm oluyorum ama kendimden geciyorum? Sonuna kadar gidemiyorum sadece sorun onda degil bende

• Ama ben mastürbasyon yaparken de aynı sey oluyo

• Partnerin ben değilim , bilemem

• titremeden sonra bırakıyormusun

0|0
    0|0
  • oralı sen mı yapıyon yaptırıyon mu?

0|0
    0|0
  • Oral yapmadiginda olamiyonmu

0|0
    0|0
  • Yardım edeyim mi

0|0
    0|0
  • bakire misin?

0|0
    0|0
  • çok mu mast. mu yapıyosun... daha öncelerinde

0|0
    0|0
  • Artık cinsel bişeyler yaşama zamanin gelmiş

0|0
    1|0
  • konsantre olamıyorsunuz.. gözlerinizi kapatın ve sadece odaklanın.. hissedin.. ıslaklığı dokunuşları... hayallerinizle birleştirin

0|0
    0|0
    • Ya orgazm oluyorum ama boşalma olmuyo bir turlu. Tam doruk noktasına gelince bırakmasını istiyorum sonuna kadar gidemiyorum

• Evet kendimi sıkıyorum biraz cok ses çıkarmamak icin. Ve cok titreme falan oluyo

• evet sorun tam olarak burada beyin bu noktaya gelince geri çekmeniz için etkiye tepki gösteriyor.. sesiniz çıksın.. bu aksine karşı tarafa dahada haz veriri.. orgazm olurken ççookk rahat olun bunlar bitişi güzel kılan hareketler. zevki yaşa ne düşünürü sil aklından

• Elin işte gözün oynaşta olursa yapamazsın tabi az konsantre ol

0|0
    0|0
    • Ne alaka? Valla gayet de konsantre oluyorum baska hic bısey aklıma gelmiyo zaten o anda

• Yok o zaman da boşalmıyorum

• Fikrim yok o zaman :( bir uzmanla görüşbence

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende öyle neden

0|0
    0|0
  • Sen bosalmada ne anliyorsun zevk aliyorsan yeterince islaniyorsun demek galiba sen bosalmanin ne olduni bilmiyorsun orgazimda ne anliyorsun ne demek orgazim?

0|0
    0|0
  • Ya bende de öyle orgazm oluyorum ama boşalamıyorum napıcaz :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...